dodano: 2017-06-19 10:10:00

Zapisz swoje dziecko do piłkarskiego przedszkola Cracovia Kids!

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do piłkarskich przedszkoli Cracovia Kids, których zajęcia odbywają się w sześciu lokalizacjach na terenie Krakowa. Już dziś zapisz swoje dziecko!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat do dołączenia do projektu Cracovia Kids! Cały czas trwają zapisy do wszystkich dotychczasowych lokalizacji - grupy z Luboczy, Niebieskiej, Fortecznej, Wielickiej, mistrzejowickiej i na Salwatorze - oraz nowych ośrodków, które zostaną otwarte w najbliższym czasie - w Rącznej, Miechowie i Rzykach koło Andrychowa.

Cracovia Kids to projekt, który powstał z okazji świętowanego w 2016 roku 110-lecia naszego klubu. Daje on dzieciom świetną okazję do aktywnego spędzania czasu, łącząc zajęcia piłki nożnej i dobrą zabawę. Wszyscy mali uczestnicy projektu zawsze spieszą na zajęcia z uśmiechami, a podczas samych zajęć radości jest jeszcze więcej! Piłkarskie przedszkola uczą dzieci o zasadach fair play, wzajemnego szacunku i współpracy, z czego dzieci będą mogły skorzystać także poza boiskiem, w codziennym życiu.

Jeżeli chcesz, by i Twoje dziecko postawiło swoje pierwsze kroki w piłce nożnej, już teraz zapisz je do Cracovia Kids!

Zajęcia odbywają się w następujących lokalizacjach i terminach:

Grupa z Luboczy: Narodowe Centrum Rugby 7 przy ul. Karola Darwina 49A - piątek godz. 17:15 - 18:15

Grupa 1 z Niebieskiej: Piaski Wielkie, boisko przy ul. Niebieskiej 2 - czwartek godz. 16:30 - 17:30, grupa młodsza

Grupa 2 z Niebieskiej: Piaski Wielkie, boisko przy ul. Niebieskiej 2 - czwartek godz. 18:00 - 19:00

Ośrodek treningowy Cracovii, ul. Wielicka 101 - wtorek, czwartek, piątek o godz. 17:30 - 18:30

Grupa mistrzejowicka: boisko Szkoły Podstawowej nr 85 na osiedlu Złotego Wieku 4 w Nowej Hucie - w piątek o godz. 17:30 - 18:30

Grupa Salwator: boisko Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Salwator, ul. Senatorska 39 - w piątek o godz. 18:00 - 19:00

Informacje o projekcie i zapisach znajdziesz [TUTAJ].

Niedawno odwiedziliśmy z kamerą dzieci w placówce na Salwatorze. Zobacz, jak ćwiczyli mali piłkarze: