01-07-2021 18:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
NK Maribor NK Maribor
  • 90'
    Koniec spotkania. Wygrywamy pierwszy sparing na obozie przygotowawczym z rezultatem 3:1!
  • 90'
    Penalty
    Alva pewnie wykorzystuje jedenastkę. 3:1 dla Pasów!
  • 90'
    Kolejny karny dla Pasów, obrońca pomagał sobie ręką przy interwencji.
  • 89'
    Maribor już raczej nie ma na co liczyć w tym spotkaniu. Kontrolujemy sytuację i nie dajemy im dojść do groźnych sytuacji.
  • 88'
    Riva w pole karne do Alvy, ale Niemiec nie zdołał dobiec do tego zagrania.
  • 87'
    Thiago rozczytał grę ofensywy przeciwników i zgrabnie przechwycił piłkę.
  • 85'
    Odpowiedź Mariboru. Mocny strzał zza pola karnego obroniony przez Wilka.
  • 84'
    Dobry strzał Thiago z dystansu, Jug musiał się nagimnastykować, aby obronić to zagranie.
  • 82'
    Ta wrzutka z narożnika nie mogła zagrozić przeciwnikom.
  • 81'
    Płaskie dośrodkowanie naszego kapitana, defensywa Mariboru wybija piłkę za linię końcową boiska.
  • 80'
    Obrońcy Cracovii rozgrywają między sobą krótkie podania, kontrulując tempo.
  • 79'
    Po głowce Rivy, piłka trafia do Thiago, który próbował rozciągnąć grę. Pihler wyprzedził jednak graczy Pasów.
  • 78'
    Okres chaosu w grze po stronie obu drużyn.
  • 77'
    Z własnego pola karnego wznowi Jug
  • 76'
    Siplak trafia prosto w mur, piłka odbija się od zawodników i ponownie wpada pod nogi naszego obrońcy. Finalnie jednak futbolówka opuściła murawę.
  • 75'
    Kakabadze faulowany na wysokości 23. metra. Mamy rzut wolny.
  • 74'
    Groźnie w naszym polu karnym. Po centrze Vipotnika główkował Kronaveter. Futbolówka minimalnie ponad poprzeczką.
  • 73'
    Aut dla drużyny ze Słowenii na naszej połowie.
  • 72'
    Powolne rozgrywanie piłki na własnej połowie przez przeciwników.
  • 71'
    Od środka Maribor.
  • 70'
    Obejmujemy prowadzenie!! Do pustej bramki, po podaniu Alvareza, z 5. metra trafia Rivaldinho! Brawo Pasy!
  • 69'
    Dogranie z narożnika za wysokie i zbyt mocne, mija całą szesnastkę.
  • 68'
    Przerzut Siplaka do Kakabadze na prawą stronę boiska, defensywa rywali jednak szybsza. Będzie korner.
  • 67'
    Pasy odzyskali piłkę, konstruują atak pozycyjny.
  • 66'
    Cracovia zamknięta na własnej połowie boiska.
  • 65'
    Vrhovec z narożnika boiska na głowę jednego ze swoich boiskowych kolegów, ale piłka była za mocna, aby mógł oddać strzał.
  • 64'
    Z linii środkowej wznowią rywale.
  • 63'
    Penalty
    Mamy wyrównanie! Hanca pewnie podchodzi do rzutu karnego i egzekwuje go bez mrugnięcia okiem! 1:1!
  • 62'
    To nic groźnego, nasz zawodnik już o własnych siłach podnosi się z murawy.
  • 62'
    Alvarez wymaga pomocy klubowych lekarzy.
  • 61'
    Alvarez faulowany w polu karnym. Sędzia wskazuje na wapno.
  • 60'
    Sekwencja szybkich podań między zawodnikami Cracovii w środku pola.
  • 59'
    Faulowany Alvarez szybko wznawia grę i przenosi jej ciężar na lewą stronę boiska do Thiago. Piłka jednak już w posiadaniu przeciwników.
  • 58'
    Otar Kakabadze źle ustawiony, sędzia odgwizduje spalony.
  • 57'
    Kolejna próba dośrodkowania, tym razem wykonawcą zagrania był Hanca.
  • 56'
    Wrzutka Alvareza wybita przez blok defensywy Mariboru.
  • 55'
    Kakabadze faulowany w okolicach 26. metra. Będziemy mieli do wykorzystania rzut wolny.
  • 53'
    Gra przenosi się na środek pola.
  • 52'
    Próba dogrania długiej piłki nie trafia do Thiago.
  • 51'
    Pasy póki co nie mogą wyjść z własną akcją.
  • 50'
    Nieporozumienie pomiędzy graczami przeciwników. Vancas zupełnie nie zrozumiał intencji Repasa i nie ruszył do piłki.
  • 49'
    Rywale nie wykorzystali przewagi na naszej połowie. Musimy uspokoić grę.
  • 48'
    Maribor szybko odbiera nam piłkę, rusza z własnym kontratakiem.
  • 47'
    W środku pola piłkę przechwytuje Lusiusz, ruszamy z akcją zaczepną.
  • 46'
    Maribor już od początku drugiej połowy przy piłce. Zugelj z linii końcowej chciał centrować, ale Rodin powstrzymał to zagranie.
  • 45'
    Od środka Pasy.
  • 18:57

W drugiej połowie meczu Cracovia zaprezentuje się w następującym składzie:

• 45'
    Arbiter kończy pierwsze 45 minut sparingu. Do przerwy przegrywamy jedną bramką.
  • 44'
    Obaj zawodnicy wracają już do spotkania.
  • 43'
    Zderzenie Loshaja z Balajem na wysokości 40. metra. Przerwa w grze, potrzebna interwencja medyczna.
  • 42'
    Po dograniu Loshaja z narożnika boiska, uderza ponownie głową Balaj, jednak golkiper przeciwników dobrze czyta grę.
  • 41'
    Pasy nie odpuszczają. Dośrodkowanie Loshaja w pole karne, bramkarz musiał piąstkować. To nie była dla niego łatwa interwencja.
  • 40'
    Od środka Cracovia.
  • 39'
    Bramka. Niestety Maribor obejmuje prowadzenie. Rzut wolny z 25. metra wykorzystał Milec, który technicznym strzałem pokonał Wilka.
  • 37'
    Aut dla Cracovii na wysokości linii środkowej.
  • 36'
    Gra przeniosła się na środek boiska.
  • 35'
    Kolejna szansa Pasów, Rakoczy posłał długie podanie do Balaja, ale obrońca Mariboru był zbyt dobrze ustawiony, aby stanowiło to niebezpieczeństwo.
  • 34'
    Piękny przerzut zaserwował nam Loshaj. Piłka spadła prosto pod nogi Rochy, który jednak nie wykorzystał okazji.
  • 33'
    Szarża Mileca środkiem boiska, ale przy odegraniu do Repasa pogubił się z akcją.
  • 31'
    Trwa okres przewagi Mariboru.
  • 30'
    Ciężar gry przeniesiony na połowę Cracovii.
  • 29'
    Tym razem to Loshaj próbował strzału z daleka, ale bez zagrożenia dla Juga.
  • 28'
    Przewinienie przeciwników blisko linii środkowej. Wywalczyliśmy rzut wolny.
  • 27'
    Zugelj próbował strzelać, ale piłka mocno ponad bramką.
  • 26'
    Z piątego metra wznowi Jug Azbe.
  • 25'
    Akcja prawą stroną boiska, Rapa wrzucał do Balaja, który głową chciał oszukać golkipera.
  • 24'
    Z okolic linii środkowej wznowi Maribor.
  • 23'
    Faul
    Faul w środkowej strefie boiska na jednym z rywali. Tym razem obeszło się bez kartki.
  • 22'
    Dośrodkowanie wpada prosto pod nogi Vipotnika, który źle przyjmuje sobie piłkę. Na szczęście bez większego zagrożenia dla naszej bramki.
  • 21'
    Milec zza dwudziestego metra posłał wrzutkę w pole karne, ale to zagranie zostało przewidziane przez Rochę.
  • 19'
    Póki co Cracovia mocno cofnięta, musi bronić się i odpierać ataki drużyny przeciwnej.
  • 18'
    Szybkie rozegranie pomiędzy zawodnikami Mariboru, Vancas odegrał do Kodermana, który nie zdążył dojść do futbolówki.
  • 17'
    Przeciwnicy uspokajają grę, wymieniają podania na własnej połowie boiska.
  • 16'
    Świetna wrzutka Rakoczego adresowana do Balaja. Bramkarz rywali zmuszony do interwencji.
  • 14'
    Cracovia wyraźnie cofnięta, od paru minut trwa napór drużyny z Mariboru.
  • 13'
    Centra z narożnika trafiła prosto na głowę Repasa, którego strzał poszybował ponad bramką.
  • 12'
    Tym razem atak Mariboru lewą flanką. Przeciwnicy wywalczyli korner.
  • 11'
    Kolejne płaskie dośrodkowanie Mariboru z prawej strony boiska. Rapie udaje się przechwycić to zagranie.
  • 9'
    Zbyt daleka wrzutka Loshaja w pole karne, minęła wszystkich graczy.
  • 8'
    Dośrodkowanie Loshaja zatrzymane przez obrońców Mariboru.
  • 7'
    Centra w pole karne Pasów, ale Nino odrobinę spóźniony.
  • 6'
    Maribor przeszedł do ataku pozycyjnego.
  • 5'
    Groźnie w polu karnym Pasów. Gorenak Gal z bliskiej odległości próbował zaskoczyć Wilka, ale ten rozczytał zamiary zawodnika.
  • 4'
    Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla Mariboru. Nasi obrońcy jednak bez problemu oddalają zagrożenie od bramki.