Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Cracovia22009-06
2Tarnovia11005-03
3AS Progres Kraków10010-40
4Limanovia 10010-50
5Unia Tarnów10010-50
6Krakus Kraków000000
7Unia Oświęcim 000000
8Glinik Gorlice000000

1 kolejka (15-16 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia 5 : 0 Unia Oświęcim (15.08, godz.19:00)
Unia Tarnów - : - Tarnovia
Limanovia - : - Krakus Kraków
AS Progres Kraków - : - Glinik Gorlice

2 kolejka (18 - 19 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - Krakus Kraków
Tarnovia 5 : 0 Limanovia
Glinik Gorlice - : - Unia Tarnów
Cracovia 4 : 0 AS Progres (18.08, godz. 10:00)

3 kolejka (25-26 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
AS Progres Kraków - : - Unia Oświęcim
Unia Tarnów - : - Cracovia
Limanovia - : - Glinik Gorlice
Krakus Kraków - : - Tarnovia

4 kolejka (29 - 30 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - Tarnovia
Glinik Gorlice - : - Krakus Kraków
Cracovia - : - Limanovia
AS Progres Kraków - : - Unia Tarnów

5 kolejka (1-2 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Tarnów - : - Unia Oświęcim
Limanovia - : - AS Progres Kraków
Krakus Kraków - : - Cracovia
Tarnovia - : - Glinik Gorlice

6 kolejka (8-9 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - Glinik Gorlice
Cracovia - : - Tarnovia
AS Progres Kraków - : - Krakus Kraków
Unia Tarnów - : - Limanovia

7 kolejka (15-16 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Limanovia - : - Unia Oświęcim
Krakus Kraków - : - Unia Tarnów
Tarnovia - : - AS Progres Kraków
Glinik Gorlice - : - Cracovia

8 kolejka (22-23 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - Cracovia
Glinik Gorlice - : - AS Progres Kraków
Tarnovia - : - Unia Tarnów
Krakus Kraków - : - Limanovia

9 kolejka (29-30 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Krakus Kraków - : - Unia Oświęcim
Limanovia - : - Tarnovia
Unia Tarnów - : - Glinik Gorlice
AS Progres Kraków - : - Cracovia

10 kolejka (6-7 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - AS Progres Kraków
Cracovia - : - Unia Tarnów
Glinik Gorlice - : - Limanovia
Tarnovia - : - Krakus Kraków

11 kolejka (13-14 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tarnovia - : - Unia Oświęcim
Krakus Kraków - : - Glinik Gorlice
Limanovia - : - Cracovia
Unia Tarnów - : - AS Progres Kraków

12 kolejka (20-21 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - Unia Tarnów
AS Progres Kraków - : - Limanovia
Cracovia - : - Krakus Kraków
Gliniak Gorlice - : - Tarnovia

13 kolejka (27-28 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Glinik Gorlice - : - Unia Oświęcim
Tarnovia - : - Cracovia
Krakus Kraków - : - AS Progres Kraków
Limanovia - : - Unia Tarnów

14 kolejka (3-4 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim - : - Limanovia
Unia Tarnów - : - Krakus Kraków
AS Progres Kraków - : - Tarnovia
Cracovia - : - Glinik Gorlice