Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Lech Poznań 540111-612
2Jagiellonia Białystok 54017-212
3Lechia Gdańsk53206-111
4Legia Warszawa53118-610
5Piast Gliwice53028-79
6Zagłębie Lubin53027-69
7Wisła Kraków52218-58
8Korona Kielce52217-68
9Górnik Zabrze51316-66
10Arka Gdynia51314-46
11Śląsk Wrocław41125-54
12Miedź Legnica51134-84
13Zagłębie Sosnowiec51046-103
14Wisła Płock50235-92
15Cracovia50232-72
16Pogoń Szczecin40131-71

Kolejka 1 (21-22 lipca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Miedź Legnica 1 : 0 Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok 0 : 1 Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław 3 : 1 Cracovia (21.07, g. 15:30)
Wisła Kraków 0 : 0 Arka Gdynia
Legia Warszawa 1 : 3 Zagłębie Lubin
Wisła Płock 1 : 2 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec 1 : 2 Piast Gliwice

Kolejka 2 (28-29 lipca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia 0 : 2 Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze 1 : 1 Wisła Płock
Zagłębie Lubin 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 1 : 2 Legia Warszawa
Lech Poznań 2 : 0 Cracovia (29.07, g. 18:00)
Lechia Gdańsk 1 : 1 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 0 : 2 Piast Gliwice
Wisła Kraków 2 : 1 Miedź Legnica

Kolejka 3 (4-5 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia 0 : 0 Arka Gdynia (06.08, g. 18:00)
Jagiellonia Białystok 1 : 0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 0 : 0 Lechia Gdańsk
Miedź Legnica 1 : 3 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 2 : 1 Zagłębie Lubin
Wisła Płock 1 : 2 Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 0 : 1 Lech Poznań

Kolejka 4 (11-12 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia 1 : 1 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 0 : 2 Jagiellonia Białystok
Korona Kielce 2 : 1 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 4 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk 2 : 0 Miedź Legnica
Piast Gliwice 1 : 3 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 1 : 1 Cracovia (11.08, g. 18:00)
Wisła Kraków 1 : 1 Wisła Płock

Kolejka 5 (18-19 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia 0 : 1 Zagłębie Lubin (17.08, g. 18:00)
Górnik Zabrze 0 : 2 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 2 : 1 Piast Gliwice
Lech Poznań 2 : 5 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica 1 : 1 Korona Kielce
Wisła Płock 1 : 3 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - : - Pogoń Szczecin

Kolejka 6 (25-26 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok - : - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - : - Lech Poznań
Korona Kielce - : - Arka Gdynia
Legia Warszawa - : - Wisła Płock
Piast Gliwice - : - Cracovia (24.08, g. 18:00)
Pogoń Szczecin - : - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - : - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - : - Śląsk Wrocław

Kolejka 7 (1-2 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - : - Legia Warszawa (02.09, g. 18:00)
Górnik Zabrze - : - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - : - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - : - Korona Kielce
Miedź Legnica - : - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - : - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - : - Wisła Kraków

Kolejka 8 (14-15 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok - : - Cracovia (14.09, g. 20:30)
Zagłębie Lubin - : - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - : - Lech Poznań
Piast Gliwice - : - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - : - Korona Kielce
Wisła Kraków - : - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - : - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - : - Górnik Zabrze

Kolejka 9 (22-23 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Lech Poznań
Cracovia - : - Wisła Płock
Górnik Zabrze - : - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - : - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - : - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - : - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - : - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - : - Zagłębie Lubin

Kolejka 10 (29-30 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok - : - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - : - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - : - Miedź Legnica
Legia Warszawa - : - Arka Gdynia
Piast Gliwice - : - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - : - Korona Kielce
Wisła Płock - : - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - : - Cracovia

Kolejka 11 (6-7 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Zagłębie Lubin
Cracovia - : - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - : - Lech Poznań
Korona Kielce - : - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - : - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - : - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - : - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - : - Legia Warszawa

Kolejka 12 (20-21 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - : - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - : - Wisła Płock
Lech Poznań - : - Korona Kielce
Legia Warszawa - : - Wisła Kraków
Piast Gliwice - : - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - : - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - : - Arka Gdynia

Kolejka 13 (27-28 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Górnik Zabrze - : - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - : - Legia Warszawa
Korona Kielce - : - Cracovia
Lechia Gdańsk - : - Arka Gdynia
Miedź Legnica - : - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - : - Lech Poznań
Wisła Kraków - : - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - : - Piast Gliwice

Kolejka 14 (3-4 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Pogoń Szczecin
Cracovia - : - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - : - Korona Kielce
Lech Poznań - : - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - : - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - : - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - : - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - : - Wisła Płock

Kolejka 15 (10-11 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Górnik Zabrze - : - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - : - Lech Poznań
Korona Kielce - : - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - : - Cracovia
Miedź Legnica - : - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - : - Legia Warszawa
Wisła Kraków - : - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - : - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 (24-25 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Wisła Kraków
Cracovia - : - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - : - Legia Warszawa
Korona Kielce - : - Górnik Zabrze
Lech Poznań - : - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - : - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - : - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - : - Miedź Legnica

Kolejka 17 (1-2 grudnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - : - Arka Gdynia
Legia Warszawa - : - Korona Kielce
Miedź Legnica - : - Wisła Kraków
Piast Gliwice - : - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - : - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - : - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - : - Lechia Gdańsk

Kolejka 18 (8-9 grudnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Cracovia
Górnik Zabrze - : - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - : - Piast Gliwice
Korona Kielce - : - Wisła Płock
Lech Poznań - : - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - : - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - : - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków - : - Jagiellonia Białystok

Kolejka 19 (15-16 grudnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - : - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - : - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - : - Piast Gliwice
Miedź Legnica - : - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - : - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - : - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - : - Korona Kielce

Kolejka 20 (21-22 grudnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - : - Cracovia
Korona Kielce - : - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - : - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - : - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - : - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - : - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - : - Legia Warszawa

Kolejka 21 (9-10 lutego)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Korona Kielce
Cracovia - : - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - : - Wisła Kraków
Lech Poznań - : - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - : - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - : - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - : - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - : - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 22 (16 - 17 lutego)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok - : - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - : - Miedź Legnica
Korona Kielce - : - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - : - Cracovia
Piast Gliwice - : - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - : - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - : - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - : - Arka Gdynia

Kolejka 23 (23-24 lutego)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Piast Gliwice
Cracovia - : - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - : - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - : - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - : - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - : - Wisła Kraków
Miedź Legnica - : - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - : - Zagłębie Lubin

Kolejka 24 (2-3 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok - : - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - : - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - : - Arka Gdynia
Legia Warszawa - : - Miedź Legnica
Piast Gliwice - : - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - : - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - : - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - : - Korona Kielce

Kolejka 25 (9-10 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Legia Warszawa
Cracovia - : - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - : - Piast Gliwice
Korona Kielce - : - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - : - Wisła Płock
Miedź Legnica - : - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - : - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - : - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 (16-17 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystoka - : - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - : - Arka Gdynia
Lech Poznań - : - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - : - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - : - Miedź Legnica
Wisła Kraków - : - Cracovia
Wisła Płock - : - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - : - Lechia Gdańsk

Kolejka 27 (30-31 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - : - Cracovia
Korona Kielce - : - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - : - Piast Gliwice
Miedź Legnica - : - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - : - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - : - Legia Warszawa
Wisła Płock - : - Zagłębie Lubin

Kolejka 28 (3-4 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Lechia Gdańsk
Cracovia - : - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - : - Górnik Zabrze
Lech Poznań - : - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - : - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - : - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - : - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - : - Miedź Legnica

Kolejka 29 (6-7 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Górnik Zabrze - : - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - : - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - : - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - : - Lech Poznań
Miedź Legnica - : - Cracovia
Pogoń Szczecin - : - Arka Gdynia
Wisła Kraków - : - Piast Gliwice
Wisła Płock - : - Śląsk Wrocław

Kolejka 30 (13-14 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Miedź Legnica
Cracovia - : - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - : - Wisła Kraków
Lech Poznań - : - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - : - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - : - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - : - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - : - Górnik Zabrze