dodano: 2017-10-12 13:10:00

Zapisz swoje dziecko do piłkarskiego przedszkola Cracovia Kids!

Zachęcamy do zapisywania dzieci do piłkarskiego przedszkola Cracovia Kids! Zaczęliśmy kolejny sezon piłkarskich zajęć dla najmłodszych!

Rok temu we wrześniu ruszył projekt piłkarskich przedszkoli Cracovii Kids! Przez cały rok dzieci w wieku 3 - 7 lat miały okazję stawiać swoje pierwsze kroki w piłce nożnej, mając przy tym mnóstwo dobrej zabawy. Projekt okazał się dużym sukcesem, liczymy więc, że będziecie z nami także w nowym sezonie! Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci, które już uczestniczyły w projekcie, jak i maluchy, które dopiero chcą rozpocząć z nami swoją piłkarską przygodę!

Cracovia Kids to projekt, który powstał z okazji świętowanego w 2016 roku 110-lecia naszego klubu. Daje on dzieciom świetną okazję do aktywnego spędzania czasu, łącząc zajęcia piłki nożnej i dobrą zabawę. Wszyscy mali uczestnicy projektu zawsze spieszą na zajęcia z uśmiechami, a podczas samych zajęć radości jest jeszcze więcej! Piłkarskie przedszkola uczą dzieci o zasadach fair play, wzajemnego szacunku i współpracy, z czego dzieci będą mogły skorzystać także poza boiskiem, w codziennym życiu.

Jeżeli chcesz, by i Twoje dziecko postawiło swoje pierwsze kroki w piłce nożnej, już teraz zapisz je do Cracovia Kids! Zajęcia odbywają się w ośrodku treningowym Cracovii przy ulicy Wielickiej, w Luboczy, Mistrzejowicach, na Piaskach Wielkich i Salwatorze. Szczegółowe informacje o miejscu i terminie zajęć znajdziesz [TUTAJ]. Kliknij natmiast [W TYM MIEJSCU], by zapisać swoje dziecko.