Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Unia Tarnów660030-418
2AP 21 Kraków651037-516
3Krakus Nowa Huta650122-815
4Tarnovia Tarnów641117-513
5Cracovia53207-311
6AS Progres Kraków630323-99
7Orzeł Myślenice630313-159
8Sokół Stary Sącz630312-149
9Limanovia Limanowa630310-129
10Beskid Andrychów630315-189
11MOSiR Bochnia51045-203
12PUKS Karol Wadowice60064-190
13Puszcza Niepołomice60063-310
14 Wolania Wola Rzędzińska60066-410

1 kolejka (23 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia - : - MOSiR Bochnia
Tarnovia Tarnów 5 : 0 Wolania Wola Rzędzińska
AS Progres Kraków 4 : 1 Puszcza Niepołomice
Akademia Piłkarska 21 Kraków 7 : 0 Beskid Andrychów
Limanovia Limanowa 3 : 0 Sokół Stary Sącz
Orzeł Myślenice 1 : 1 PUKS Karol Wadowice
Unia Tarnów 3 : 1 Krakus Nowa Huta

2 kolejka (26-27 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia 1 : 5 Krakus Nowa Huta
PUKS Karol Wadowice 2 : 4 Unia Tarnów
Sokół Stary Sącz 3 : 0 Orzeł Myślenice
Beskid Andrychów 5 : 1 Limanovia Limanowa
Puszcza Niepołomice 0 : 10 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Wolania Wola Rzędzińska 0 : 9 AS Progres Kraków
Cracovia 1 : 1 Tarnovia Tarnów

3 kolejka (30 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tarnovia Tarnów 4 : 0 MOSiR Bochnia
AS Progres Kraków 0 : 1 Cracovia
Akademia Piłkarska 21 Kraków 13 : 0 Wolania Wola Rzędzińska
Limanovia Limanowa 2 : 0 Puszcze Niepołomice
Orzeł Myślenice 1 : 5 Beskid Andrychów
Unia Tarnów 5 : 0 Sokół Stary Sącz
Krakus Nowa Huta 4 : 0 PUKS Karol Wadowice

4 kolejka (2-3 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia 3 : 2 PUKS Karol Wadowice
Sokół Stary Sącz 2 : 3 Krakus Nowa Huta
Beskid Andrychów - : - Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice 2 : 4 Orzeł Myślenice
Wolania Wola Rzędzińska 2 : 3 Limanovia Limanowa
Cracovia 0 : 0 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Tarnovia Tarnów 2 : 1 AS Progres Kraków

5 kolejka (9-10 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
AS Progres Kraków 5 : 0 MOSiR Bochnia
Akademia Piłkarska 21 Kraków 2 : 1 Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa 0 : 1 Cracovia
Orzeł Myślenice 3 : 1 Wolania Wola Rzędzińska
Unia Tarnów 5 : 0 Puszcza Niepołomice
Krakus Nowa Huta 3 : 2 Beskid Andrychów
PUKS Karol Wadowice 2 : 3 Sokół Stary Sącz

6 kolejka (16-17 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia 1 : 4 Sokół Stary Sącz
Beskid Andrychów 3 : 0 PUKS Karol Wadowice
Puszcza Niepołomice 0 : 6 Krakus Nowa Huta
Wolania Wola Rzędzińska 3 : 8 Unia Tarnów
Orzeł Myślenice 2 : 4 Cracovia
Tarnovia Tarnów 4 : 1 Limanovia Limanowa
AS Progres Kraków 4 : 5 Akademia Piłkarska 21 Kraków

7 kolejka (23-24 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - MOSiR Bochnia
Limanovia Limanowa - : - AS Progres Kraków
Orzeł Myślenice - : - Tarnovia Tarnów
Unia Tarnów - : - Cracovia
Krakus Nowa Huta - : - Wolania Wola Rzędzińska
PUKS Karol Wadowice - : - Puszcza Niepołomice
Sokół Stary Sącz - : - Beskid Andrychów

8 kolejka (30 września - 1 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia - : - Beskid Andrychów
Puszcza Niepołomice - : - Sokół Stary Sącz
Wolania Wola Rzędzińska - : - PUKS Karol Wadowice
Cracovia - : - Krakus Nowa Huta
Tarnovia Tarnów - : - Unia Tarnów
AS Progres Kraków - : - Orzeł Myślenice
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - Limanovia Limanowa

9 kolejka (7-8 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Limanovia Limanowa - : - MOSiR Bochnia
Orzeł Myślenice - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
Unia Tarnów - : - AS Progres Kraków
Krakus Nowa Huta - : - Tarnovia Tarnów
PUKS Karol Wadowice - : - Cracovia
Sokół Stary Sącz - : - Wolania Wola Rzędzińska
Beskid Andrychów - : - Puszcza Niepołomice

10 kolejka (14-15 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia - : - Puszcza Niepołomice
Wolania Wola Rzędzińska - : - Beskid Andrychów
Cracovia - : - Sokół Stary Sącz
Tarnovia Tarnów - : - PUKS Karol Wadowice
AS Progres Kraków - : - Krakus Nowa Huta
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - Unia Tarnów
Limanovia Limanowa - : - Orzeł Myślenice

Kolejka 11 (21-22 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Orzeł Myślenice - : - MOSiR Bochnia
Unia Tarnów - : - Limanovia Limanowa
Krakus Nowa Huta - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
PUKS Karol Wadowice - : - AS Progres Kraków
Sokół Stary Sącz - : - Tarnovia Tarnów
Beskid Andrychów - : - Cracovia
Puszcza Niepołomice - : - Wolania Wola Rzędzińska

Kolejka 12 (28-29 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia - : - Wolania Wola Rzędzińska
Cracovia - : - Puszcza Niepołomice
Tarnovia Tarnów - : - Beskid Andrychów
AS Progres Kraków - : - Sokół Stary Sącz
Akademia Piłkarska 21 Kraków - : - PUKS Karol Wadowice
Limanovia Limanowa - : - Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice - : - Unia Tarnów

Kolejka 13 (4-5 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Tarnów - : - MOSiR Bochnia
Krakus Nowa Huta - : - Orzeł Myślenice
PUKS Karol Wadowice - : - Limanovia Limanowa
Sokół Stary Sącz - : - Akademia Piłkarska 21 Kraków
Beskid Andrychów - : - AS Progres Kraków
Puszcza Niepołomice - : - Tarnovia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska - : - Cracovia