Czerwony kartonik pokazał sędzia Tamasowi za przepychankę z Hrosso.
  • 90'
    Kartka dla Lukasa za starcie z przeciwnikiem.
  • 90'
    Dośrodkowanie w pole karne przeciwników. Po starciu z rywalem na boisku leży Lukas Hrosso, który postanowił opuścić własną bramkę. Sędzia konsultuje się z wozem VAR.
  • 90'
    Kolejny strzał z dystansu Cracovii. Tym razem zza pola karnego uderzał Rasmussen. Rywale blokują strzał. Rzut rożny dla Pasów.
  • 90'
    Bramka kontaktowa dla Pasów! Zza pola karnego celnie przymierzył Pelle van Amersfoort!
  • 88'
    Udany kontratak gości. Piłkę zagraną za plecy naszej obrony przejmuje Exposito, który pewnie kończy akcję celnym strzałem. 0:2 dla Śląska.
  • 87'
    Blisko zdobycia bramki był Rivaldo Jr., strzał oddany tuż obok słupka.
  • 86'
    Kolejna indywidualna akcja Ogorzałego. Mogło się wydawać, iż był on faulowany. Niestety gwizdek sędziego milczy.
  • 84'
    Cracovia cierpliwie rozgrywa piłkę przed polem karnym przeciwnika, który całą drużyną broni się we własnym polu karnym.
  • 81'
    Kolejny raz z narożnika dośrodkowuje Hanca. Niestety tym razem piłkę przejmuje rywal.
  • 80'
    Hanca ustawia piłkę, aby wykonać rzut rożny. Podanie górą znajduje adresata w postaci Rodina, który strzela w obrońcę Śląska. Kolejny rzut rożny dla Cracovii.
  • 80'
    Na boisku melduje się Rivaldo Jr., plac gry opuści solidnie grający dziś Florian Loshaj.
  • 79'
    Na faul taktyczny decyduje się Loshaj, przerywając tym samym kontrę piłkarzy z Wrocławia.
  • 76'
    Bardzo nieudana próba dośrodkowania piłki z narożnika w wykonaniu Pawłowskiego. Piłka wraca w posiadanie Cracovii.
  • 74'
    Szeroko rozstawieni na boisku są zawodnicy Cracovii, którzy tak bardzo jak to tylko możliwe starają się rozciągnąć szyk obronny rywali grających w osłabieniu.
  • 72'
    Kolejna zmiana w wykonaniu Michała Probieża. W miejsce Zauchy wchodzi Hebo Rasmussen.
  • 70'
    Trzecia zmiana w zespole gości.
  • 69'
    Świetna kombinacyjna akcja Pelle z Loshajem, którzy rozmontowali obronę przeciwników. Milimetrów zabrakło, aby do piłki dopadł niepilnowany Balaj.
  • 67'
    Zawodnicy Pasów w natarciu. Śląsk zamknięty na własnej połowie.
  • 65'
    Red card
    Druga żółta kartka dla Shwarza. Goście będą kończyć ten mecz w dziesiątkę.
  • 64'
    Faul
    Faul na Balaju w środkowej strefie boiska. Napastnik Pasów bardzo aktywnie walczy dziś z obrońcami rywali o każdą piłkę.
  • 63'
    Nieudana próba strzału głową w wykonaniu Jugasa. Z 5 metra wznowi Putnocky.
  • 62'
    Bardzo mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Loshaja. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 61'
    Niezbyt udane wejście Exposito, który w pierwszym kontakcie z piłką fauluje pomocnika Cracovii. Sędzia wyciąga żółtą kartkę.
  • 60'
    .
  • 60'
    Podwójna zmiana w drużynie gości.
  • 60'
    Niecelny strzał z rzutu wolnego oddaje Pelle.
  • 59'
    Faul
    Kontratak Cracovii, Filip Balaj bierze na plecy Wojciecha Gollę i daje się sfaulować w okolicy 20 metra od bramki przeciwników.
  • 57'
    Pierwsza od dłuższego czasu ofensywna akcja Śląska. Dośrodkowanie w pole karne Pasów pewnie przerywają nasi obrońcy.
  • 54'
    Loshaj podchodzi do piłki w narożniku boiska. Po przepychance w polu karnym przeciwników, sędzia nakazuje powtórzenie stałego fragmentu gry. Druga próba wrzutki przynosi kolejny rzut rożny.
  • 52'
    Strzał z okolic 30 metra w wykoaniu Pelle van Amersfoorta. Z trudami łapie piłkę Putnocky.
  • 49'
    Strzał z rzutu wolnego oddaje Loshaj. Rywale wybijają piłkę w aut.
  • 48'
    Fantastyczne zagranie Pelle. Holender sztuczką techniczną próbował przerzucić piłkę ponad głową rywala. Obrońca Śląska musiał ratować się faulem tuż przed polem karnym.
  • 47'
    Dośrodkowanie z narożnika boiska ląduje prosto na głowie Tamasa, który oddala zagrożenie i wybija piłkę przed pole karne Śląska.
  • 46'
    Cracovia decyduje się na atak od samego początku drugiej połowy. Długie podanie na skrzydło w kierunku Sergiu przynosi nam rzut rożny.
  • 45'
    Druga zmiana po przerwie w zespole Cracovii. Alvareza zastąpi Hanca.
  • 45'
    Zmiana w drużynie Pasów przed gwizdkiem rozpoczynającym drugą połowę. Ogorzały wchodzi w miejsce Rochy.
  • Koniec pierwszej części spotkania.
  • 45'
    Brutalny faul Shwarza na Loshaju. Sędzia wyciąga żółty kartonik.
  • 45'
    Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.
  • 44'
    Faul
    Wysoki pressing Pasów na połowie przeciwnika. Marcos Alvarez dusi akcję w zarodku faulem na Bejgerze.
  • 43'
    Kontratak Cracovii, dośrodkowanie z prawej strony boiska zamyka strzałem Balaj. Udana interwencja Putnockiego.
  • 42'
    Udane przejęcie notuje Cornel Rapa, który w ostatniej chwili dopada do napastnika Śląska i przerywa akcje przeciwników.
  • 40'
    Po zderzeniu z Balajem na boisku leży obrońca rywali. Sędzia prosi o interwencję medyczną.
  • 38'
    Długie podanie w kierunku Piaseckiego. Pewnie interweniuje Rodin, dodatkowo dając się sfaulować.
  • 36'
    Filip Balaj ściera się z Wojciechem Gollą w powietrzu i udanie przedłuża głową podanie od Lukasa Hrosso. Do piłki dopada Pelle, którego wślizgiem powstrzymuje Dino Stiglec.
  • 34'
    W ataku pozycyjnym wciąż Cracovia. Tempo gry stara się dyktować Florian Loshaj.
  • 32'
    Pasy utrzymują się przy piłce przez dłuższą już chwilę. Próby znalezienia luki w obronie rywali nie przynoszą jednak skutku.
  • 30'
    W drużynie rywali bardzo aktywny jest dziś Shwarz, który znów spróbował strzału z dalszej odległości, na szczęście piłka nie zmierzała w światło bramki.
  • 28'
    Wrocławianie w natarciu. Strzał z okolic szesnastego metra blokuje Jakub Jugas.
  • 26'
    Atak Śląska prawą stroną boiska przerywa Zaucha i posyła piłkę w aut.
  • 23'
    Piłkę w narożniku ustawił ALvarez, po dośrodkowaniu piłkarze Pasów sygnalizują sędziemu zagranie ręką w polu karnym. Niestety sędzia pozostaje niewzruszony.
  • 21'
    Nieudane dośrodkowanie Alvareza w pole karne. Wybitą piłkę przejmują zawodnicy Pasów i decydują się na kolejną wrzutkę, tym razem z drugiej strony boiska. Piłka ląduje na głowie Filipa Balaja, który był bardzo bliski zdobycia gola głową.
  • 19'
    Faul
    Piłkę w środkowej strefie boiska przejmuje Pelle, następnie oskrzydlającym podaniem znajduje Zauchę. Przeciwnicy kolejny raz decydują się na faul taktyczny.
  • 18'
    Faul
    Nieprzyjemne wejście obrońcy Śląska w nogi Marcosa Alvareza. Rzut wolny dla Pasów.
  • 16'
    Pich wyprowadza rywali na prowadzenie pewnym strzałem w lewe okienko. 0-1 dla Wrocławian.
  • 16'
    Penalty
    Robert Pich staje na przeciwko bramkarza Pasów i ustawia piłkę na jedenastym metrze.
  • 15'
    Zamieszanie w polu karnym Cracovii po dośrodkowaniu Pawłowskiego. Sędzia dyktuje rzut karny dla Śląska.
  • 14'
    Pawłowski popisał się indywidualną akcją zakończoną strzałem. Lukas Hrosso pewnie przenosi piłkę ponad poprzeczką.
  • 12'
    Groźna akcja Pasów, do strzału szykował się Balaj, który został złapany na spalonym.
  • 11'
    Alvarez utrzymuje się przy piłce. zmienia ciężar gry na prawą stronę, gdzie znajduje niepilnowanego Loshaja. Po dobrej wymianie podań, w pole karne rywala niecelnie dośrodkował Rapa.
  • 9'
    Z narożnika boiska piłkę w pole karne zagrywa Pawłowski. Obrońcy Pasów na posterunku. Cracovia przechodzi do ofensywy.
  • 9'
    Kolejny strzał z dystansu Śląska, tym razem autorem Shwarz. Udanie broni Hrosso, rzut rożny dla rywali.
  • 8'
    Kontratak Cracovii, klatką długie podanie od Rochy przyjmował Balaj, jednak sędzia dopatrzył się zagrania ręką.
  • 6'
    Nieudany strzał z dystansu Quintany ląduje ponad bramką Pasów.
  • 5'
    Lewym skrzydłem atakuje Śląsk, dośrodkowanie Picha z łatwością przecina Jakub Jugas, który oddala zagrożenie głową.
  • 3'
    W polu karnym rywali piłka znalazła niepilnowanego Filipa Balaja, który nieudanie próbował znaleźć podaniem lepiej ustawionego Alvareza.
  • 1'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów, piłkę w aut wybija lewy obrońca Śląska.
  • 17:20
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!
  • 17:04

Znamy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie!

• 17:00 - W całym mieście rozbrzmiały syreny. Piłkarze wraz z kibicami na stadionie zastygli, aby minutą ciszy upamiętnić bohaterów Powstania Warszawskiego.
  • Serdecznie witamy Państwa na relacji live z meczu Cracovia - Śląsk Wrocław! Nasi piłkarze już wybiegli na rozgrzewkę. Start spotkania o godz. 17:30.