16-07-2021 11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Mecz zakończony Wynik meczu: 4 : 0
  • 90'
    Koniec meczu. W pierwszym z dwóch dzisiejszych sparingów z Bruk-Bet Termaliką Pasy niestety przegrywają czterema bramkami. Kolejne spotkanie z beniaminkiem już o 13:00.
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    Wznawiamy od środka.
  • 87'
    W ostatnich minutach meczu pada czwarta bramka dla gospodarzy. Prostopadłe dogranie w pole karne znajduje drogę do Czarnowskiego, który ucieka do boku i z ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce.
  • 86'
    Kontra rywali, Terpiłowski ucieka bokiem.
  • 85'
    Spokojnie wznawia obrona Termaliki.
  • 84'
    Piłka na pole karne, do Hebo, ten uderza - wyłapuje Loska.
  • 83'
    Ofensywne zapędy Pasów blokowane są przez środek pola rywala. Gra toczy się głównie w linii środkowej boiska.
  • 82'
    Dogranie do Ogorzałego, przeszkadzają mu jednak boczni obrońcy rywala. Nie ma dośrodkowania.
  • 81'
    Gra przeniesiona do środka pola.
  • 80'
    Lusiusz ekspediuje piłkę do Pellego, jednak ten ubezpieczany jest przez dwójkę rywali. Piłkę przejmują niecieczanie.
  • 79'
    Niedokładne dośrodkowanie w pole karne Pasów, piłka odbita od Czarnowskiego. Aut dla Pasów pod własnym polem karnym.
  • 78'
    Wlazło przejmuje piłkę i rusza z kontrą, blokuje to jednak Matej Rodin.
  • 77'
    Niecelnie rozgrywa Rakoczy, piłka na aucie dla niecieczan.
  • 76'
    Gospodarze wycofani do defensywy, szukamy pierwszej bramki w tym meczu.
  • 75'
    Pelle w pole karne, wybija defensywa gospodarzy.
  • 74'
    Niedokładnie rozegrana kontra gości, przejmuje Kakabadze.
  • 73'
    Mocno uderzony rzut wolny odbija się od muru rywala.
  • 72'
    Tym razem faulowany Marcos Alvarez, Termalica zaciekle broni dostępu do swojego pola karnego.
  • 71'
    Pelle van Amersfoort wraca do gry.
  • 70'
    W środku pola na problemy uskarża się Pelle, gra przerwana.
  • 69'
    Wracamy do gry.
  • 68'
    Rozpoczynamy drugą przerwę na nawodnienie w tym spotkaniu.
  • 67'
    Niecelne uderzenie na bramkę Hrosso w wykonaniu rozpędzonego Czarnowskiego.
  • 66'
    Szarża, napędzana przez Otara Kakabadze, kończy się przejęciem piłki przez obronę rywala.
  • 65'
    Na boisku pojawił się Michał Rakoczy.
  • 64'
    Próba dogrania na głowę Czarnowskiego zakończona wybiciem przez Mateja Rodina.
  • 63'
    Piłkę do gry niespiesznie wprowadza Loska.
  • 62'
    Uderzenie ląduje ponad bramką.
  • 61'
    Na skrzydle rozpędza się Kamil Ogorzały, będzie decydował się prawdopodobnie na strzał.
  • 60'
    Niefortunnie wybijamy z obrony, piłka zamiast pod pole karne rywala trafia do Piotra Wlazło. Bruk-Bet konstruuje akcję od środka pola.
  • 59'
    Gospodarze wciąż przy piłce, wycofanie do Tomasza Loski.
  • 58'
    Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Czarnowskiego wybite przez naszą obronę.
  • 57'
    Szybko przejmują gospodarze, intensywny napór Termaliki w środku pola.
  • 56'
    Cracovia ponownie od środka.
  • 55'
    W pole karne Pasów dośrodkowuje Czarnowski, tor lotu piłki wydłuża Piotr Wlazło. Podanie dociera do Terpiłowskiego, który mocnym uderzeniem zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu.
  • 54'
    Długie dogranie na skrzydło do Orzechowskiego, który rusza z akcją.
  • 53'
    Czarnowski ucierpiał w starciu z Kakabadze. Gra przerwana, jednak gracz niecieczan szybko może wrócić do meczu.
  • 52'
    Dobry wyskok Loski ratuje rywala przed stratą bramki.
  • 51'
    Do uderzenia przystępuje Cracovia - faul na Alvarezie daje nam rzut wolny pod polem karnym rywala.
  • 50'
  • 49'
    Początek drugiej połowy, niestety, również niekorzystny dla Pasów. Patryk Czarnowski, blokowany przez stoperów, dogrywa do boku, gdzie znajduje się Ernest Terpiłowski. Gracz rywala uderza po ziemi, a piłka wpada do siatki tuż obok słupka.
  • 48'
    Pelle wystawia piłkę Ogorzałemu, ten decyduje się na strzał - mierząc jednak bezpośrednio w obrońcę rywali. Piłka dla gospodarzy.
  • 47'
    Drugą połowę w barwach niecieczan rozpoczął zawodnik testowany, występujący w koszulce bez numeru.
  • 46'
    Tym razem od środka gospodarze.
  • 12:05
    Obydwa zespoły ponownie na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 45'
    Przerwa. Bramka Michała Orzechowskiego pozostaje jedyną, która padła w tym meczu - rywale utrzymują minimalne prowadzenie, o zmianę tego rezultatu powalczymy za kwadrans.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy.
  • 43'
    W polu karnym obraca się Alvarez, szukając sytuacji strzeleckiej - wybijają to jednak rywale.
  • 42'
    Biedrzycki blokuje naszego skrzydłowego i spowalnia akcję. Finalnie bez zagrożenia pod bramką zespołu z Niecieczy.
  • 41'
    Bardzo niecelne dośrodkowanie gospodarzy, kontra Pasów! Szybka piłka znajduje Kamila Ogorzałego.
  • 40'
    Do spokojnego dogrania szykuje się Bonecki.
  • 39'
    Orzechowski uderza sprzed pola karnego, piłka odbija się od Mateja Rodina i wychodzi na aut.
  • 38'
    Spokojnie Termalica w ostatnich minutach pierwszej połowy, gospodarze operują piłką w linii defensywnej.
  • 37'
    Niecelnie dogrywa Hebo, wznowi Loska.
  • 36'
    Kolejny rzut wolny dla Pasów pod bramką rywala, nieprzepisowo gra Matuszewski.
  • 35'
  • 34'
    Na skrzydle szarżuje Ogorzały, jednak zagęszczone boczne strefy zespołu z Niecieczy nie dopuszczają do przebicia się pod pole karne.
  • 33'
    Cały zespół rywala na własnej połowie, Pelle zmuszony wycofać do Mateja Rodina.
  • 32'
    Termalica uspokaja grę, wycofując do defensywy.
  • 31'
    Górna piłka zagrana przez Kapitana Pasów nie dociera do Marcosa Alvareza, przejmuje ją Putiwcew.
  • 30'
    W walce o piłkę z Bezpalcem górą Kamil Ogorzały.
  • 29'
    Rozpędzony Biedrzycki zagrywa w pole karne, do Samuela Stefanika. Ten oddaje niecelny strzał nad bramką Pasów.
  • 28'
    Rodin podchodzi pod linię środkową, decyduje się na krótkie rozegranie z Hebo, blokują je jednak pomocnicy Termaliki.
  • 27'
    Hebo do Siplaka, ten jednak nie ma miejsca na uderzenie, musi wycofać piłkę.
  • 26'
    Futbolówka wycofana do Loski, który jednak wybija w aut.
  • 25'
    Hebo wkracza na połowę rywali, którzy jednak wyłuskują piłkę spod jego nóg. Biedrzycki wycofuje do obrony.
  • 24'
    Długie podanie Boneckiego ląduje za linią bramkową, wznowi Hrosso.
  • 23'
    Mecz zostaje wznowiony.
  • 22'
    Rozpoczynamy pierwszą w tym dniu przerwę na nawodnienie.
  • 21'
    Holenderski pomocnik Cracovii wraca do gry.
  • 19'
    Uderzenie markuje Siplak, finalnie decyduje się na nie Alvarez, górą Loska.
  • 20'
    Kolejny faul tuż pod bramką gospodarzy, Pelle potrzebuje interwencji medycznej.
  • 18'
    Tym razem poszkodowany Pelle, ponownie rzut wolny dla Pasów, które wyraźnie zaznaczają swoją przewagę w ostatnich minutach.
  • 17'
    Po kornerze z powietrza piłkę uderza Kamil Ogorzały, ta jednak odbija się od defensywy rywali.
  • 16'
    Piłka ląduje na rzucie rożnym, przed nami kolejny stały fragment gry.
  • 15'
    Mocne uderzenie górą, wybija to Loska.
  • 14'
    Faulowany Sergiu Hanca, będziemy mieli rzut wolny bezpośrednio pod bramką rywala.
  • 13'
    Podanie po ziemi nie sięga Orzechowskiego, przejmują to Pasy.
  • 12'
    Bokiem boiska urywa się Pelle, jednak naciskają go obrońcy rywala, wyłuskując piłkę.
  • 11'
    Grzybek rozprowadza piłkę w środku pola, dobrze ustawiona pomoc Pasów blokuje dogranie.
  • 10'
    Dośrodkowanie Siplaka w pole karne, głową wybija to jeden z defensorów rywala.
  • 9'
    Termalica w ataku pozycyjnym na naszej połowie.
  • 8'
    Wznowi bramkarz rywali.
  • 7'
    Próba szybkiego rozegrania Cracovii pod bramką Loski, górne uderzenie Pellego nie trafia jednak w bramkę.
  • 6'
    Pasy rozpoczynają od środka.
  • 5'
    Górne podanie trafia do urywającego się naszej obronie napastnika gospodarzy. Gracz gospodarzy decyduje się na lekkie uderzenie górą, które myli Lukáša Hroššo. Rywale obejmują jednobramkowe prowadzenie.
  • 4'
    Stefanik szuka możliwości rozegrania w środku pola, przejmując piłkę.
  • 3'
    Ofensywne wyjście na połowę rywala w wykonaniu Rodina, interweniuje jednak druga linia gospodarzy.
  • 2'
    Rozpoczynamy od zgrania do boku, krótką piłką wymieniają się Pelle i Michal Siplak, jednak próba dogrania zblokowana przez gospodarzy.
  • 1'
    Z kilkuminutowym opóźnieniem wybrzmiał pierwszy gwizdek, gramy! Pasy od środka.
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 11:01
    Z minutowym opóźnieniem Pasy wkraczają na murawę, za chwilę zaczynamy!
  • 10:58
    Na murawie już pojawił się skład sędziowski, czekamy na wyjście obydwu zespołów.
  • 10:45

Do pierwszego meczu przystąpimy w następującym składzie:

• 10:40
    Witamy ze stadionu w Niecieczy! Przed nami sparingowy dwumecz Pasów z miejscową Termaliką. Pierwsze spotkanie rozpocznie się już o godzinie 11:00.