05-07-2021 17:30
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 2
Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
  • 90'
    Koniec meczu! Za Pasami droga od dwóch bramek straty do remisu, którym kończy się spotkanie z Lokomotivem Moskwa. Wyrównanie zespołowi Cracovii dały dziś bramki Mateja Rodina oraz Hebo Rasmussena. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    Myszor do Siplaka, ale szybszy okazuje się jeden z obrońców gości.
  • 87'
    Aut dla rywali, wznowienie przerzutem na drugą stronę boiska.
  • 86'

Rasmussen dochodzi do dobrej pozycji strzeleckiej, lecz minimalnie chybia!

• 85'
    Na boisku pojawia się Patryk Zaucha.
  • 84'
    Spokojnie wznawia Hrosso.
  • 83'
    Nikitin szuka miejsca pod polem karnym, uderzenie niecelne.
  • 82'
    Środkiem pola szarpie Chyornyi, za nim podąża Loshaj.
  • 81'
    Szybkie wznowienie graczy Lokomotivu, Pasy bronią się na linii pola karnego.
  • 80'
    Rybchinsky złapany na pozycji spalonej, wznowi Hrosso.
  • 79'
    Rywale od środka, ostatnie 10 minut przed nami!
  • 78'
    Debiutanckie trafienie Hebo Rasmussena daje nam wyrównanie! Wprowadzony w drugiej połowie spotkania Duńczyk wykorzystał dośrodkowanie kolejnego rezerwowego - Pellego van Amersfoorta, pokonując bramkarza rywali po uderzeniu głową.
  • 77'
    Holenderski pomocnik Pasów szykuje partnerów w polu karnym, zbierając się do dogrania.
  • 76'
    Na skrzydle Hanca, poszukuje Pellego.
  • 75'
    Coraz ciekawiej układa się to spotkanie, ofensywniej grają obydwa zespoły. Szykuje się bardzo ciekawa końcówka.
  • 74'
    Rybchinsky uderza z bliska, blokują to jednak Pasy.
  • 73'
    Myszor zastąpił na boisku Kamila Ogorzałego.
  • 72'
    Hebo Rasmussen szuka miejsca na skrzydle, lecz dobrze interweniują obrońcy rywala.
  • 71'
    Do zmiany przygotowywany Jakub Myszor.
  • 70'
    Goście wznawiają od środka.
  • 69'
    Mamy kontaktową bramkę dla Pasów! Z narożnika boiska dośrodkowywał Marcos Álvarez, zaś tor lotu górnej piłki zmienił Matej Rodin, zaskakując golkipera rywali strzałem tuż pod poprzeczkę.
  • 68'
    Uderzenie z dystansu odbija się od defensywy rywala, mamy rzut rożny.
  • 67'
    Rywale ekspediują piłkę daleko poza pole karne.
  • 66'
    Uderzenie Floriana Loshaja obija mur Lokomotivu.
  • 65'
    Faul pod polem karnym rywali, mamy rzut wolny z bardzo dogodnej pozycji.
  • 64'
    Pasy od środka.
  • 63'
    Andrey Nikitin krótkim podaniem między obrońców uruchamia Maksima Petrova. Ten sprytnym strzałem po ziemi trafia w dolny róg bramki Lukáša Hroššo, podwyższając prowadzenie rywali.
  • 62'
    Środkiem pola szarpią gracze Lokomotivu, szukając kolejnej szansy.
  • 61'
    Holujący piłkę gracze Lokomotivu wychodzą za linię boczną, będzie aut dla Pasów.
  • 60'
    Wracamy do gry.
  • 59'
    Obydwaj gracze wchodzą na boisko, korzystając z przerwy na nawodnienie. Poza placem gry Rivaldo Jr oraz Sylwester Lusiusz.
  • 58'
    Do zmiany przygotowywani Hebo Rasmussen i Florian Loshaj.
  • 57'
    Szybciej Kakabadze, do Ogorzałego. Ten jednak traci piłkę przy linii bocznej.
  • 56'
    Wprowadzony na boisko Pelle van Amersfoort próbuje szarpać pod polem karnym, ale przecinają to obrońcy rywali.
  • 55'
    Siplak wybija głową próbę długiego zagrania przez pomocników rywali. Akcja przerwana.
  • 54'
    Bardzo spokojne tempo tego spotkania. Obydwa zespoły nie porywają się na dynamiczne ataki, widać zmęczenie po intensywnych grach w minionych dniach.
  • 53'
    Rodin do Lusiusza, Pasy konstruują atak pozycyjny.
  • 52'
    Długie dogranie przechwytuje Hrosso, szybko odgrywamy do boku.
  • 51'
    Ofensywnie wychodzi Alvarez, rywale wycofują do bramkarza.
  • 50'
    Spokojnie gra Lokomotiv, wykorzystując jednobramkową przewagę operuje w środku pola.
  • 49'
    Dośrodkowanie w pole karne wychwycone przez golkipera rywali, wznowi Lokomotiv.
  • 48'
    Żółtą kartką napomniany Chornyi, do piłki podchodzi Alvarez.
  • 47'
    Faulowany Kakabadze, mamy rzut wolny dla Pasów.
  • 46'
    Pasy od środka, gramy!
  • 18:29
    Obydwa zespoły wracają na murawę. Za chwilę rozpoczynamy drugą część spotkania.
  • 45'
    Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy minimalnie przegrywamy z Lokomotivem Moskwa, wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Na bramkę pędzi Alvarez, jednak golkiper gości wychodzi z linii pola karnego. Piłka wyekspediowana do przodu.
  • 42'
    W dalszym uderzeniu rywale, lecz dobrze ustawiony zespół Cracovii nie dopuszcza do uderzenia.
  • 41'
  • 40'
    Kasimov znajduje drogę do siatki Lukasa Hrosso, mamy bramkę dla rywali...
  • 39'
    Faulowany Alvarez, szybko wznawiamy. Dogranie do Lusiusza, ten jednak nie jest w stanie oddać strzału.
  • 38'
    Do interwencji pod naszym polem karnym zmuszony Kakbadze, kierując piłkę do Lukasa Hrosso.
  • 37'
    Rywal ponownie uspokoił grę, rozgrywając w środku pola.
  • 36'
    Skrzydło Kamila Ogorzałego ponownie mocno eksploatowane, dośrodkowanie jednak niecelne.
  • 35'
    Spokojne wznowienie słowackiego golkipera Pasów.
  • 34'
    Z dystansu uderzają rywale, ponad bramką Hrosso.
  • 33'
    Ogorzały do Siplaka, ten dośrodkowuje w pole karne, nieco obok stojącej w dobrej pozycji Rivaldo Jr!
  • 32'
    Spadło tempo tego meczu, mniej intensywnie grają obydwa zespoły. Czekamy na pasiaste przełamanie.
  • 31'
    Lusiusz przecina akcję na boku boiska, Lokomotiv wznowi z autu pod naszym polem karnym.
  • 30'
    Przyspieszają rywale, pod dynamiczną piłkę na skrzydle podchodzi Hanca, akcja zablokowana.
  • 29'
    Lokomotiv usypia czujnośc Pasów, operując piłką na własnej połowie.
  • 28'
    Spokojnie rozgrywa rywal z wykorzystaniem linii defensywnej.
  • 27'
    Alvarez ekspediuje piłkę daleko, poza nasze pole karne.
  • 26'
    Otar Kakabadze przerywa akcję w środku pola, piłka przyznana Lokomotivowi.
  • 25'
    Petrov wbiega w pole karne Cracovii, ścierając się z Ogorzałym. Arbiter przyznaje piłkę Pasom.
  • 24'
  • 23'
    Rozpoczyna się przerwa na nawodnienie obydwu zespołów.
  • 22'
    Kasimov faulowany przez Alvareza, gra przerwana - zawodnik Pasów słownie napomniany.
  • 21'
    Do długiego podania nie dochodzi Rivaldo Jr, wybijają goście.
  • 20'
    Wznawia golkiper rywali, Andrey Savin.
  • 19'
    Siplak mocno, do Rodina - ten jednak nie opanowuje dobrze piłki.
  • 18'
    Pod polem karnym poszkodowany Ogorzały, kolejny rzut wolny dla Pasów.
  • 17'
    Nie dochodzimy do dobrego uderzenia, piłkę przejmują rywale.
  • 16'
    Z narożnika wrzucać będzie Siplak.
  • 15'

Ponownie aktywny Kamil Ogorzały, wchodzi w pole karne, obrońcy rywali zmuszeni do interwencji. Będziemy mieć rzut rożny.

• 14'
  • 13'
    Jugas asekuruje piłkę, wychodzącą na aut bramkowy.
  • 12'
    Długie podanie do przodu ląduje na skrzydle Lokomotivu, próba dośrodkowania zablokowana.
  • 11'
    Do piłki dochodzi Ogorzały, holując ją pod pole karne rywala. Rozegranie z Sadikoviciem, rywale okopani pod swoją bramką.
  • 10'
    Pojedynek na boku boiska między jednym z graczy rywala, a Sergiu Hancą. Górą kapitan Pasów.
  • 9'
    Rozegranie krótkim podaniem pod naszym polem karnym przerwane przez Sylwestra Lusiusza. Młody gracz Pasów kieruje piłkę do Hrosso.
  • 8'
    Wznowi Hrosso.
  • 7'
    Matej Rodin pewnie asekuruje piłkę, wyekspediowaną do przodu przez jednego z zawodników rywala.
  • 6'
    Z rzutu wolnego na drugą połowę boiska przerzuca Alvarez, akcję napędzać będzie Lusiusz.
  • 5'
    Na połowie rywala faulowany Kamil Ogorzały. Będzie rzut wolny dla Pasów.
  • 4'
    Pierwszy atak Pasów, pod połowę Lokomotivu zapędza się Sergiu Hanca, ale pewnie wychodzi golkiper gości, przerywając akcję.
  • 3'
    Dośrodkowanie rywali pewnie powstrzymane przez pasiastą defensywę.
  • 2'
    Rifat Zhemaletdinov próbuje uderzać z dystansu, wybija to Hrosso - mamy rzut rożny dla rywali.
  • 1'
    Od środka Rosjanie, gramy!
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 17:29
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!
  • 17:19

W dzisiejszym spotkaniu nie obowiązuje podział na dwa składy. Na ławce rezerwowych zasiądzie szesnastu zawodników Pasów, którzy na boisku pojawiać się będą w trakcie meczu.

• 17:15

Pasy rozpoczną ten mecz w następującym składzie:

• 17:00
    Witamy z Austrii! Dziś Pasy zmierzą się w piątym sparingu tego lata z moskiewskim Lokomotivem. Startujemy za pół godziny!