Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Stal Mielec000000
2Resovia000000
3Motor Lublin000000
4Korona Kielce000000
5Karpaty Krosno000000
6KKP Korona Kielce000000
7Juventa Starachowice000000
8Cracovia000000

Kolejka 1 (10-11 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Stal Mielec - : - Cracovia
Resovia - : - Juventa Starachowice
Motor Lublin - : - KKP Korona Kielce
Korona Kielce - : - Karpaty Krosno

Kolejka 2 (17-18 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Karpaty Krosno
KKP Korona Kielce - : - Korona Kielce
Juventa Starachowice - : - Motor Lublin
Stal Mielec - : - Resovia

Kolejka 3 (24-25 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Resovia - : - Cracovia
Motor Lublin - : - Stal Mielec
Korona Kielce - : - Juventa Starachowice
Karpaty Krosno - : - KKP Korona Kielce

Kolejka 4 (31 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - KKP Korona Kielce
Juventa Starachowice - : - Karpaty Krosno
Stal Mielec - : - Korona Kielce
Resovia - : - Motor Lublin

Kolejka 5 (7-8 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Motor Lublin - : - Cracovia
Korona Kielce - : - Resovia
Karpaty Krosno - : - Stal Mielec
KKP Korona Kielce - : - Juventa Starachowice

Kolejka 6 (14-15 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Juventa Starachowice
Stal Mielec - : - KKP Korona Kielce
Resovia - : - Karpaty Krosno
Motor Lublin - : - Korona Kielce

Kolejka 7 (21-22 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce - : - Cracovia
Karpaty Krosno - : - Motor Lublin
KKP Korona Kielce - : - Resovia
Juventa Starachowice - : - Stal Mielec

Kolejka 8 (28-29 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Stal Mielec
Juventa Starachowice - : - Resovia
KKP Korona Kielce - : - Motor Lublin
Karpaty Krosno - : - Korona Kielce

Kolejka 9 (5-6 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Karpaty Krosno - : - Cracovia
Korona Kielce - : - KKP Korona Kielce
Motor Lublin - : - Juventa Starachowice
Resovia - : - Stal Mielec

Kolejka 10 (12-13 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Resovia
Stal Mielec - : - Motor Lublin
Juventa Starachowice - : - Korona Kielce
KKP Korona Kielce - : - Karpaty Krosno

Kolejka 11 (19-20 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KKP Korona Kielce - : - Cracovia
Karpaty Krosno - : - Juventa Starachowice
Korona Kielce - : - Stal Mielec
Motor Lublin - : - Resovia

Kolejka 12 (26-27 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Motor Lublin
Resovia - : - Korona Kielce
Stal Mielec - : - Karpaty Krosno
Juventa Starachowice - : - KKP Korona Kielce

Kolejka 13 (2-3 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Juventa Starachowice - : - Cracovia
KKP Korona Kielce - : - Stal Mielec
Karpaty Krosno - : - Resovia
Korona Kielce - : - Motor Lublin

Kolejka 14 (9 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Korona Kielce
Motor Lublin - : - Karpaty Krosno
Resovia - : - KKP Korona Kielce
Stal Mielec - : - Juventa Starachowice