Sędzia doliczył 3 minuty do tego spotkania.
    Dobra akcja Pellego z Alvarezem. Na lewym skrzydle znalazł się niepilnowany Pestka, który kąśliwym dośrodkowaniem szukał asysty.
    Na boisko wejdzie Kamil Pestka, który przez ostatni rok zmagał się z kontuzją stawu skokowego. Zastąpi Michala Siplaka.
    Spróbował z dystansu Ishak. Piłka szybuje dobre 10m od bramki.
  • 83'
    Walczył w powietrzu Ogorzały, ale dośrodkowanie van Amersfoorta okazało się zbyt mocne.
  • 80'
    Kolejną podwójną zmianę serwuje nam Maciej Skorża. Karlstrom opuszcza boisko, a w jego miejsce wejdzie Nika Kvekveskiri.
  • 80'
    Strzelca bramki Kamińskiego zastąpi Filip Marchwiński.
  • 79'
    Karol Knap melduje się na boisku w miejsce Floriana Loshaja.
  • 78'
    Faul
    Ogorzały walczy o piłkę z obrońcami Lecha i fauluje przeciwnika.
  • 76'
    Nieudana wrzutka Lecha, Jugas oddala zagrożenie i wybija piłkę głową. Bezpańską piłkę zgarnął Karlstrom i oddał niecelny strzał.
  • 75'
    Strzał z dystansu Ramireza, Niemczycki paruje piłkę na rzut rożny.
  • 75'
    Jan Sykora zastąpi bardzo aktywnego dziś skrzydłowego Lecha - Michała Skórasia.
  • 74'
    Miękkie dośrodkowanie van Amersfoorta w kierunku Siplaka. Bramkarz Lecha wyłapuje piłkę uprzedzając obrońcę Cracovii.
  • 71'
    Faul
    Faul Salamona na Alvarezie. Szeroko rozłożone łokcie napotkały twarz Niemca.
  • 70'
    Maciej Skorża decyduje się na podwójną zmianę. Tibę zastąpi Dani Ramirez.
  • 69'
    Zmiana w szeregach Kolejorza. Boisko opuszcza Amaral, w jego miejsce Murawski.
  • 68'
    Strzał z dystansu po ziemi Alvareza. Napastnik liczył na to, że mur podskoczy i nie mylił się. Na jego nieszczęście strzał okazał się być niecelny.
  • 67'
    Ręką zagrywa obrońca gospodarzy. Do piłki podszedł Loshaj, który kapitalnie dorzucił piłkę w pole karne rywali. Obrońcy wyjaśnili sytuację, ale futbolówkę przejął Alvarez. Znów dał się sfaulować, kolejny stały fragment gry dla Pasów.
  • 65'
    Na spalonym dał się złapać Sergiu Hanca. Szkoda, bo miał przed sobą dużo wolnej przestrzeni, aby dograć piłkę to Alvareza.
  • 64'
    Dośrodkowanie Amarala w pole karne Pasów. Głowami zderzyli się Siplak i Douglas. Sędzia odgwizdał faul piłkarza Lecha.
  • 63'
    Faul
    Nieudana próba odbioru piłki przez Rapę. Z okolic rzutu rożnego wznowi grę drużyna z Poznania.
  • 62'
    Ishak wybija mocne dośrodkowanie Alvareza na aut.
  • 61'
    Piętą do Siplaka zagrywa Hanca, Słowak decyduje się na wrzutkę w pole karne rywali, którzy wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 59'
    Niepilnowany Kamiński wdarł się w pole karne Cracovii, w ostatniej chwili wślizgiem zainterweniował Jugas, który wybił piłkę w aut.
  • 57'
    Złe podanie Rapy w kierunku Pellego, piłkę przejmuje Lech.
  • 56'
    Holender również ukarany kartką.
  • 56'
    Starcie Douglasa z Pelle owocuje kartką dla obu zawodników.
  • 54'
    Strzał Kamińskiego ląduje w siatce. Rykoszet nie ułatwił życia Niemczyckiemu w tej sytuacji.
  • 53'
    Faul
    Piłkę głową zagrał Ogorzały, obrońca Lecha postanowił sfaulować skrzydłowego Pasów.
  • 52'
    Strzał z dystansu Amarala, chybił minimalnie.
  • 51'
    Niecelne dośrodkowanie Alvareza, przy piłce Lech.
  • 50'
    Faul
    Alvarez daje się sfaulować. Osobiście będzie egzekwował wywalczony rzut wolny.
  • 49'
    Faul
    Michal Siplak przerywa kontratak rywali. Sędzia zdecydował się użyć gwizdka.
  • 48'
    Prawą stroną próbował ataku Pelle, obrońcy Lecha wybili piłkę za linię boiska.
  • 47'
    Fenomenalny gol Salamona. Potężnym strzałem z dystansu pokonał Niemczyckiego, który mimo uderzenia w środek bramki nie zdążył zareagować.
  • 46'
    Lusiusza zastąpi Hebo Rasmussen.
  • 46'
    Alvarez w miejsce Balaja.
  • 46'
    Potrójna zmiana w drużynie Pasów. Ogarzały zastąpi Zauchę.
  • Zaczynamy drugą połowę!
  • Koniec pierwszej połowy.
  • 45'
    Lech w natarciu, z lewego skrzydła do środka ściął Kamiński. Szukał lepiej ustawionych kolegów, ale piłkę przejął Sergiu Hanca.
  • 45'
    +4 minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu.
  • 45'
    Faul
    Dużo fizycznych starć możemy zobaczyć dziś przy Bułgarskiej. Tym razem Lusiusz fauluje Ishaka.
  • 44'
    Na boisku leży Sergiu Hanca, na jego nogę nadepnął Kamiński, sędzia karze kontynuować grę.
  • 43'
    Loshaj popisuje się niezłym dośrodkowaniem w pole karne Kolejorza. Obrońcy wybili piłkę, do której dopadł Pelle i oddał niecelny strzał z dystansu.
  • 42'
    Dyskusje z arbitrem nie popłacają. Kartonikiem ukarany kapitan Lecha.
  • 41'
    Starcie bark w bark pomiędzy Ishakiem i Jugasem. Górą Czech, który wypycha rywala poza boisko.
  • 39'
    Strzał głową Amarala bardzo niecelny. Piłka szybuje wysoko ponad bramką Niemczyckiego.
  • 38'
    Balaj wygrywa pojedynek w powietrzu z obrońcą gospodarzy. Piłka spadła bezpańsko kilka metrów od bramki rywali. Nadbiegającego Zauchę uprzedził van der Hart.
  • 37'
    Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Strzał Ishaka broni Niemczycki, który niecałą sekundę później zatrzymał również dobitkę Amarala!
  • 35'
    Małe spięcie pomiędzy Siplakiem i Skórasiem. Sędzia wzywa obu piłkarzy na dywanik.
  • 34'
    Pelle przedziera się w pole karne Kolejorza indywidualną akcją, jednak nie udaje mu się oddać strzału.
  • 32'
    Obie drużyny przejmują inicjatywę na przemian. W posiadaniu Lech, którego skrzydłowi raz po raz szukają w polu karnym Pasów Ishaka i Amarala.
  • 29'
    Kolejna próba wymuszenia faulu przez Tibę, sędzia tłumaczy, iż nie będzie reagował na tego typu zachowania.
  • 27'
    Skóraś wyłuskał piłkę spod nóg Pellego. Kontratak Lecha skończył się groźną akcją, którą przerwali nasi obrońcy.
  • 25'
    Dłuższy moment przewagi Pasów owocuje strzałem z dystansu Zauchy. Piłka ponownie zablokowana.
  • 24'
    Świetny odbiór Lusiusza, który oddaje piłkę Loshajowi. Ten przeniósł ciężar gry na prawą stronę, gdzie czekał dobrze ustawiony Rapa. Dośrodkowanie prawego obrońcy Pasów zostało zablokowane.
  • 22'
    Niecelne podanie Rodina w kierunku napastnika Cracovii. Piłkę odzyskuje Lech.
  • 20'
    Pelle wywalczył rzut z autu po walce bark w bark z dwoma rywalami.
  • 19'
    Ależ strzał Ishaka, który po celnym dośrodkowaniu Czerwińskiego, umieszcza piłkę w siatce strzałem z woleja! Sędzia po konsultacji z VARem nie uznał bramki i odgwizdał spalonego.
  • 16'
    Amaral wykonuje wślizg w nogi Loshaja we własnym polu karnym. Kapitan Pasów Sergiu Hanca domaga się rzutu karnego.
  • 15'
    Skóraś dostał piłkę w okolicach 16 metra i zdecydował się na strzał. Uderzenie było nieudane a Karol Niemczycki bardzo pewnie złapał piłkę.
  • 13'
    Skrzydłowi gospodarzy decydują się na dośrodkowanie, Jugas wyblokował Salamona i oddalił zagrożenie od własnej bramki.
  • 12'
    Ładna sztuczka techniczna w wykonaniu Lusiusza, który sprytnym "kółeczkiem" minął dwóch zawodników rywali. Przy piłce Pasy.
  • 11'
    Faul
    Balaj daje się sfaulować w środkowej strefie boiska.
  • 9'
    Długie crossowe podanie Loshaja w kierunku Siplaka. Piłka ląduje poza boiskiem.
  • 9'
    W ataku pozycyjnym Lech, Cracovia broni się wąsko na własnej połowie, nie dając miejsca na rozegranie piłki środkiem boiska.
  • 7'
    Dwójkowa akcja Siplaka i Zauchy przyniosła nam wyrzut z autu na wysokości pola karnego rywali.
  • 6'
    Prostopadłe podanie prawego obrońcy Lecha w kierunku Skórasia. Zawodnik Lecha leży na murawie, jednak sędzia karze grać dalej, kolejny dobry odbiór Rodina.
  • 4'
    Piłkę w narożniku ustawił Tiba. Sprytnym podaniem po ziemi poszukał Douglasa, który od razu stracił piłkę na rzecz obrońców Cracovii.
  • 3'
    Ishak oddaje strzał, ale blokuje go Matej Rodin! Rożny dla Kolejorza.
  • 2'
    Pasy z pierwszą ofensywną akcją, długie prostopadłe podanie Rapy w kierunku Alvareza nie znalazło adresata. Lech wznowi od bramki.
  • 1'
    Cracovia rozpoczyna spotkanie, Lech bardzo szybko przechodzi do wysokiego pressingu.
  • Rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego!
  • 20:23
    Do meczu zostało niespełna 10 minut! Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego Instagrama @mkscracovia, gdzie zobaczycie kulisy dzisiejszej rywalizacji.
  • 20:08
    Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie!
  • Witamy na relacji LIVE z meczu pomiędzy dwoma starymi przyjaciółmi! Pasy zmierzą się dziś z Poznańskim Lechem. Początek spotkania o godz. 20:30.