Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Bronowianka Kraków11100155-1030
2AP 21 Kraków11100157-330
3Sandecja Nowy Sącz1182131-926
4MKS Trzebinia1162338-1720
5AP Wisła Czarny Dunajec1151533-2716
6Cracovia1151538-1816
7ZSS Unia Tarnów1142516-1614
8Turbacz Mszana Dolna1131716-2210
9Krakus Nowa Huta1131731-5010
10Unia Oświęcim1131713-2810
11Hutnik Kraków1121815-267
12Victoria 1918 Jaworzno1100110-1230

Kolejka 1 (26-27 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Tarnów 0 : 2 AP21 Kraków
Victoria 1918 Jaworzno 0 : 12 AP Wisła Czarny Dunajec
Unia Oświęcim 0 : 3 Bronowianka Kraków
Turbacz Mszana Dolna 1 : 2 Cracovia
Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Hutnik Kraków
MKS Trzebinia 7 : 2 Krakus Nowa Huta

Kolejka 2 (02-03 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
AP21 Kraków 11 : 1 Krakus Nowa Huta
Hutnik Kraków 0 : 1 MKS Trzebinia
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Cracovia
Bronowianka 4 : 1 Turbacz Mszana Dolna
Wisła Czarny Dunajec 3 : 0 Unia Oświęcim
Unia Tarnów 4 : 0 Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 3 (9-10 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Victoria 1918 Jaworzno 0 : 16 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Unia Oświęcim 2 : 1 ZSS Unia Tarnów
Turbacz Mszana Dolna 1 : 2 AP Wisła Czarny Dunajec
Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Bronowianka Kraków
MKS Trzebinia 2 : 2 Cracovia
Krakus Nowa Huta 2 : 0 Hutnik Kraków

Kolejka 4 (16-17 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków 5 : 0 Hutnik Kraków
Krakus Nowa Huta 1 : 6 Cracovia
Bronowianka Kraków 4 : 3 MKS Trzebinia
AP Wisła Czarny Dunajec 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
ZSS Unia Tarnów 2 : 4 Turbacz Mszana Dolna
Victoria 1918 Jaworzno 0 : 6 Unia Oświecim

Kolejka 5 (23-24 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświecim 0 : 3 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Turbacz Mszana Dolna 3 : 0 Victoria 1918 Jaworzno
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 ZSS Unia Tarnów
MKS Trzebinia 3 : 1 AP Wisła Czarny Dunajec
Krakus Nowa Huta 1 : 10 Bronowianka Kraków
Hutnik Kraków 0 : 3 Cracovia

Kolejka 6 (30 września - 1 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków 4 : 0 Cracovia
Bronowianka Kraków 4 : 0 Hutnik Nowa Huta
AP Wisła Czarny Dunajec 5 : 3 Krakus Nowa Huta
ZSS Unia Tarnów 1 : 2 MKS Trzebinia
Victoria 1918 Jaworzno 0 : 12 Sandecja Nowy Sącz
Unia Oświęcim 0 : 3 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 7 (7-8 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Turbacz Mszana Dolna 1 : 3 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 Unia Oświęcim
MKS Trzebinia 16 : 0 Victoria 1918 Jaworzno
Krakus Nowa Huta 4 : 4 ZSS Unia Tarnów
Hutnik Kraków 5 : 4 AP Wisła Czarny Dunajec
Cracovia 2 : 3 Bronowianka Kraków

Kolejka 8 (14-15 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków 0 : 1 Bronowianka Kraków
AP Wisła Czarny Dunajec 2 : 4 Cracovia (przeł. na 11.11, g. 11:00)
ZSS Unia Tarnów 0 : 0 Hutnik Kraków
Victoria 1918 Jaworzno 0 : 11 Krakus Nowa Huta
Unia Oświęcim 1 : 1 MKS Trzebinia
Turbacz Mszana Dolna 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 9 (21-22 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Sandecja Nowy Sącz 0 : 4 Akademia Piłkarska 21 Kraków
MKS Trzebinia 3 : 1 Turbacz Mszana Dolna
Hutnik Nowa Huta 6 : 1 Unia Oświęcim
Hutnik Kraków 9 : 0 Victoria 1918 Jaworzno
ZSS Unia Tarnów 1 : 0 Cracovia
Bronowianka Kraków 5 : 1 AP Wisła Czarny Dunajec

Kolejka 10 (28-29 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków 5 : 0 AP Wisła Czarny Dunajec
ZSS Unia Tarnów 0 : 3 Bronowianka Kraków
Victoria 1918 Jaworzno 0 : 17 Cracovia
Unia Oświęcim 1 : 0 Hutnik Kraków
Turbacz Mszana Dolna 1 : 1 Krakus Nowa Huta
Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 MKS Trzebinia

Kolejka 11 (4-5 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MKS Trzebinia 0 : 4 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Krakus Nowa Huta 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków x : x Turbacz Mszana Dolna (obustronny walkower)
Unia Oświęcim 0 : 4 Cracovia
Bronowianka Kraków 17 : 0 Victoria 1918 Jaworzno
AP Wisła Czarny Dunajec 1 : 2 ZSS Unia Tarnów

Kolejka 12 (7-8 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - ZSS Unia Tarnów
AP Wisła Czarny Dunajec - : - Victoria 1918 Jaworzno
Bronowianka Kraków - : - Unia Oświęcim
Cracovia - : - Turbacz Mszana Dolna
Hutnik Kraków - : - Sandecja Nowy Sącz
Krakus Nowa Huta - : - MKS Trzebinia

Kolejka 13 (14-15 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Krakus Nowa Huta - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
MKS Trzebinia - : - Hutnik Kraków
Cracovia - : - Sandecja Nowy Sącz
Turbacz Mszana Dolna - : - Bronowianka Kraków
Unia Oświęcim - : - AP Wisła Czarny Dunajec
Victoria 1918 Jaworzno - : - ZSS Unia Tarnów

Kolejka 14 (21-22 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - Victoria 1918 Jaworzno
ZSS Unia Tarnów - : - Unia Oświęcim
AP Wisła Czarny Dunajec - : - Turbacz Mszana Dolna
Bronowianka Kraków - : - Sandecja Nowy Sącz
Cracovia - : - MKS Trzebinia
Hutnik Kraków - : - Krakus Nowa Huta

Kolejka 15 (28-29 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Hutnik Kraków - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
Cracovia - : - Krakus Nowa Huta
MKS Trzebinia - : - Bronowianka Kraków
Sandecja Nowy Sącz - : - AP Wisła Czarny Dunajec
Turbacz Mszana Dolna - : - ZSS Unia Tarnów
Unia Oświęcim - : - Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 16 (5-6 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - Unia Oświęcim
Victoria 1918 Jaworzno - : - Turbacz Mszana Dolna
ZSS Unia Tarnów - : - Sandecja Nowy Sącz
AP Wisła Czarny Dunajec - : - MKS Trzebinia
Bronowianka Kraków - : - Krakus Nowa Huta
Cracovia - : - Hutnik Kraków

Kolejka 17 (12-13 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
Hutnik Kraków - : - Bronowianka Kraków
Krakus Nowa Huta - : - AP Wisła Czarny Dunajec
MKS Trzebinia - : - ZSS Unia Tarnów
Sandecja Nowy Sącz - : - Victoria 1918 Jaworzno
Turbacz Mszana Dolna - : - Unia Oświęcim

Kolejka 18 (19-20 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - Turbacz Mszana Dolna
Unia Oświęcim - : - Sandecja Nowy Sącz
Victoria 1918 Jaworzno - : - MKS Trzebinia
ZSS Unia Tarnów - : - Krakus Nowa Huta
AP Wisła Czarny Dunajec - : - Hutnik Kraków
Bronowianka Kraków - : - Cracovia

Kolejka 19 (26-27 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Bronowianka Kraków - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
Cracovia - : - AP Wisła Czarny Dunajec
Hutnik Kraków - : - ZSS Unia Tarnów
Krakus Nowa Huta - : - Victoria 1918 Jaworzno
MKS Trzebinia - : - Unia Oświęcim
Sandecja Nowy Sącz - : - Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 20 (2-3 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - Sandecja Nowy Sącz
Turbacz Mszana Dolna - : - MKS Trzebinia
Unia Oświęcim - : - Krakus Nowa Huta
Victoria 1918 Jaworzno - : - Hutnik Kraków
Cracovia - : - ZSS Unia Tarnów
AP Wisła Czarny Dunajec - : - Bronowianka Kraków

Kolejka 21 (9-10 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
AP Wisła Czarny Dunajec - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
Bronowianka Kraków - : - ZSS Unia Tarnów
Cracovia - : - Victoria 1918 Jaworzno
Hutnik Kraków - : - Unia Oświęcim
Krakus Nowa Huta - : - Turbacz Mszana Dolna
MKS Trzebinia - : - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 22 (16-17 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - MKS Trzebinia
Sandecja Nowy Sącz - : - Krakus Nowa Huta
Turbacz Mszana Dolna - : - Hutnik Kraków
Cracovia - : - Unia Oświęcim
Victoria 1918 Jaworzno - : - Bronowianka Kraków
ZSS Unia Tarnów - : - AP Wisła Czarny Dunajec