Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Pogoń Szczecin33008- 09
2Korona Kielce 33006-19
3 Legia Warszawa32019-26
4Lech Poznań22004-16
5Zagłębie Lubin21103-14
6Wisła Kraków21101-04
7Cracovia31116-74
8Śląsk Wrocław 11003-13
9Escola Varsovia31026-63
10GKS Bełchatów31023-103
11Górnik Zabrze20205-52
12Arka Gdynia30124-81
13Jagiellonia00000-00
14Ruch Chorzów20022-60
15Elana Toruń30030-50
16Motor Lublin30031-80

Kolejka 1 (4-5 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Śląsk Wrocław 3 : 1 Cracovia (04.08, g. 12:00)
Motor Lublin 0 : 2 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 2 : 0 Elana Toruń
Lech Poznań - : - Jagiellonia Białystok (21.08.11:00)
Wisła Kraków 0 : 0 Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa 3 : 0 Arka Gdynia
Górnik Zabrze - : - Ruch Chorzów (29.08, g. 11:00)
Korona Kielce 1 : 0 GKS Bełchatów

Kolejka 2 (11 - 12 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa 7 : 0 GKS Bełchatów
Ruch Chorzów 0 : 3 Korona Kielce
Arka Gdynia 3 : 3 Górnik Zabrze
Cracovia 3 : 2 Escola Varsovia (11.08, g. 15:00)
Zagłębie Lubin - : - Śląsk Wrocław (22.08, g.12:00)
Jagiellonia Białystok - : - Wisła Kraków (26.09, g. 11:00)
Elana Toruń 0 : 2 Lech Poznań
Motor Lublin 0 : 4 Pogoń Szczecin

Kolejka 3 (18-19 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Pogoń Szczecin 2 : 0 Legia Warszawa
Lech Poznań 2 : 1 Motor Lublin
Wisła Kraków 1 : 0 Elana Toruń
Śląsk Wrocław - : - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa 1 : 3 Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze 2 : 2 Cracovia (19.08 g.12:00)
Korona Kielce 2 : 1 Arka Gdynia
GKS Bełchatów 3 : 2 Ruch Chorzów

Kolejka 4 (25-26 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - : - GKS Bełchatów
Cracovia - : - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - : - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - : - Escola Varsovia Warszawa
Elana Toruń - : - Śląsk Wrocław
Motor Lublin - : - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - : - Lech Poznań

Kolejka 5 (1-2 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Lech Poznań - : - Legia Warszawa
Wisła Kraków - : - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - : - Motor Lublin
Escola Varsovia Warszawa - : - Elana Toruń
Górnik Zabrze - : - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - : - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - : - Cracovia
Ruch Chorzów - : - Arka Gdynia

Kolejka 6 (8-9 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Arka Gdynia
Cracovia - : - Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin - : - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - : - Korona Kielce
Elana Toruń - : - Górnik Zabrze
Motor Lublin - : - Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin - : - Ślask Wrocław
Lech Poznań - : - Wisła Kraków

Kolejka 7 (15-16 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wisła Kraków - : - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - : - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - : - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - : - Motor Lublin
Korona Kielce - : - Elana Toruń
GKS Bełchatów - : - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - : - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - : - Cracovia

Kolejka 8 (22-23 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Cracovia
Zagłębie Lubin - : - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - : - Ruch Chorzów
Elana Toruń - : - GKS Bełchatów
Motor Lublin - : - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - : - Górnik Zabrze
Lech Poznań - : - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - : - Śląsk Wrocław

Kolejka 9 (29 - 30 września )

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Śląsk Wrocław - : - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - : - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - : - Lech Poznań
Korona Kielce - : - Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów - : - Motor Lublin
Ruch Chorzów - : - Elana Toruń
Arka Gdynia - : - Jagiellonia Białystok
Cracovia - : - Zaglębie Lubin

Kolejka 10 (6-7 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Waszawa - : - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - : - Cracovia
Elana Toruń - : - Arka Gdynia
Motor Lublin - : - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - : - GKS Bełchatów
Lech Poznań - : - Korona Kielce
Wisła Kraków - : - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - : - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 11 (13-14 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Escola Varsovia Waszawa - : - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - : - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - : - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - : - Lech Poznań
Ruch Chorzów - : - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - : - Motor Lublin
Cracovia - : - Elana Toruń
Zagłębie Lubin - : - Jegiellonia Białystok

Kolejka 12 (20-21 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Jagiellonia Białystok
Elana Toruń - : - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - : - Cracovia
Pogoń Szczecin - : - Arka Gdynia
Lech Poznań - : - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - : - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - : - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - : - Górnik Zabrze

Kolejka 13 (27-28 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Górnik Zabrze - : - Legia Warszawa
Korona Kielce - : - Escola Varsovia Warszawa
GKS Bełchatów - : - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - : - Wisła Kraków
Arka Gdynia - : - Lech Poznań
Cracovia - : - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - : - Motor Lubin
Jagiellonia Białystok - : - Elana Toruń

Kolejka 14 (3-4 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Elana Toruń
Motor Lublin - : - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - : - Zagłębie lubin
Lech Poznań - : - Cracovia
Wisła Kraków - : - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - : - Ruch Chorzów
Escola Varsovia Warszawa - : - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - : - Korona Kielce

Kolejka 15 (10-11 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce - : - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - : - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - : - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - : - Śląsk Wrocław
Cracovia - : - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - : - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - : - Pogoń Szczecin
Elana Toruń - : - Motor Lublin

Kolejka 16 (17-18 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Motor Lublin
Elana Toruń - : - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - : - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - : - Wisła Kraków
Cracovia - : - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - : - Escola Varsovia Warszawa
Ruch Chorzów - : - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - : - Korona Kielce

Kolejka 17 (24-25 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Bełchatów - : - Legia Warszawa
Korona Kielce - : - Ruch Chorzów
Górnik Zabrze - : - Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa - : - Cracovia
Śląsk Wrocław - : - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - : - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - : - Elana Toruń
Pogoń Szczecin - : - Motor Lublin

Kolejka 18

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - : - Lech Poznań
Elana Toruń - : - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - : - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - : - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - : - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - : - Korona Kielce
Ruch Chorzów - : - GKS Bałchatów

Kolejka 19

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Ruch Chorzów - : - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - : - Arka Gdynia
Korona Kielce - : - Cracovia
Górnik Zabrze - : - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - : - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - : - Elana Toruń
Wisła Kraków - : - Motor Lublin
Lech Poznań - : - Pogoń Szczecin

Kolejka 20

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - : - Wisła Kraków
Motor Lublin - : - Śląsk Wrocław
Elana Toruń - : - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - : - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - : - Korona Kielce
Cracovia - : - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - : - Ruch Chorzów

Kolejka 21

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Arka Gdynia - : - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - : - Cracovia
GKS Bełchatów - : - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - : - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - : - Elana Toruń
Escola Varsovia Warszawa - : - Motor Lublin
Śląsk Wrocław - : - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - : - Lech Poznań

Kolejka 22

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Wisła Kraków
Lech Poznań - : - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - : - Escola Varsovia Warszawa
Motor Lublin - : - Górnik Zabrze
Elana Toruń - : - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - : - GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin - : - Ruch Chorzów
Cracovia - : - Arka Gdynia

Kolejka 23

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Legia Warszawa
Arka Gdynia - : - Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - : - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - : - Elana Toruń
Korona Kielce - : - Motor Lublin
Górnik Zabrze - : - Pogoń Szczecin
Escola Varsovia Warszawa - : - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - : - Wisła Kraków

Kolejka 24

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - : - Escola Varsovia Warszawa
Lech Poznań - : - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - : - Korona Kielce
Motor Lublin - : - GKS Bełchatów
Elana Toruń - : - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - : - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - : - Cracovia

Kolejka 25

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Zagłębie Lubin - : - Legia Warszawa
Cracovia - : - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - : - Elana Toruń
Ruch Chorzów - : - Motor Lublin
GKS Bełchatów - : - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - : - Lech Poznań
Górnik Zabrze - : - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - : - Śląsk Wrocław

Kolejka 26

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław - : - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - : - Korona Kielce
Lech Poznań - : - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - : - Ruch Chorzów
Motor Lublin - : - Arka Gdynia
Elana Toruń - : - Cracovia
Jagiellonia Białystok - : - Zagłębie Lubin

Kolejka 27

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok - : - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - : - Elana Toruń
Cracovia - : - Motor Lublin
Arka Gdynia - : - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - : - Lech Poznań
GKS Bełchatów - : - Wisła Kraków
Korona Kielce - : - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - : - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 28

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - : - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - : - GKS Bełchatów
Wisła Kraków - : - Ruch Chorzów
Lech Pozań - : - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - : - Cracovia
Motor Lublin - : - Zagłębia Lubin
Elana Toruń - : - Jagiellonia Białystok

Kolejka 29

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Elana Toruń - : - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - : - Motor Lublin
Zagłębie Lubin - : - Pogoń Szczecin
Cracovia - : - Lech Poznań
Arka Gdynia - : - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - : - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - : - Escola Varsovia Warszawa
Korona Kielce - : - Górnik Zabrze

Kolejka 30

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa - : - Korona Kielce
Górnik Zabrze - : - GKS Bełchatów
Escola Varsovia Warszawa - : - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - : - Arka Gdynia
Wisła Kraków - : - Cracovia
Lech Poznań - : - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - : - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - : - Elana Toruń