Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Sturm Graz Sturm Graz
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec! Los meczu zdecydował się dziś w końcowych minutach, lecz przyniósł nam kolejne zwycięstwo w tym okresie przygotowawczym. Pasy wygrywają ze Sturmem Graz po bramce Filipa Balaja - jego pierwszej w naszych barwach.Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Minuta do zakończenia meczu.
  • 88'
    Rywale rozpoczynają od środka.
  • 87'
    W ostatnich minutach meczu wychodzimy na prowadzenie! Pod pole karne piłkę przerzucił Bracik, trafiając do Pellego. Holenderski pomocnik Pasów precyzyjnie dośrodkował na głowę niekrytego Filipa Balaja, który trafia pierwszy raz dla Pasów!
  • 86'
    Długi, precyzyjny przerzut Krystiana Bracika do Pellego.
  • 85'
    Damir Sadiković poszukuje partnerów w środku pola, decydując się na samotny rajd. Piłkę przejmuje Bracik.
  • 84'
    Ekwilibrystyczne uderzenie górą ląduje nad bramką Karola Niemczyckiego.
  • 83'
    Dogranie do jednego z napastników rywala, ten próbuje górnej piłki.
  • 82'
    Niespełna 10 minut do zakończenia spotkania. Niewiele wskazuje na to, by padła w nim zdobycz bramkowa dla którejkolwiek z dwóch stron.
  • 81'
    Ponownie bokiem Thiago, tym razem jednak dogrywa. Niecelnie dośrodkowaną piłkę przejmują rywale.
  • 80'
    Szybko grę wznawiają goście.
  • 79'
    Rozpędzony Thiago decyduje się na strzał, mijając bramkę.
  • 78'
    Długi wrzut z autu przecięty w środku pola przez Karola Knapa.
  • 77'
    Szybki przerzut pod pole karne ląduje na aucie, wznowią rywale.
  • 76'
    W środku pola rozgrywają goście, szybko jednak powstrzymują to Pasy.
  • 75'
    Szybka zmiana przygotowywana w zespole Sturmu.
  • 74'
    Szybko wznawiamy.
  • 73'
    Próba szarży w polu karnym powstrzymana przez Karola Niemczyckiego i Otara Kakabadze.
  • 72'
    Wracamy do gry.
  • 71'
    Fizjoterapeuci Pasów przygotowują Brazylijczyka do powrotu do gry.
  • 70'
    Ofiarne wejście Thiago, który przerywa akcję zespołu z Grazu, lecz zarazem ściera się z rywalem. Przerwa w grze, konieczna interwencja medyczna.
  • 69'
    Dobrze ustawieni zawodnicy rywala nie pozwalają nam wejść głębiej na własną połowę.
  • 68'
    Arbiter ponownie rozpoczyna mecz.
  • 67'
    Za chwilę wracamy do gry.
  • 66'
    Rozpoczyna się kolejna w tym meczu przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 65'
    Szybkie, długie podanie do Knapa, który wbiega w pole karne. W ostatniej chwili uprzedzają go obrońcy rywali.
  • 64'
    Dogranie do Filipa Balaja, ten jednak nie opanowuje piłki. Od linii defensywnej zaczyna Sturm.
  • 63'
    Wznowi Karol Niemczycki.
  • 62'
    Sprzed pola karnego bez przyjęcia mierzy jeden z atakujących gości, nieprzygotowany strzał mija słupek naszej bramki.
  • 61'
    Goście wycofują do własnej linii defensywnej, starając się uspokoić grę.
  • 60'
    Krystian Bracik traci piłkę w środku pola, ponownie akcję konstruować będą Austriacy.
  • 59'
    Dużo chaosu w poczynaniach obydwu zespołów, mało klarownych sytuacji bramkowych.
  • 58'
    Spokojnie wznawia Karol Niemczycki.
  • 57'
    Mocne uderzenie sprzed pola karnego ląduje ponad bramką Pasów.
  • 56'
    Karol Knap przechwytuje piłkę pod naszym polem karnym.
  • 55'
    Niecelne rozegranie rywala, Pasy otrzymują rzut z autu na swojej połowie.
  • 54'
    Akcja zespołu z Austrii grzęźnie w środku pola.
  • 53'
    W środku pola fauluje Sadiković, piłka dla rywali.
  • 52'
    Mocny przerzut zawodników Sturmu wprost w ręce Karola Niemczyckiego.
  • 51'
    W drugiej połowie jak na ten moment aktywniejsi są zawodnicy rywala. Próba wejścia w nasze pole karne zakończona niepowodzeniem, przecięta przez Kakabadze.
  • 50'
    Piłka rozgrywana w linii defensywnej zespołu Sturmu Graz.
  • 49'
    W bocznej strefie boiska rozpędza się Thiago, który jednak nie dogrywa w pole karne.
  • 48'
    Naciskają rywale, próba dośrodkowania nad Otarem Kakabadze okazuje się niecelna.
  • 47'
    Niecelne rozegranie rywali, szybko przejmuje to defensywa Pasów.
  • 46'
    Połowę od środka rozpoczyna zespół austriacki.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 18:30
    Obydwa zespoły wracają na murawę, gramy!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Do przerwy bez bramek w meczu kontrolnym Pasów ze Sturmem Graz. Druga połowa dzisiejszego sparingu startuje już za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Długie wznowienie Wilka, przejmują to obrońcy rywali.
  • 42'
    Z dystansu strzela jeden z pomocników rywali, lecz bezskutecznie - lekka piłka nie zagroziła naszej bramce.
  • 41'
    Zablokowane dogranie w pole karne, mamy kolejny aut - tym razem po drugiej stronie boiska.
  • 40'
    Szybkie przeniesienie gry na połowę rywala i kolejny aut dla Pasów.
  • 39'
    Kontra rywali, na linii pola karnego przejmuje to Jakub Jugas.
  • 38'
    Ponownie piłka ląduje na aucie na połowie rywala, wznawiać będzie Cracovia.
  • 37'
    Florian Loshaj uspokaja grę, rozgrywając w defensywie.
  • 36'
    Daleko, niecelnie piłkę zagrywa golkiper gości, mamy aut przy linii środkowej.
  • 35'
    Spokojna gra w środku pola w wykonaniu rywali, zespołowi austriackiemu wyraźnie się nie spieszy.
  • 34'
    Pierwsza zmiana przygotowywana również w zespole Sturmu Graz.
  • 33'
    Faul w ataku w wykonaniu Pasów, rzut wolny dla zespołu z Austrii.
  • 32'
    Florian Loshaj dośrodkowuje, piłka wybita przez obronę rywali.
  • 31'
    Aktywny środek pola w zespole Sturmu, szukający miejsca na dobre dogranie pod bramkę Cracovii.
  • 30'
    Oficjalnie młody zawodnik Pasów zastąpił na boisku Patryka Zauchę.
  • 29'
    Do wejścia na boisko przygotowuje się Oliwier Hyla.
  • 28'
    Trwa interwencja medyczna, niezbędna staje się zmiana.
  • 27'
    Ponownie faulowany Zaucha, kolejna przerwa w grze.
  • 26'
    Piłka wyłuskana spod nóg Rakoczego, jednak szybki atak rywali powstrzymany przez naszą obronę.
  • 25'
    Trwa okres optycznej przewagi Pasów, Sturm Graz przez dłuższą chwilę operuje głównie w defensywie.
  • 24'
    Spokojnie grę wznawia golkiper rywali.
  • 23'
    W pole karne wgrywa piłkę Myszor, jednak nie dociera ona do żadnego z partnerów.
  • 22'
    Ponownie rozpoczynamy grę.
  • 21'
    Chwilę po przerwie następuje kolejna, tym razem na nawodnienie.
  • 20'
  • 19'
    Poszkodowany Patryk Zaucha, chwila przerwy w grze - niezbędna interwencja medyczna.
  • 18'
    Uderzenie bezpośrednio w bramkarza, golkiper rywali wybija.
  • 17'
    Rakoczy dogrywa do naszego kapitana, Sergiu wkracza w pole karne!
  • 16'
    Długie podanie do boku boiska w wykonaniu Ivana Marqueza.
  • 15'
    Free kick
    Do stałego fragmentu gry podchodzi Florian Loshaj.
  • 14'
    Piłka ląduje na aucie, wznowią Pasy na połowie rywala.
  • 13'
    Naciskani obrońcy Pasów, Ivan Marquez zmuszony zagrać piłkę do boku.
  • 12'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 11'
    Dobrze ustawieni zawodnicy rywali ekspediują piłkę poza pole karne.
  • 10'
    W środku pola naciskany Loshaj, sprawnie jednak uwalnia się i dogrywa pod pole karne zespołu Sturmu.
  • 9'
    Sergiu Hanca szuka sobie miejsca w środku pola, lecz mocno zagęszczają je rywale.
  • 8'
    Sturm rozgrywa, jednak akcja grzęźnie w środku pola.
  • 7'
    Piłka trafia do golkipera rywali, który niespiesznie wznawia grę.
  • 6'
    Uspokaja się gra obydwu zespołów. Dominują długie podania.
  • 5'
    W środku pola faulowany Loshaj, gra jednak jest kontynuowana - gwizdek arbitra milczy.
  • 4'
    Długie podanie do jednego z napastników gości przejęte przez Adama Wilka.
  • 3'
    Jakub Myszor mierzy z bliska, wybija to bramkarz rywali!
  • 2'
    Ofensywnie usposobieni są dziś zawodnicy Sturmu, od pierwszych minut starając się o wejście w pole karne. Ivan Marquez przecina rozegranie rywali.
  • 1'
    Pasy od środka, piłka w grze!
  • POCZĄTEK MECZU
  • 17:28
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!
  • 17:15

Pasy wyjdą dziś w następującym składzie.

• 17:10
    Witamy przed szóstym meczem kontrolnym Pasów tego lata! Tym razem zmierzymy się z austriackim Sturmem Graz. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.