Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Legia Warszawa30235285-1774
2UKS SMS Łódź30216375-2469
3Jagiellonia Białystok30196573-2763
4Progres Kraków30174965-4755
5Korona Kielce301441254-5346
6Znicz Pruszków301431334-3645
7MKS Polonia Warszawa301351252-3744
8Wisła Kraków301351249-4644
9Cracovia301271148-3643
10Motor Lublin301271151-4743
11ŁKS Łódź301141535-4237
12Resovia301061437-5436
13Stal Mielec30891354-5233
14GKS Bełchatów30841839-5928
15TOP 54 Biała Podlaska30422428-9214
16Neptun Końskie30132628-1386

Kolejka 1 (6-7 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wisła Kraków 0 : 3 Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa 3 : 1 Stal Mielec
Znicz Pruszków 2 : 1 TOP 54 Biała Podlaska
ŁKS Łódź 0 : 3 Jagiellonia Białystok
MKS Neptun Końskie 1 : 5 UKS SMS Łódź
Progres Kraków 0 : 3 (wo) GKS Bełchatów
Resovia Rzeszów 0 : 0 Legia Warszawa
Motor Lublin 0 : 2 Cracovia (06.08, 12:00)

Kolejka 2 (13-14 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 3 : 0 Cracovia (13.08, 12:00)
Legia Warszawa 0 : 0 Motor Lublin
GKS Bełchatów 0 : 1 Resovia Rzeszów
UKS SMS Łódź 0 : 3 Progres Kraków
Jagiellonia Białystok 10 : 0 MKS Neptun Końskie
TOP 54 Biała Podlaska 2 : 1 ŁKS Łódź
Stal Mielec 1 : 2 Znicz Pruszków
Wisła Kraków 0 : 2 MKS Polonia Warszawa

Kolejka 3 (20-21 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MKS Polonia Warszawa 0 : 1 Korona Kielce
Znicz Pruszków 0 : 1 Wisła Kraków
ŁKS Łódź 1 : 1 Stal Mielec
MKS Neptun Końskie 1 : 1 TOP 54 Biała Podlaska
Progres Kraków 2 : 1 Jagiellonia Białystok
Resovia Rzeszów 0 : 5 UKS SMS Łódź
Motor Lublin 4 : 1 GKS Bełchatów
Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa (21.08, 12:00)

Kolejka 4 (27-28 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 1 : 4 Legia Warszawa
GKS Bełchatów 2 : 3 Cracovia (28.08, 15:00)
UKS SMS Łódź 1 : 1 Motor Lublin
Jagiellonia Białystok 5 : 0 Resovia Rzeszów
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 3 Progres Kraków
Stal Mielec 3 : 1 MKS Neptun Końskie
Wisła Kraków 0 : 1 ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa 0 : 1 Znicz Pruszków

Kolejka 5 (3-4 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Znicz Pruszków 1 : 0 Korona Kielce
ŁKS Łódź 2 : 1 MKS Polonia Warszawa
MKS Neptun Końskie 2 : 2 Wisła Kraków
Progres Kraków 1 : 1 Stal Mielec
Resovia Rzeszów 2 : 1 TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin 2 : 1 Jagiellonia Białystok
Cracovia 0 : 1 UKS SMS Łódź (4.09, 15:00)
Legia Warszawa 5 : 1 GKS Bełchatów

Kolejka 6 (10-11 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 1 : 1 GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź 2 : 0 Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok 2 : 0 Cracovia (10.09, 11:00)
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 2 Motor Lublin
Stal Mielec 1 : 1 Resovia Rzeszów
Wisła Kraków 1 : 3 Progres Kraków
MKS Polonia Warszawa 4 : 0 MKS Neptun Końskie
Znicz Pruszków 0 : 1 ŁKS Łódź

Kolejka 7 (17-18 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
ŁKS Łódź 1 : 5 Korona Kielce
MKS Neptun Końskie 0 : 2 Znicz Pruszków
Progres Kraków 3 : 2 MKS Polonia Warszawa
Resovia Rzeszów 1 : 4 Wisła Kraków
Motor Lublin 2 : 1 Stal Mielec
Cracovia 4 : 0 TOP 54 Biała Podlaska (17.09, 12:00)
Legia Warszawa 1 : 0 Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów 0 : 3 UKS SMS Łódź

Kolejka 8 (24-25 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 1 : 4 UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok 1 : 0 GKS Bełchatów
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 6 Legia Warszawa
Stal Mielec 2 : 2 Cracovia (24.09, 12:00)
Wisła Kraków 2 : 1 Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa 1 : 0 Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków 1 : 5 Progres Kraków
ŁKS Łódź 1 : 2 MKS Neptun Końskie

Kolejka 9 (1-2 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MKS Neptun Końskie 1 : 2 Korona Kielce
Progres Kraków 2 : 0 ŁKS Łódź
Resovia Rzeszów 1 : 0 Znicz Pruszków
Motor Lublin 0 : 2 MKS Polonia Warszawa
Cracovia 1 : 1 Wisła Kraków (2.10, 12:00)
Legia Warszawa 5 : 1 Stal Mielec
GKS Bełchatów 1 : 3 TOP 54 Biała Podlaska
UKS SMS Łódź 1 : 0 Jagiellonia Białystok

Kolejka 10 (8-9 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 1 : 2 Jagiellonia Białystok
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 2 UKS SMS Łódź
Stal Mielec 3 : 1 GKS Bełchatów
Wisła Kraków 1 : 2 Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 1 : 3 Cracovia (9.10, 13:30)
Znicz Pruszków 0 : 3 Motor Lublin
ŁKS Łódź 0 : 2 Resovia Rzeszów
MKS Neptun Końskie 5 : 6 Progres Kraków

Kolejka 11 (15-16 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Progres Kraków 7 : 2 Korona Kielce
Resovia Rzeszów 3 : 0 MKS Neptun Końskie
Motor Lublin 0 : 1 ŁKS Łódź
Cracovia 2 : 1 Znicz Pruszków (15.10, 13:00)
Legia Warszawa 1 : 0 MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 1 : 1 Wisła Kraków
UKS SMS Łódź 4 : 1 Stal Mielec
Jagiellonia Białystok 3 : 0 TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 12 (22-23 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 3 : 1 TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec 2 : 2 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 2 : 0 UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa 1 : 0 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 2 : 4 Legia Warszawa
ŁKS Łódź 1 : 0 Cracovia (22.10, 12:00)
MKS Neptun Końskie 2 : 5 Motor Lublin
Progres Kraków 4 : 2 Resovia Rzeszów

Kolejka 13 (29-30 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Resovia Rzeszów 3 : 2 Korona Kielce
Motor Lublin 1 : 3 Progres Kraków
Cracovia 6 : 0 MKS Neptun Końskie (30.10, g. 11:00)
Legia Warszawa 3 : 0 ŁKS Łódź
GKS Bełchatów 1 : 3 Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź 5 : 0 MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok 4 : 1 Wisła Kraków
TOP 54 Biała Podlaska 2 : 3 Stal Mielec

Kolejka 14 (5-6 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 2 : 0 Stal Mielec
Wisła Kraków 0 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
MKS Polonia Warszawa 0 : 2 Jagiellonia Białystok
Znicz Pruszków 0 : 3 UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź 2 : 0 GKS Bełchatów
MKS Neptun Końskie 0 : 3 Legia Warszawa
Progres Kraków 2 : 2 Cracovia (05.11, g. 12:00)
Resovia Rzeszów 1 : 1 Motor Lublin

Kolejka 15 (12-13 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Motor Lublin 1 : 1 Korona Kielce
Cracovia 2 : 1 Resovia (12.11, g. 12:00)
Legia Warszawa 4 : 0 Progres Kraków
GKS Bełchatów 6 : 3 Neptun Końskie
UKS SMS Łódź 2 : 0 ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok 1 : 0 Znicz Pruszków
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 4 MKS Polonia Warszawa
Stal Mielec 0 : 1 Wisła Kraków

Kolejka 16 (19-20 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
Stal Mielec 0 : 2 MKS Polonia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 2 Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok 3 : 1 ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź 8 : 2 Neptun Końskie
GKS Bełchatów 3 : 1 Progres Kraków
Legia Warszawa 6 : 0 Resovia
Cracovia 3 : 3 Motor Lublin (20.11, g. 13:30)

Kolejka 17 (26-27 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia 4 : 0 Korona Kielce (26.11, g. 12:00)
Motor Lublin 2 : 5 Legia Warszawa
Resovia 2 : 0 GKS Bełchatów
Progres Kraków 1 : 1 UKS SMS Łódź
Neptun Końskie 0 : 6 Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź 3 : 1 TOP 54 Biała Podlaska
Znicz Pruszków 2 : 1 Stal Mielec
MKS Polonia Warszawa 4 : 1 Wisła Kraków

Kolejka 18 (11 - 12 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 3 : 2 MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków 1 : 1 Znicz Pruszków
Stal Mielec 1 : 1 ŁKS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska 6 : 1 Neptun Końskie
Jagiellonia Białystok 6 : 0 Progres Kraków
UKS SMS Łódź 4 : 2 Resovia
GKS Bełchatów 1 : 4 Motor Lublin
Legia Warszawa 1 : 0 Cracovia (przeł. na 26.04, 16:00)

Kolejka 19 (18 - 19 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa 4 : 1 Korona Kielce
Cracovia 1 : 2 GKS Bełchatów (18.03, 13:00)
Motor Lublin 0 : 1 UKS SMS Łódź
Resovia 0 : 0 Jagiellonia Białystok
Progres Kraków 3 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
Neptun Końskie 0 : 9 Stal Mielec
ŁKS Łódź 2 : 3 Wisła Kraków
Znicz Pruszków 2 : 0 MKS Polonia Warszawa

Kolejka 20 (25 - 26 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 0 : 2 Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa 2 : 1 ŁKS Łódź
Wisła Kraków 6 : 2 Neptun Końskie
Stal Mielec 2 : 1 Progres Kraków
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 1 Resovia
Jagiellonia Białystok 2 : 1 Motor Lublin
UKS SMS Łódź 0 : 0 Cracovia (25.03, 13:00)
GKS Bełchatów 0 : 1 Legia Warszawa

Kolejka 21 (1 - 2 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Bełchatów 1 : 1 Korona Kielce
Legia Warszawa 1 : 1 UKS SMS Łódź
Cracovia 0 : 1 Jagiellonia Białystok (01.04, 11:00)
Motor Lublin 0 : 3 TOP 54 Biała Podlaska
Resovia 1 : 1 Stal Mielec
Progres Kraków 1 : 0 Wisła Kraków
Neptun Końskie 1 : 1 MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź 0 : 0 Znicz Pruszków

Kolejka 22 (8 - 9 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 2 : 0 ŁKS Łódź
Znicz Pruszków 3 : 1 Neptun Końskie
MKS Polonia Warszawa 1 : 0 Progres Kraków
Wisła Kraków 4 : 1 Resovia
Stal Mielec 0 : 1 Motor Lublin
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 2 Cracovia (08.04, 11:00)
Jagiellonia Białystok 2 : 1 Legia Warszawa
UKS SMS Łódź 3 : 0 GKS Bełchatów

Kolejka 23 (15 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS SMS Łódź 4 : 0 Korona Kielce
GKS Bełchatów 4 : 4 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 9 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia 1 : 2 Stal Mielec (13.04, 12:00)
Motor Lublin 1 : 3 Wisła Kraków
Resovia 1 : 5 MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków 0 : 0 Znicz Pruszków
Neptun Końskie 1 : 5 ŁKS Łódź

Kolejka 24 (22 - 23 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 5 : 0 Neptun Końskie
ŁKS Łódź 0 : 1 Progres Kraków
Znicz Pruszków 0 : 4 Resovia
MKS Polonia Warszawa 3 : 3 Motor Lublin
Wisła Kraków 3 : 2 Cracovia
Stal Mielec 2 : 4 Legia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 1 GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok 1 : 1 UKS SMS Łódź

Kolejka 25 (29 - 30 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok 4 : 2 Korona Kielce
UKS SMS Łódź 7 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
GKS Bełchatów 2 : 1 Stal Mielec
Legia Warszawa 2 : 0 Wisła Kraków
Cracovia 2 : 2 MKS Polonia Warszawa (29.04, 13:00)
Motor Lublin 1 : 2 Znicz Pruszków
Resovia 0 : 2 UKS SMS Łódź
Progres Kraków 8 : 1 Neptun Końskie

Kolejka 26 (6 - 7 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 3 : 1 Progres Kraków
Neptun Końskie 0 : 5 Resovia
ŁKS Łódź 0 : 1 Motor Lublin
Znicz Pruszków 0 : 1 Cracovia
MKS Polonia Warszawa 0 : 0 Legia Warszawa
Wisła Kraków 2 : 0 GKS Bełchatów
Stal Mielec 2 : 2 UKS SMS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 4 Jagiellonia Białystok

Kolejka 27 (13 - 14 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 3 Korona Kielce
Jagiellonia Białystok 2 : 2 Stal Mielec
UKS SMS Łódź 2 : 1 Wisła Kraków
GKS Bełchatów 2 : 1 MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa 2 : 1 Znicz Pruszków
Cracovia 3 : 1 ŁKS Łódź (13.05, 12:00)
Motor Lublin 4 : 1 Neptun Końskie
Resovia 1 : 2 Progres Kraków

Kolejka 28 (20 - 21 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 1 : 0 Resovia
Progres Kraków 1 : 2 Motor Lublin
Neptun Końskie 0 : 2 Cracovia (20.05, 12:00)
ŁKS Łódź 1 : 1 Legia Warszawa
Znicz Pruszków 1 : 0 GKS Bełchatów
MKS Polonia Warszawa 0 : 1 UKS SMS Łódź
Wisła Kraków 0 : 1 Jagiellonia Białystok
Stal Mielec 8 : 0 TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 29 (27 - 28 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Stal Mielec 1 : 0 Korona Kielce
TOP 54 Biała Podlaska 2 : 3 Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok 0 : 0 MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź 2 : 1 Znicz Pruszków
GKS Bełchatów 0 : 3 ŁKS Łódź
Legia Warszawa 6 : 0 Neptun Końskie
Cracovia 0 : 1 Progres Kraków (28.05, 12:00)
Motor Lublin 3 : 1 Resovia

Kolejka 30 (3 - 4 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 2 : 2 Motor Lublin
Resovia 0 : 0 Cracovia
Progres Kraków 0 : 2 Legia Warszawa
Neptun Końskie 0 : 5 GKS Bełchatów
ŁKS Łódź 3 : 0 UKS SMS Łódź
Znicz Pruszków 4 : 0 Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa 8 : 1 TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Kraków 3 : 1 Stal Mielec