Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Cracovia Cracovia
  • Koniec meczu. Zwycięstwo!!!
  • 120'

KONIEC!!! Zwyciężamy 2:1 i meldujemy się w półfinale Pucharu Polski. Gratulacje!

• 120'
    Co najmniej jedna minuta doliczona do drugiej części dogrywki.
  • 119'
    Cały czas utrzymujemy się w ataku i nie dopuszczamy rywali do kontry.
  • 118'
    Złe zagranie Hanci z rzutu wolnego. Nasz zawodnik próbował dośrodkować, a wybił piłkę za linię końcową.
  • 117'
    Nieporozumienie i złe zagranie Thiago.
  • 115'
    Goal
    GOOOOL! Z okolic jedenastego metra w polu karnym strzałem pod poprzeczkę drugiego gola dla Pasów zdobywa Pelle! Brawo drużyna!
  • 113'
    Yellow card
    Pierwszą żółta kartka dla Pasów. Żółty kartonik zobaczył Dytiatiev., który nieprzepisowo powstrzymywał jednego z przeciwników.
  • 111'
    Na połowie GKS-u zostaje sfaulowany Biernat.
  • 110'
    Dobrą sytuację zmarnował Thiago, który zostaje powstrzymany przez obronę.
  • 109'
    Po dośrodkowaniu Dytiatiev zostaje zablokowany w polu karnym.
  • 109'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Keona Daniela.
  • 107'
    Moneta przegrał pojedynek biegowy z naszym zawodnikiem.
  • 106'
    Rozpoczynamy drugie piętnaście minut dogrywki. Do boju drużyno!
  • Początek II części dogrywki
  • Koniec I części dogrywki
  • 105'
    Sędzia kończy pierwszą część dogrywki, po której nastąpi zmiana stron.
  • 105'
    Kolejna dobra okazja dla GKS-u, ale piłkę z linii bramkowej wybija jeden z naszych obrońców.
  • 105'
    Do pierwszej połowy dogrywki zostaje doliczona przynajmniej jedna minuta.
  • 104'
    Kolejna poprzeczka po zamieszaniu w polu karnym ratuje nasz zespół!
  • 103'
    Było groźnie. Hrosso odbija piłkę przed siebie, do której dopadł Szumilas i trafił w poprzeczkę.
  • 102'
    Replace
    Mamy też czwartą zmianę w drużynie Pasów. Lopesa zastąpi Thiago.
  • 100'
    Replace
    Czwarta zmiana w drużynie przeciwników. Jana Biegańskiego zastępuje Michał Staniucha.
  • 98'
    Faul
    Faul Siplaka na Mańce, na szczęście daleko od naszej bramki.
  • 96'
    Dośrodkowanie w pole karne tyszan, ale Jałocha pewnie wychodzi i łapie piłkę.
  • 94'
    Grzeszczyk niecelnie z rzutu wolnego.
  • 93'
    Faul
    Faulowany Piątkowski w narożniku boiska i rywale wywalczyli rzut wolny.
  • 92'
    W pierwszych minutach dogrywki częściej utrzymujemy się przy piłce.
  • 91'
    Replace
    Trener Michał Probierz zdecydował się także ściągnąć z boiska Kamila Pestkę, a w jego miejsce wprowadzić Sylwestra Lusiusza.
  • 91'
    Replace
    W przerwie nastąpiły dwie zmiany w naszej drużynie. Milana Dimuna zastąpi Michal Siplak.
  • 91'
    Po krótkiej przerwie wracamy na tyski Stadion. Walczyć Pasy!
  • Początek I części dogrywki
  • Koniec II połowy
  • 90+3'
    Sędzia kończy regulaminowy czas gry przy stanie 1:1. Czeka nas więc dogrywka.
  • 90'
    Spotkanie zostaje przedłużone o co najmniej trzy minuty.
  • 90'
    Goal
    Gol dla GKS-u Tychy i w samej końcówce meczu mamy wyrównanie. Autorem trafienia jest Szumilas. Mamy remis i w Tychach pachnie dogrywką!
  • 88'
    Yellow card
    Druga żółta kartka dla zawodnika rywali. Tym razem napomniany zostaje Sebastian Steblecki.
  • 87'
    Szumilas niespodziewanie otrzymuje piłkę pod nogi w okolicach pola karnego, ale nasi defensorzy zachowali czujność i w porę zablokowali uderzenie zawodnika GKS-u.
  • 86'
    Wrzutka Hanci z rzutu wolnego w pole karne, ale Lopes kieruje futbolówkę obok bramki.
  • 85'
    Faul
    Daniel nieprzepisowo powstrzymał Vestenickyego i będziemy mieli rzut wolny blisko pola karnego.
  • 83'
    Yellow card
    Grzeszczyk sfaulował Dytiatieva i sędzia po raz pierwszy w meczu wyciąga żółty kartonik, którym ukarał tyskiego zawodnika.
  • 82'
    Piłka po uderzeniu Szumilasa z dystansu leci wysoko nad poprzeczką.
  • 81'
    Zbyt płaskie dośrodkowanie rywala z rzutu wolnego i wybijamy piłkę z naszego pola karnego.
  • 80'
    Faul
    Teraz z kolei Dimun popełnił wykroczenie po prawej stronie pola karnego. Mimo tego oglądamy czysty mecz, w którym jak dotąd sędzia nie musiał wyciągać kartek.
  • 79'
    Faul
    Hanca faulowany przez Stebleckiego. Będziemy mieć rzut wolny.
  • 75'
    Pestka próbował dośrodkowywać, ale zrobił to bardzo źle. Do końca meczu został kwadrans. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 74'
    Replace
    Mamy i pierwszą zmianę w drużynie Pasów. Strzelca jedynej jak dotąd bramki Mateusza Wdowiaka zastępuje Tomas Vestenicky."Wdówka" dziękujemy!
  • 72'
    Replace
    Trzecia i ostatnia zmiana w drużynie GKS-u Tychy. Omara Monterde zastępuje Wojciech Szumilas.
  • 72'
    Monterde osamotniony na prawej flance decyduje się na uderzenie, ale piłka leci daleko obok bramki.
  • 71'
    Strata Dimuna i rywale zwietrzyli szansę na koszystną sytuację.
  • 68'
    Zamieszanie pod nasza bramką. Ostatecznie jednak udaje się opanować sytuację i grę wznowi Hrosso.
  • 68'
    Tyszanie włączyli wszystkie siły do ataku i teraz to oni okupują nasze pole karne.
  • 67'
    Niecelnie w nasze pole karne zagrał Biegański, ale po chwili tyszanin odzyskuje piłkę.
  • 66'
    Replace
    Sołowiej długo nie podnosił się z boiska. W efekcie sztab szkoleniowy gospodarzy zdecydował się na zmianę i na boisku zameldował się Kamavuaka.
  • 63'
    Kolejna dobra akcja Pasów, po której Helik trafia w słupek. Będziemy mieć rzut wolny, który jednak nie zostaje najlepiej wykonany.
  • 61'
    Kontrolujemy wydarzenia na boisku. Rywale nie mogą dłużej utrzymać się przy piłce.
  • 60'
    Replace
    Pierwsza zmiana w drużynie rywali. Boisko opuszcza Lewicki, a jego miejsce Piątkowski.
  • 58'

Za nami blisko 60 minut gry. Nasz bramkarz Lucas Hrosso zachowuje czyste konto!

• 54'
    Wznawiamy grę od rzutu wolnego.
  • 52'
    Goal
    GOOL! Pasy obejmują prowadzenie po celnym uderzeniu Wdowiaka w prawy róg! Brawo!!!
  • 50'
    Dobrze dośrodkowywał Pestka, ale Rapa nie trafił w piłkę.
  • 49'
    Przerwana akcja tyszan  na środku naszej połowy.
  • 48'
    Dimun pędził prawą stronę, ale ostatecznie będąc naciskanym przez przeciwnika wycofał piłkę.
  • 47'
    Zamykamy rywali w obrębie "szesnastki", ale brakuje ostatniego podania, które otworzy drogę do bramki.
  • 47'
    Dośrodkowanie Hanci na lewo, ale gospodarze wybijają piłke głową. Od pierwszych sekund drugiej połowy Pasy z zarysowującą się przewagą.
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą część meczu. Obie drużyny bez zmian w składach.
  • Rozpoczęcie II połowy
  • 45'

Drużyny są już na murawie przed nami druga połowa meczu z GKS Tychy. Do boju Pasy

• Koniec I połowy
  • 45'
    Główny arbiter nie doliczył dodatkowych minut i równo w 45' minucie kończy pierwszą połowę przy stanie 0:0.
  • 43'
    Zablokowany Pestka przez Sołowieja i od bramki zacznie Jałocha. Do końca regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie pozostały niespełna dwie minuty.
  • 42'
    Krótko rozegrany rzut rożny, ale czujni są defensorzy GKS-u, którzy przejmują piłkę.
  • 42'
    Było blisko! Lopes w polu karnym po ładnej akcji zostaje zablokowany w polu karnym i będziemy mieć kolejny rzut rożny.
  • 41'
    Strzał Helika łapie bramkarz gospodarzy.
  • 38'
    Faul Dimuna przy linii bocznej.
  • 36'
    Zamieszanie po rzucie rożnym, ale Jałocha pewnie łapie piłkę.
  • 35'

Do końca pierwszej połowy pozostało dziesięć minut. Wciąż nie oglądamy goli na tyskim Stadionie.

• 35'
    Dośrodkowujemy w pole karne, ale dobrze interweniował Sołowiew.
  • 33'
    Lopes przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie odgwizduje rzutu karnego.
  • 30'
    Okres gry w środku pola.
  • 29'
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale udaje się wybić piłkę i gra przenosi się na stronę GKS-u Tychy.
  • 28'
    Steblecki sunie prawą stroną i przy próbie dośrodkowanie blokujemy uderzenie i piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 27'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Rapa, ale znów Jałocha blokuje piłkę rękami.
  • 26'
    Kolejny rzut rożny będzie wykonywał Hanca.
  • 25'
    Jałocha wybija ręką piłkę spod poprzeczki po główce.
  • 25'
    Zablokowane uderzenie i będziemy mieli rzut rożny.
  • 24'
    Teraz to my zaatakowaliśmy i rywale mają problemy z odsunięciem gry od swojego pola karnego.
  • 23'
    Dośrodkowanie Wdowiaka, ale dobrze w polu karnym bronią się gospodarze.
  • 23'
    Helik do Pestki, ten próbuje dośrodkowywać, ale zostaje powstrzymany przez defensora miejscowych.
  • 21'
    Faul
    Faul Daniela i akcja GKS-u zostaje przerwana. Sporo chaosu na boisku.
  • 19'
    Strzał Grzeszczyka zza pola karnego mija słupek naszej bramki. Zarysowuje się przewaga tyszan.
  • 18'
    Fenomenalna obrona Hrosso po strzale z bliska głową Lewickiego. Nasz bramkarz instynktownie odbił piłkę rękami z najbliższej odległości!
  • 16'
    Nieprzepisowo zaatakowany został Dimun.
  • 15'
    Piłkę w nasze pole karne wrzucał teraz Sołowiej, ale niezbyt dokładnie i nikt z rywali nie zdołał jej przejąć.
  • 14'
    Gospodarze nie zagrozili zbytnio naszej bramce po kornerze.
  • 13'
    Rzut rożny dla GKS Tychy.
  • 13'
    Pestka dośrodkował na prawo w pole karne GKS-u, ale obrońca wybija piłkę głową.
  • 12'
    Helik przecina podanie pod naszym polem karnym.
  • 10'
    Długie podanie do Wdowiaka, ten jednak nie doszedł do piłki.
  • 7'
    Konstruujemy akcję z wykorzystaniem linii obrony.
  • 5'
    Obie drużyny nie stworzyły póki co klarownych okazji. Gra toczy się głównie w środku pola.
  • 3'
    Gospodarze rozpoczynają akcję skrzydłem, ale pierwsza dobra interwencja Hrosso, który łapie piłkę.
  • 2'
    Dośrodkowanie Wdowiaka nie dotarło do partnerów.
  • 1'
    Sędzia Łukasz Szczech rozpoczyna spotkanie. Ze środka zaczną gospodarze.
  • ROZPOCZYNAMY MECZ!
  • 17:15

Do meczu pozostało 45 minut. Poznaliśmy jedenastu wybrańców trenera Michała Probierza. Do boju drużyno!

• 16:45

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Tychach, gdzie już o 18:00 Pasy zmierzą się z miejscowym GKS o awans do półfinału Totolotek Pucharu Polski. Niestety ze względu na zakaz organizowania imprez masowych w całym kraju spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!