Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Sędzia kończy to spotkanie. W ostatnim sparingu przegrywamy z FC Slovacko jedną bramką. Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji tekstowej!
  • 89'
    Loshaj powstrzymuje akcję zaczepną rywali.
  • 88'
    Krótko rozegrany korner, Havlik przymierzył technicznie, a Niemczycki opuszkami palców posyła ten strzał ponad bramkę.
  • 87'
    Przerzut do Hyli, który próbuje ciągnąć akcję Cracovii lewą stroną boiska.
  • 86'
    Podanie Loshaja przez całą szerokość boiska do Thiago, który niestety traci futbolówkę.
  • 85'
    Pasy przenoszą ciężar gry na połowę czeskiej drużyny.
  • 84'
    Po faulu wznawiać będą przeciwnicy.
  • 82'
    Wymiana serii podań w środku pola na linii Loshaj-Hanca-Knap.
  • 81'
    Melekestsev szarżował prawą flanką, ale Rodin skutecznie wyjaśnił tę sytuację.
  • 80'
    Długie dośrodkowanie Tomicia, które ląduje w rękach Niemczyckiego.
  • 79'
    Żółty kartonik ogląda Florian Loshaj.
  • 78'
    Próba strzału zza pola karnego naszego kapitana, ale zablokowana przez dobrze ustawionego Tomicia.
  • 77'
    Tym razem obyło się bez interwencji medycznej.
  • 77'
    Ścięte dośrodkowanie na Rivaldinho, skacze on do zagrania, ale Brazylijczyk zderza się w szesnastce z Simko.
  • 76'
    Aut dla gości na połowie FC Slovacko.
  • 75'
    Przeciwnicy intensywnie usiłują znaleźć sobie miejsce w środku pola.
  • 74'
    Polasek przytrzymuje za koszulkę Bracika. Tym razem arbiter dostrzega faul.
  • 73'
    Hanca przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje jedenastki...Według arbitra nie było przewinienia.
  • 72'
    Wysoki przerzut Rodina do Balaja, piłka opuszcza niestety boisko.
  • 71'
    Riva faulowany blisko koła środkowego.
  • 70'
    Wracamy do meczu.
  • 68'
    Kolejna przerwa na nawodnienie w tym spotkaniu.
  • 67'
    Polasek urwał się obronie Pasów, Bracik w ostatnim momencie przechwycił piłkę od rywala.
  • 66'
    Z piątego metra bramkarz czeskiej drużyny.
  • 65'
    Centra z rzutu wolnego, której wykonawcą był Hanca. Zdecydował się na strzał, ale ponad bramką.
  • 63'
    Prostopadłe zagranie ścigał Cicilia, ale Bracik z sukcesem mu w tym przeszkodził.
  • 61'
    Korner dla FC Slovacko. Krótki wariant rozegrania stałego fragmentu gry.
  • 60'
    Podrażnione stratą gola Pasy szarżują blisko szesnastki przeciwnika.
  • 59'
    Od środka Cracovia.
  • 58'
    0:1. Niestety, tracimy bramkę. Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska, które idealnie spadło na głowę Cicilia, a ten bez żadnego problemu skierował futbolówkę do bramki.
  • 57'
    Krótkie rozegrania pomiędzy formacją obronną rywala.
  • 56'
    Z piątki golkiper FC Slovacko.
  • 55'
    Faulowany Riva, sędzia decyduje się użyć przywilej korzyści, ale Hanca nie dobiega do zagrania.
  • 55'
    Faulowany Riva, sędzie decyduje się użyć przywilej korzyści, ale Hanca nie dobiega do zagrania.
  • 54'
    Moment gry chaotycznej, bez większego ładu po obu stronach.
  • 52'
    Po wznowieniu drugiej połowy w grze dominują głównie długie podania w obu zespołach.
  • 51'
    Korner dla FC Slovacko, rywale szukają sobie miejsca bardzo mocno się rozpychając.
  • 50'
    Wrzutka Hanci, Kakabadze czaruje w polu karnym myląc jednego przeciwnika po drugim, ale arbiter decyduje się odgwizdać przewinienie.
  • 49'
    Żółta kartka dla Reinberka za faul na Thiago.
  • 48'
    Szybka kontra Czechów, Bracik czyści ewentualne zagrożenie.
  • 46'
    Druga połowa czas start! Od środka Pasy.
  • 47'
    Loshaj świetnie przepchnął Sadileka w środku pola, dzięki czemu dogodną sytuację na oddanie strzału miał Hanca.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 16:56
    Na drugą połowę wyjdziemy w zestawieniu: Niemczycki, Kakabadze, Bracik, Rodin, Hyla, Loshaj, Hanca, Knap, Thiago, Rivaldinho, Balaj.
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Sędzia kończy pierwsze czterdzieści pięć minut sparingu.
  • 44'
    Marecek przechwytuje piłkę, rywale będą budować swój atak pozycyjny.
  • 43'
    Trwa okres przewagi Pasów.
  • 42'
    Po dośrodkowaniu z narożnika, piłka wybita przez blok defensywny FC Slovacko.
  • 41'
    Pelle właśnie bardzo bliski strzału dającego Cracovii prowadzenie - po kombinacyjnej akcji Ogorzałego i Rapy, zagranie z prawej strony boiska trafiło prosto pod nogi Holendra. Bramkarz rywali w tej sytuacji jednak lepszy.
  • 39'
    Jeden z czeskich zawodników słownie prowokuje Pelle. Nasz holenderski pomocnik nie ulega jednak boiskowym emocjom.
  • 38'
    Ivan Marquez po udanym dryblingu przenosi ciężar gry na drugą stronę boiska.
  • 37'
    Mecz przenosi się na środek boiska.
  • 36'
    Po dograniu z narożnika uderza Pelle, ale piłka obok bramki.
  • 35'
    Centra Rapy z prawej strony boiska prowadzi do rzutu rożnego.
  • 34'
    Hiszpan naprawia swój błąd skutecznie główkując przy kornerze.
  • 33'
    Błąd Ivana Marqueza w defensywie, który skutkuje rzutem rożnym dla FC Slovacko.
  • 32'
    Dłuższy moment utrzymywania się przez naszą drużynę przy piłce.
  • 30'
    Zza pola karnego próbował Marecek, ale prosto w rękawice Hrosso.
  • 29'
    Rywale kontrolują tempo gry i cały czas utrzymują w posiadaniu piłkę.
  • 28'
    Próba wyprowadzenia szybkiej kontry przez Pasy, ale zagranie jest szybsze niż Alvarez.
  • 27'
    Faul Rapy na Kadlecu na połowie czeskiej drużyny.
  • 26'
    Próba rozciągnięcia gry przez Ivana Marqueza kończy się autem dla przeciwników.
  • 25'
    Centra rywali z rzutu wolnego bez wymiernego rezultatu.
  • 24'
    Długie dośrodkowanie Ivana Marqueza, ale niestety nie znalazło ono odbiorcy.
  • 23'
    Wznawiamy to spotkanie.
  • 22'
    Przerwa na nawodnienie. Temperatura sięga dziś ponad 30 stopni!
  • 21'
    Rozciągnięcie gry na połowę rywala.
  • 20'
    Świetne przejęcie piłki przez Lusiusza od Cicilia, który szykował się do strzału.
  • 19'
    Rywale rozgrywają futbolówkę w okolicach koła środkowego.
  • 18'
    Wrzutka w pole karne Pasów, którą zgarnia Rapa.
  • 17'
    Rzut wolny dla przeciwników w okolicach 40. metra zatrzymany przez jednoosobowy mur w postaci Alvareza.
  • 16'
    Z piątego metra wznowi Hrosso.
  • 15'
    Po niecelnym zagraniu jednego z graczy FC Slovacko mamy aut bramkowy.
  • 14'
    Czesi cały czas utrzymują się przy piłce.
  • 13'
    Próba rozciągnięcia gry przez Alvareza na prawą stronę, ale Ogorzały nie doszedł do tego podania.
  • 11'
    Korner dla rywali, centra spadła prosto na głowę Ivana Marqueza, który skutecznie pozbył się niebezpieczeństwa w naszej szesnastce.
  • 10'
    Przeciwnicy wymieniają między sobą serie podań na własnej połowie.
  • 9'
    Wznowienie piłki od bramki FC Slovacko bezpośrednio na lewą flankę, Divisek próbował dośrodkować w nasze pole karne, ale jego zagranie było zbyt mocne i dalekie.
  • 8'
    Strata Lusiusza w środku pola, Cicilia wyłuskał futbolówkę i rozegrał ją do Daniceka. Ten jednak pogubił się w swoim zagraniu.
  • 7'
    Bezpośredni strzał oddany przez Czecha pewnie broni Hrosso.
  • 6'
    Szansa dla gości. Do rzutu wolnego na 25. metrze ustawia się Sadilek.
  • 6'
    Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Zagrożenie oddalone od naszej bramki.
  • 5'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska Daniceka, Hrosso zmuszony do wybicia piłki na aut.
  • 4'
    Przewinienie popełnione przez Diviseka na Ogorzałym blisko linii środkowej.
  • 3'
    Przeciwnicy mocno weszli w to spotkanie, próbujemy uspokoić mecz.
  • 2'
    Prostopadłe zagranie do Cicilia Rigino skutkuje autem blisko naszego pola karnego.
  • 1'
    Od środka FC Slovacko.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 15:57
    Oba zespoły zameldowały się już na murawie! Za chwilę zaczynamy!
  • 15:41
    Skład Pasów na pierwszą połowę prezentuje się następująco: Hrosso, Rapa, Rocha, Ivan Marquez, Sadikovic, Rasmussen, Lusiusz, Siplak, Pelle, Ogorzały, Alvarez.