• Koniec spotkania.
  • 88'
    Kolejny strzał z dystansu Loshaja, również tym razem minimalnie chybił.
  • 86'
    Nie odpuszczają piłkarze Cracovii, szukając kolejnych bramek w tym spotkaniu. Tym razem z dystansu, tuż obok słupka, uderzał Loshaj.
  • 85'
    Rapa podaje piłkę do pustej bramki Alvarezowi. Napastnik Pasów pewnie umieszcza piłkę w siatce.
  • 81'
    Frydek-Mistek z pierwszą groźną sytuacją od dłuższego czasu. Napastnik przeciwników zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył niecelnym strzałem.
  • 79'
    Faul
    Rapa fauluje skrzydłowego gości, który spróbował szarży lewą stroną boiska.
  • 77'
    Ależ gol Alvareza, który mija przeciwnika i oddaje strzał zewnętrzną częścią stopy, zza pola karnego, w "samo okienko"!
  • 75'
    Rzut wolny dla drużyny rywali, którzy decydują się na bardzo niecelny, bezpośredni strzał z dystansu.
  • 73'
    Myszor dopada do bezpańskiej piłki i zdobywa gola po strzale z okolic jedenastego metra!
  • 71'
    Bracik fauluje przeciwnika w obrębie środkowego koła, dusząc w zarodku kontratak Czechów.
  • 69'
    Thiago mija dryblingiem rywala w środkowej strefie boiska i znajduje dobrze ustawionego Zauchę, którego dośrodkowanie okazuje się być niecelne.
  • 67'
    Zaucha wpada w pole karne rywali i mogło się wydawać, że sędzia odgwiżdże rzut karny po wślizgu obrońcy. Taka decyzja nie padła i Czesi wznowią grę od własnej bramki.
  • 65'
    Szósty gol dla Pasów! Z rzutu rożnego dośrodkował Alvarez, prosto na głowę Ivana Marqueza, który zdobywa bramkę!
  • 64'
    Bardzo groźne dośrodkowanie Rapy w kierunku Alvareza, napastnik Pasów starał się pokonań bramkarza strzałem głową, niestety dobra interwencja czeskiego golkipera.
  • 63'
    Loshaj znajduje niepilnowanego Myszora długim podaniem na obieg. Młody skrzydłowy wywalczył wyrzut z autu na wysokości pola karnego.
  • 61'
    Kolejna udana interwencja Krystiana Bracika, który wślizgiem w bocznym sektorze boiska przerwał kontratak rywali.
  • 58'
    Fantastyczny strzał z 30m Rivaldinho ląduje w siatce! Stadiony świata!
  • 57'
    Pierwsza groźna akcja rywali po zmianie stron. Napastnika przeciwników, we własnym polu karnym pewnie zatrzymał Bracik.
  • 55'
    Pasy prowadzą grę od początku pierwszej połowy i spokojnie rozgrywają piłkę, szukając okazji do strzału na bramkę rywali.
  • 52'
    Alvarez wznawia grę z rzutu rożnego. Piłka spada w okolice jedenastego metra, gdzie piłkę wybił obrońca przeciwników.
  • 50'
    Strzał z dystansu Thiago! Z trudem broni bramkarz rywali.
  • 48'
    Świetna wrzutka Thiago, którą główką próbował kończyć Alvarez. Niestety tuż ponad bramką.
  • 45'
    Drugą połowę zaczynamy w następującym składzie: Wilk - Rapa, Marquez, Bracik, Rocha - Zaucha, Loshaj, Thiago, Myszor - Alvarez, Rivaldinho
  • Sędzia rozpoczyna drugą połowę.
  • 45'
    Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.
  • 44'
    Nawet w końcówce Pasy nie chcą odpuścić, cały czas stwarzają sobie dogodne sytuacje.
  • 43'
    Po raz kolejny bardzo szybko przechwytujemy zagranie gości i ruszamy z akcją.
  • 42'
    Frydek-Mistek wznowi od środka.
  • 41'
    4:0! Krótkie podania kontrolujące tempo gry poskutkowały kolejną bramką. Siplak płasko dośrodkowuje w pole karne, a tam futbolówkę znalazł Hanca, który tylko przyłożył stopę do piłki.
  • 40'
    Krótkie rozegranie pomiędzy Lusiuszem i Pelle, szukamy sobie miejsca w środku pola.
  • 39'
    Piłka bardzo szybko ląduję w posiadaniu Pasów.
  • 38'
    Od środka przeciwnicy.
  • 37'
    3:0! Dośrodkowanie Siplaka z rzutu rożnego owocuje kolejną bramką w wykonaniu Rodina! Chorwat podwyższa prowadzenie główkując.
  • 36'
    Grę z autu na wysokości środka boiska wznawiał będzie Hanca.
  • 35'
    Cracovia w dalszym ciągu w natarciu!
  • 34'
    Krótkie rozegrania w drużynie Pasów, przy linii końcowej znalazł się Siplak, który płaskim dośrodkowaniem szukał Balaja. Piłka minęła jego korki o kilka centymetrów.
  • 33'
    Moment próby uspokojenia gry przez graczy gości.
  • 32'
    Hanca z narożnika boiska dośrodkowuje, szukając swoim zagraniem kolegów z zespołu, ale finalnie jeden z obrońców przeciwników wybija te centre.
  • 31'
    Wracamy do spotkania.
  • 30'
    Towarzyszy nam dzisiaj upalna pogoda, więc piłkarze obu zespołów wykorzystują przerwę na nawodnienie.
  • 29'
    Kolejna świetna akcja Pasów. Bramce próbował zagrozić Siplak. To jeden z zawodników, który z pewnością wyróżnia się w tym meczu sparingowym.
  • 28'
    Od bramki wznowi Niemczycki.
  • 27'
    Akcji gości - uderzenie jednego z zawodników Frydek-Mistek mija się z bramką.
  • 26'
    Trwa okres przewagi Pasów. Cracovia jest konkretniejsza i nie pozwala rywalom na tworzenie wielu sytuacji zagrożenia.
  • 25'
    Zbyt daleka centra Siplaka w pole karne mija wszystkich zawodników Pasów.
  • 24'
    Ponownie od środka goście.
  • 23'
    2:0! Po pięknej asyście Siplaka, nasz nowy nabytek - Kamil Ogorzały - idealnie mierzy, oddaje strzał z dystansu, a piłka wpada do siatki!
  • 22'
    Długie dośrodkowanie z linii środkowej jednego z graczy Frýdek-Místek, ale bez problemu rozczytane przez Siplaka.
  • 21'
    Frýdek-Místek nie może wyjść z własną akcją, są głęboko cofnięci do linii defensywy.
  • 20'
    Szarża lewą stroną boiska Myszora, ale jego próba dośrodkowania zatrzymana przez jednego z obrońców gości.
  • 19'
    Przy kolejnym kornerze głowę do futbolówki przyłożył Balaj. Zagranie ponad bramką.
  • 18'
    Centra w pole karne przeciwników w naszym wykonaniu, zagranie Rasmussen o włos mija bramkę gości.
  • 17'
    Gra przenosi się na środek pola.
  • 16'
    Dośrodkowanie w pole karne zespołu Frýdek-Místek wybite przez naszą linię defensywy.
  • 15'
    Szybka kontra przeciwników. Rodin zmuszony do nieprzepisowego zatrzymania rywala.
  • 14'
    Zagranie minęło się ze światłem bramki szybując ponad nią.
  • 13'
    Rzut wolny praktycznie na wysokości linii środkowej boiska. Po raz kolejny wykonawcą stałego fragmentu gry jest Siplak.
  • 12'
    Drużyna gości praktycznie nie jest w stanie przejąć piłki.
  • 11'
    Pelle po udanym dryblingu przenosi ciężar gry na drugą stronę boiska.
  • 10'
    Rzut wolny dla Cracovii na wysokości 35 metra. Siplak przymierzył niestety niecelnie i posłał futbolówkę ponad poprzeczkę.
  • 9'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 8'
    Kolejny stały fragment gry - dośrodkowanie z narożnika tym razem nie znalazło adresata.
  • 7'
    Pasy w natarciu! Lewą flanką pędził Hanca, który jednak został powstrzymany przez obronę drużyny czeskiej.
  • 6'
    Długa piłka posłana przez Lusiusza nie znalazła adresata w polu karnym.
  • 5'
    Od środka drużyna przyjezdna.
  • 4'
    1:0! W 4. minucie obejmujemy prowadzenie! Po krótkim rozegraniu korneru, piłkę do siatki głową skierował Rodin!
  • 3'
    Dogranie z narożnika boiska prosto na głowę Jugasa, który posyła futbolówkę ponad bramką.
  • 2'
    Faul
    Sylwester Lusiusz faulowany na 30 metrze przez jednego z zawodników gości.
  • 1'
    Od środka rozpocznie drużyna gości.
  • 15:28
    Oba zespoły zameldowały się już na murawie. Za chwilę zaczynamy!
  • 15:03

Podczas pierwszej połowy Cracovia wystąpi w poniższym zestawieniu:

• 15:00
    Witamy z Cracovia Training Center. W pierwszym meczu sparingowym podczas letniego okresu przygotowawczego drużyna Pasów zmierzy się z czeskim zespołem - MFK Frydek-Mistek.