Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Wiślanie Jaśkowice30224475-1870
2Cracovia II30214589-2967
3Hutnik Nowa Huta30204681-3864
4Jutrzenka Giebułtów30177655-2858
5Wiślanka Grabie30147958-4349
6Dalin Myślenice301451154-5747
7Unia Oświęcim301271150-4543
8Michałowianka Michałowice301171254-5540
9Sosnowianka Stanisław Dolny301161335-5439
10Iskra Klecza Dolna301091144-5539
11Beskid Andrychów301071328-3637
12TS Węgrzce30971439-4534
13Pcimianka Pcim 30961537-7233
14Orzeł Piaski Wielkie30642036-7222
15Proszowianka Proszowice30622234-6520
16 Skawinka Skawina30422433-9011

Kolejka 1 (6-7 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 2 : 0 Skawinka Skawina
Pcimianka Pcim 1 : 6 Cracovia II (07.08, 17:30)
TS Węgrzyce 0 : 1 Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie 3 : 0 (wo) Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 3 Beskid Andrychów
Wiślanka Grabie 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów
Iskra Klecza Dolna 1 : 1 Hutnik Nowa Huta
Proszowianka Proszowice 3 : 2 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 2 (13-14 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 4 Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Nowa Huta 4 : 1 Proszowianka Proszowice
Jutrzenka Giebułtów 1 : 2 Iskra Klecza Dolna
Beskid Andrychów 2 : 1 Wiślanka Grabie
Michałowianka Michałowice 2 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
Dalin Myślenice 2 : 1 Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II 7 : 0 TS Węgrzce (14.08, g.11:00)
Unia Oświęcim 4 : 1 Pcimianka Pcim

Kolejka 3 (20-21 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Pcimianka Pcim 2 : 2 Skawinka Skawina
TS Węgrzce 0 : 1 Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 1 Cracovia II
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 : 5 Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie 0 : 2 Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna 2 : 0 Beskid Andrychów
Proszowianka Proszowice 3 : 4 Jutrzenka Giebułtów
Wiślanie Jaśkowice 5 : 0 Hutnik Nowa Huta

Kolejka 4 (27-28 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 2 : 6 Hutnik Nowa Huta
Jutrzenka Giebułtów 0 : 1 Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów 2 : 0 Proszowianka Proszowice
Michałowianka Michałowice 2 : 2 Iskra Klecza Dolna
Dalin Myślenice 2 : 2 Wiślanka Grabie
Cracovia II 1 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny (28.08, 11:00)
Unia Oświęcim 2 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Pcimianka Pcim 1 : 3 TS Węgrzce

Kolejka 5 (3-4 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TS Węgrzce 4 : 1 Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 1 Pcimianka Pcim
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 0 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 2 : 4 Cracovia II (03.09, 17:00)
Iskra Klecza Dolna 3 : 3 Dalin Myślenice
Proszowianka Proszowice 2 : 1 Michałowianka Michałowice
Wiślanie Jaśkowice 0 : 0 Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta 2 : 4 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 6 (10-11 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 1 : 4 Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów 0 : 1 Hutnik Nowa Huta
Michałowianka Michałowice 2 : 2 Wiślanie Jaśkowice
Dalin Myślenice 4 : 0 Proszowianka Proszowice
Cracovia II 7 : 1 Iskra Klecza Dolna (10.09, 11:00)
Unia Oświęcim 0 : 0 Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim 1 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
TS Węgrzce 5 : 0 Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 7 (17-18 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Orzeł Piaski Wielkie 2 : 0 Skawinka Skawina
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 : 1 TS Węgrzce
Wiślanka Grabie 1 : 2 Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna 4 : 1 Unia Oświęcim
Proszowianka Proszowice 0 : 1 Cracovia II (18.09, 16:00)
Wiślanie Jaśkowice 6 : 0 Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta 0 : 2 Michałowianka Michałowice
Jutrzenka Giebułtów 1 : 0 Beskid Andrychów

Kolejka 8 (24-25 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 3 : 1 1Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice 0 : 2 Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice 0 : 1 Hutnik Nowa Huta
Cracovia II 2 : 1 Wiślanie Jaśkowice (25.09, 16:00)
Unia Oświęcim 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Pcimianka Pcim 2 : 0 Iskra Klecza Dolna
TS Węgrzce 2 : 4 Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 3 Sosnowianka Stanisław Dolny

Kolejka 9 (1-2 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 : 0 Skawinka Skawina
Wiślanka Grabie 3 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna 3 : 2 TS Węgrzce
Proszowianka Proszowice 4 : 2 Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice 2 : 0 Unia Oświęcim
Hutnik Nowa Huta 1 : 3 Cracovia II (1.10, 15:00)
Jutrzenka Giebułtów 3 : 0 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 1 : 2 Michałowianka Michałowice

Kolejka 10 (8-9 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 3 : 6 Michałowianka Michałowice
Dalin Myślenice 0 : 2 Beskid Andrychów
Cracovia II 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów (09.10, g. 11)
Unia Oświęcim 3 : 0 Hutnik Nowa Huta
Pcimianka Pcim 0 : 4 Wiślanie Jaśkowice
TS Węgrzce 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 3 Iskra Klecza Dolna
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 : 2 Wiślanka Grabie

Kolejka 11 (15-16 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wiślanka Grabie 2 : 1 Skawinka Skawina
Iskra Klecza Dolna 0 : 1 Sosnowianka Stanisław Dolny
Proszowianka Proszowice 1 : 2 Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice 1 : 0 TS Węgrzce
Hutnik Nowa Huta 4 : 0 Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów 3 : 1 Unia Oświęcim
Beskid Andrychów 1 : 1 Cracovia II
Michałowianka Michałowice 2 : 3 Dalin Myślenice

Kolejka 12 (22-23 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 3 : 1 Dalin Myślenice
Cracovia II 6 : 0 Michałowianka Michałowice (19.11, 11:00)
Unia Oświęcim 0 : 0 Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim 2 : 1 Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce 0 : 2 Hutnik Nowa huta
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 5 Wiślanie Jaśkowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Wiślanka Grabie 1 : 1 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 13 (29-30 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Iskra Klecza Dolna 2 : 1 Skawinka Skawina
Proszowianka Proszowice 1 : 3 Wiślanka Grabie
Wiślanie Jaśkowice 1 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Hutnik Nowa Huta 2 : 1 Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów 0 : 0 TS Węgrzce
Beskid Andrychów 0 : 2 Pcimianka Pcim
Michałowianka Michałowice 6 : 2 Unia Oświęcim
Dalin Myślenice 0 : 1 Cracovia II (29.10, 15:00)

Kolejka 14 (5-6 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 5 Cracovia II
Unia Oświęcim 1 : 2 Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim 0 : 4 Michałowianka Michałowice
TS Węgrzce 0 : 1 Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 : 3 Hutnik Nowa Huta
Wiślanka Grabie 2 : 2 Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna 1 : 5 Proszowianka Proszowice

Kolejka 15 (12-13 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Proszowianka Proszowice 0 : 1 Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice 3 : 0 Iskra Klecza Dolna
Hutnik Nowa Huta 4 : 2 Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów 1 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
Beskid Andrychów 2 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice 1 : 1 TS Węgrzce
Dalin Myślenice 0 : 3 Pcimianka Pcim
Cracovia II 2 : 3 Unia Oświęcim (11.11, 13:00)

Kolejka 16 (18-19 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 1 : 2 Unia Oświęcim
Cracovia II 5 : 0 Pcimianka Pcim (19.03, 11:00)
Dalin Myślenice 2 : 1 TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice 3 : 2 Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów 0 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów 1 : 0 Wiślanka Grabie
Hutnik Nowa Huta 2 : 0 Iskra Klecza Dolna
Wiślanie Jaśkowice 2 : 1 Proszowianka Proszowice

Kolejka 17 (25 - 26 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wiślanie Jaśkowice 4 : 0 Skawinka Skawina
Proszowianka Proszowice 1 : 5 Hutnik Nowa Huta
Iskra Klecza Dolna 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie 2 : 1 Beskid Andrychów
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 0 Michałowianka Michałowice
Orzeł Piaski Wielkie 3 : 3 Dalin Myślenice
TS Węgrzce 0 : 0 Cracovia II (przeł. na 19.04, 17:00)
Pcimianka Pcim 2 : 2 Unia Oświęcim

Kolejka 18 (1 - 2 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 2 : 4 Pcimianka Pcim
Unia Oświęcim 1 : 1 TS Węgrzce
Cracovia II 1 : 2 Orzeł Piaski Wielkie (02.04, 14:00)
Dalin Myślenice 3 : 1 Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice 0 : 1 Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów 1 : 1 Iskra Klecza Dolna
Jutrzenka Giebułtów 2 : 0 Proszowianka Proszowice
Hutnik Nowa Huta 1 : 0 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 19 (8 - 9 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Hutnik Nowa Huta 9 : 2 Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice 1 : 0 Jutrzenka Giebułtów
Proszowianka Proszowice 2 : 0 Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna 0 : 5 Michałowianka Michałowice
Wiślanka Grabie 4 : 1 Dalin Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny 0 : 8 Cracovia II (09.04, 17:00)
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 4 Unia Oświęcim
TS Węgrzce 3 : 0 Pcimianka Pcim

Kolejka 20 (15 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 1 : 1 TS Węgrzce
Pcimianka Pcim 2 : 1 Orzeł Piaski Wielkie
Unia Oświęcim 4 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Cracovia II 2 : 1 Wiślanka Grabie (15.04, 11:00)
Dalin Myślenice 1 : 0 Iskra Klecza Dolna
Michałowianka Michałowice 2 : 0 Proszowianka Proszowice
Beskid Andrychów 0 : 2 Wiślanie Jaśkowice
Jutrzenka Giebułtów 2 : 0 Hutnik Nowa Huta

Kolejka 21 (22 - 23 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jutrzenka Giebułtów 3 : 2 Skawinka Skawina
Hutnik Nowa Huta 5 : 0 Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice 4 : 0 Michałowianka Michałowice
Proszowianka Proszowice 2 : 3 Dalin Myślenice
Iskra Klecza Dolna 2 : 1 Cracovia II (22.04, 17:00)
Wiślanka Grabie 2 : 1 Unia Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny 0 : 2 Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 1 TS Węgrzce

Kolejka 22 (29 - 30 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 2 : 4 Orzeł Piaski Wielkie
TS Węgrzce 2 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Pcimianka Pcim 1 : 1 Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim 1 : 1 Iskra Klecza Dolna
Cracovia II 2 : 1 Proszowianka (przeł. na 23.05, 17:30)
Dalin Myślenice 1 : 4 Wiślanie Jaśkowice
Michałowianka Michałowice 1 : 1 Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów 1 : 2 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 23 (3 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Beskid Andrychów 1 : 0 Skawinka Skawina
Jutrzenka Giebułtów 1 : 1 Michałowianka Michałowice
Hutnik Nowa Huta 0 : 0 Dalin Myślenice
Wiślanie Jaśkowice 1 : 1 Cracovia II (03.05, 17:30)
Proszowianka Proszowice 1 : 5 Unia Oświęcim
Iskra Klecza Dolna 0 : 0 Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie 4 : 1 TS Węgrzce
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 1 Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 24 (6 - 7 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Piaski Wielkie 2 : 3 Wiślanka Grabie
TS Węgrzce 1 : 3 Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Unia Oświęcim 0 : 1 Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II 1 : 2 Hutnik Nowa Huta (07.05, 11:00)
Dalin Myślenice 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice 0 : 1 Beskid Andrychów

Kolejka 25 (13 - 14 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Michałowianka Michałowice 2 : 1 Skawinka Skawina
Beskid Andrychów 2 : 0 Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów 3 : 0 Cracovia II (13.05, 16:00)
Hutnik Nowa Huta 2 : 2 Unia Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice 5 : 1 Pcimianka Pcim
Proszowianka Proszowice 1 : 1 TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna 1 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie 0 : 1 Sosnowianka Stanisław Dolny

Kolejka 26 (20 - 21 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 3 Wiślanka Grabie
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 : 3 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie 4 : 1 Proszowianka Proszowice
TS Węgrzce 1 : 2 Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Nowa Huta 8 : 2 Pcimianka Pcim
Unia Oświęcim 1 : 2 Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II 3 : 1 Beskid Andrychów (20.05, 16:00)
Dalin Myślenice 4 : 2 Michałowianka Michałowice

Kolejka 27 (27 - 28 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Dalin Myślenice 4 : 0 Skawinka Skawina
Michałowianka Michałowice 1 : 4 Cracovia II (27.05, 17:00)
Beskid Andrychów 1 : 1 Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów 3 : 1 Pcimianka Pcim
Hutnik Nowa Huta 2 : 1 TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice 4 : 2 Orzeł Piaski Wielkie
Proszowianka Proszowice 1 : 1 Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna 1 : 5 Wiślanka Grabie

Kolejka 28 (3 - 4 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 4 Iskra Klecza Dolna
Wiślanka Grabie 5 : 1 Proszowianka Proszowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 0 : 3 Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 7 Hutnik Nowa Huta
TS Węgrzce 1 : 0 Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim 0 : 0 Beskid Andrychów
Unia Oświęcim 4 : 0 Michałowianka Michałowice
Cracovia II 5 : 1 Dalin Myślenice (04.06, 11:00)

Kolejka 29 (10 - 11 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia II 3 : 2 Skawinka Skawina (10.06, 11:00)
Dalin Myslenice 4 : 0 Unia Oświecim
Michałowianka Michałowice 3 : 0 Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów 1 : 3 TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów 3 : 1 Orzeł Piaski Wielkie
Hutnik Nowa Huta 2 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Wiślanie Jaśkowice 0 : 1 Wiślanka Grabie
Proszowianka Proszowice 1 : 0 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 30 (17 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 2 : 1 Proszowianka Proszowice
Iskra Klecza Dolna 0 : 3 Wiślanie Jaśkowice
Wiślanka Grabie 0 : 4 Hutnik Nowa Huta
Sosnowianka Stanisław Dolny 0 : 4 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 3 Beskid Andrychów
TS Węgrzce 2 : 2 Michałowianka Michałowice
Pcimianka Pcim 1 : 3 Dalin Myślenice
Unia Oświęcim 1 : 5 Cracovia II (17.06, 17:00)

Najnowsze