Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec
  • Koniec meczu
  • 90'
    Jak się okazało, była to ostatnia akcja meczu. Pokonujemy FK Trinec 2:0! Kolejne sparingi rozegramy już w Słowenii. Do zobaczenia!
  • 90'
    Myszor posłał niskie dośrodkowanie w stronę Rivaldinho, Brazylijczyk nie zdołał dopaść do piłki.
  • 88'
    Długie zagranie w stronę Bielana, niecelne. Gracze Pasów wznowią z autu.
  • 86'
    Ponownie Puchel, tym razem prawym skrzydłem. Kolejna świetna interwencja Wilka. Piłka odbiła się jeszcze od Nieslanika, a zatem wznowimy od bramki.
  • 83'
    Groźna akcja gości. Lewym skrzydłem popędził Puchel, świetnie interweniował Wilk. Dla pewności piłkę wybił Rocha.
  • 80'
    Free kick
    Hanca spróbował bezpośredniego uderzenia. Piłka otarła się o mur, szczupakiem dopadł do niej Jugas, znakomicie interweniuje Murin. Czech był jednak na spalonym, goście wznowią od rzutu wolnego we własnym polu karnym.
  • 79'
    Będzie rzut wolny z dobrej pozycji. Do bramki rywali około 27 metrów.
  • 79'
    Hanca przerzucił piłkę do Myszora, ten jednak nie zdążył dobiec do piłki.
  • 76'
    Rivaldinho zagrał piętą do Thiago, ale ten praktycznie od razu stracił piłkę na rzecz obrońcy.
  • 74'
    Penalty
    Do piłki podszedł Pelle i po profesorsku umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki!
  • 73'
    Piłkę w siatce umieścił Otar Kakabadze, ale wcześniej bramkarz rywali sfaulował Rivaldinho. Będzie rzut karny!
  • 72'
    Corner kick
    Hanca poszukał dośrodkowaniem Rivaldinho, ponownie akcję kasują obrońcy.
  • 71'
    Thiago szukał wysokim zagraniem Pelle, ale linia obrony gości była bardzo dobrze ustawiona.
  • 68'
    Kąsamy coraz groźniej. Po dośrodkowaniu Hanki z woleja próbował Pelle, ale bramkarz stał akurat tam, gdzie uderzał Holender.
  • 65'
    Thiago zagrał z głębi pola do Kakabadze, ten doskonale skleił piłkę i poszukał Myszora nieoczywistym dośrodkowaniem poza pole karne. Popularny "Myszka" uderzył, niestety obok bramki.
  • 64'
    Wyśmienite zagranie Knapa! Precyzyjnie podał na dobieg do Pelle, ten niskim dośrodkowaniem szukał Rivaldinho, ale dobrze ustawiony obrońca skasował akcję.
  • 61'
    Free kick
    Do dośrodkowania dopadł Kakabadze, ale jego strzał głową przeszedł obok bramki drużyny z Trzyńca.
  • 60'
    Dwie żółte kartki w jednej sytuacji. Obejrzeli je Hanca i Javurek.
  • 60'
    Faul na Hance. Mamy rzut wolny z prawego skrzydła.
  • 58'
    Dobra interwencja Jugasa! Wybiciem głową powstrzymał atak swoich rodaków.
  • 55'
    Mogło być groźnie! Urwał się Thiago, otrzymał piłkę i wychodził sam na sam z bramkarzem, ale czysta, ofiarna interwencja obrońcy zatrzymała nasz szybki atak.
  • 53'
    Ale poklepane! Rivaldinho odegrał piętą do Knapa, ten na skrzydło do Hanki. Rumun nawinął rywala, zagrał do Thiago, który odegrał do Rivy, a ten prezycyjnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczką!
  • 51'
    Thiago zagrywał w stronę Rochy, ale nie było to idealne podanie. Od bramki wznowi Murin.
  • 48'
    Oto skład gości: Murin - Palecek, Gac, Bolf, Bielan - Weber, Mooc, Javurek, Puchel, Burgo - Nieslanik.
  • 46'
    Pasy wystąpią w następującym zestawieniu: Wilk - Kakabadze, Jugas, Bracik, Rocha - Knap, Pelle, Thiago, Myszor, Hanca - Rivaldinho.
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę sparingu, na murawie zobaczymy dwie nowe jdenastki.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy spotkania
  • 45+1'
    To by było na tyle jeśli chodzi o pierwszą połowę meczu. Po 45 minutach mamy bezbramkowy remis. Wracamy do Rącznej za około 5 minut.
  • 45'
    Rakoczy w indywidualnej akcji. Minął kilku rywali po czym oddał strzał. Piłka poszybowała wysoko nad bramką rywali.
  • 44'
    Rakoczy faulowany na lewym skrzydle. Szybkie wznowienie z rzutu wolnego niestety nie przyniosło rezultatu.
  • 43'
    W międzyczasie na boisku zameldował się Karol Knap. Hebo Rasmussen musiał opuścić murawę.
  • 41'
    Alvarez wykonał rzut wolny z głębi pola. Dośrodkowanie zostało podbite i wylądowało w rękawicach Murina.
  • 40'
    Niecelne dośrodkowanie gości, od bramki wznowi Hrosso.
  • 37'
    Free kick
    Rzut wolny dla gości. Narożnik pola karnego, około 22 metrów do bramki. Mone uderzenie twarzą zatrzymał Hebo Rasmussen. Sympatyczny Duńczyk potrzebuje interwencji medycznej.
  • 35'
    Spokojna gra w środku pola w wykonaniu Pasów. Szukamy luki w obronie, aby przenieść akcję nieco wyżej.
  • 33'
    Alvarez cofnął się po piłkę do linii obrony, zagrał w stronę Zauchy. Ten jednak nie opanował piłki, aut dla gości.
  • 31'
    Goście dużo strzelają dziś z dystansu. Tym razem próbował Habusta, ponownie niecelnie.
  • 30'
    Loshaj próbował zagrania za plecy obrońców, ale ci zorientowali się w jego zamiarach. Ponownie goście w ataku pozycyjnym.
  • 27'
    Indywidualna akcja Hybla. Zdecydował się na strzał z dystansu, który po raz kolejny minął bramkę Hrosso.
  • 25'
    Tym razem próbujemy niskiego dośrodkowania, ale obrońcy gości bez problemu sobie z nim poradzili.
  • 24'
    Po długiej wrzutce na Rodina piłka opuszcza boisko po interwencji obrońcy. Mamy rzut rożny.
  • 24'
    Starcie w środku pola, faulowany Rapa. Do piłki podchodzi Alvarez.
  • 22'
    Dośrodkowanie wybijają obrońcy. Rakoczy minął się z piłką, ekwilibrystycznym uderzeniem popisał się Ogorzały, ale piłka minęła bramkę.
  • 21'
    Alvarez zagrał z rzutu wolnego na Rodina. Ten uderzył głową, ale w ostatniej chwili interweniował obrońca ekipy z Trzyńca. Mamy rzut rożny.
  • 20'
    Korner dla gości. Po zbiciu piłki przez Rodina piłka trafiła pod nogi Hybla, który huknął wysoko nad poprzeczką.
  • 18'
    Było blisko! Zagranie Zauchy do Alvareza, ten się zastawił i odegrał do Rakoczego. Młody zawodnik Pasów minimalnie chybił i od bramki wznowi Murin.
  • 16'
    Potężny Niemiec wrócił na boisko, może kontynuować grę.
  • 15'
    Podczas wychodzenia do kontry przewrócony w środku pola został Marcos Alvarez. Konieczna jest interwencja fizjoterapeuty, choć według sędziego faulu nie było.
  • 13'
    Dobry pomysł miał Loshaj. Podał na dobieg do Rakoczego, ale ten był na spalonym.
  • 12'
    Faul Lusiusza w środku pola, piłka dla gości.
  • 10'
    Rzut rożny dla Pasów. Dośrodkowanie Alvareza odbiło się od rywala i trafiło za pole karne pod nogi Rakoczego, który uderzył z dystansu. Na posterunku był jednak obrońca, który skasował zagrożenie.
  • 9'
    Rodin niecelnie w stronę Zauchy, wznowią goście.
  • 7'
    Mamy pierwszy celny strzał w tym meczu. Po dośrodkowaniu z rogu boiska głową uderzył Marquez, ale bramkarz gości bez problemu poradził sobie z tym strzałem.
  • 6'
    Rzut rożny dla Pasów. Alvarez dośrodkowuje, obrońca wybija. Kolejny rzut rożny, ponownie Alvarez.
  • 4'
    Nieudany rzut rożny zaowocował kontratakiem. Kamil Ogorzały został sfaulowany w środkowej strefie boiska. Tym razem skończyło się na słownym upomnieniu.
  • 3'
    Od początku goście atakują z dużym animuszem. Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi obrońcy, który rozciągnął akcję na skrzydło. Kolejne dośrodkowanie zostało skasowane przez obrońców i mamy kolejny rzut rożny dla drużyny z Trzyńca.
  • 2'
    Długie podanie w stronę Omasty, piłkę wybija Ivan Marquez.
  • 1'
    Pierwsza akcja gości. Popędził skrzydłem Omasta, ale jego niskie dośrodkowanie zatrzymało się na Lusiuszu.
  • 1'
    Jedziemy! Od środka Pasy, a konkretnie Alvarez.
  • Początek meczu
  • 11:58
    Piłkarze już pojawili się na murawie, za chwilę rozpoczniemy drugi tego lata sparing.
  • 11:54
    Trwa ostatnie zwilżenie murawy, zawodnicy już kończą rozgrzewkę na jednym z bocznych boisk Cracovia Training Center.
  • 11:41
    A oto skład gości: Murin - Foltyn, Bedecs, Klusák, Szewieczek - Hýbl, Omasta, Kania, Buneš, Habusta - Samiec.
  • 11:35
    Znamy już składy obu drużyn. Trener Michał Probierz desygnował do gry w pierwszej połowie następującą jedenastkę: Hroššo - Râpă, Márquez, Rodin, Zaucha - Loshaj, Lusiusz, Rakoczy, Rasmussen, Ogorzały - Álvarez.
  • 11:32
    Dzień dobry! Za około pół godziny rozpoczniemy ostatni sparing przed wyjazdem na letnie zgrupowanie. Naszym dzisiejszym przeciwnikiem będzie występujący na co dzień w Fortuna:Národní lidze (II poziom rozgrywkowy w Czechach).