Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Szrek doliczył co najmniej 3 minuty.
  • 87'
    Ostatnia zmiana w Pasach - w miejsce Marcina Budzińskiego na placu gry pojawił się Jan Mróz.
  • 84'
    Po strzeleniu drugiej bramki zawodnicy Stali rzucili się do ataku, jednak ich starania nie przekładają się na konkretne sytuacje strzeleckie.
  • 79'
    Na boisku pojawia się Michał Wiśniewski, który zmienił Thiago.
  • 75'
    Na boisku nie będziemy w drużynie Stali oglądać również Patryka Maruta, który opuścił plac gry na rzecz Arkadiusza Ziarko.
  • 73'
    Roszady również w ekipie ze Stalowej Woli. Trener Surma podziękował za występ Bartłomiejowi Olszewskiemu, wprowadzając w jego miejsce Michała Kitlińskiego.
  • 72'
    Trzecia zmiana w Pasach. Boisko opuszcza Przemysław Kapek, którego zastępuje Kacper Nowicki.
  • 70'
    Ależ mecz w Rącznej! Kolejne trafienie dla Stali - tym razem autorstwa Przemysława Stelmacha.
  • 68'
    Rozwiązał nam się worek z bramkami w Rącznej! Nadzieja piłkarzy Stali na odrobienie strat nie trwała długo, gdyż po pewnym wykorzystaniu rzutu karnego przez Strózika podopieczni trenera Ankowskiego wracają na trzybramkowe prowadzenie.
  • 64'
    Szybka odpowiedź Stali. Na listę strzelców wpisuje się Kacper Myszogląd, który pokonał Wilka z najbliższej odległości.
  • 60'
    3:0! Prowadzenie Pasów podwyższa Thiago, który popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego!
  • 56'
    Tym razem rzutu karnego domagali się piłkarze Stali, po tym jak w polu karnym Pasów został powstrzymany Kacper Myszogląd. Sędzia Marcin Szrek ponownie pozostał jednak niewzruszony na krzyki zawodników.
  • 55'
    Trener Surma decyduje się na pierwszą zmianę - Jakuba Lebiodę zastępuje Łukasz Soszyński.
  • 54'
    Krystian Bracik po raz kolejny świetnie przerywa atak drużyny ze Stalowej Woli.
  • 52'
    Mamy pierwszą dużą kontrowersję w tym meczu. Po świetnym wznowieniu gry przez Wilka, w sytuacji sam na sam znalazł się Thiago, który został powalony w polu karnym Stali. Zdaniem sędziego zgodnie z przepisami.
  • 50'
    Od początku drugiej połowy piłkarze ze Stalowej Woli starają się zagrozić bramce Cracovii - po uderzeniu z dystansu kolejną dobrą interwencją musiał wykazać się Adam Wilk.
  • 47'
    Groźnie pod bramką Wilka - na szczęście akcję Stali przerwał arbiter meczu, który dopatrzył się spalonego.
  • 46'
    Boisko opuścił również Robert Ożóg, który został zmieniony przez Kamila Ogorzałego.
  • 46'
    W przerwie spotkania trener Ankowski zdecydował się na korekty w składzie - na boisku w miejscu Karola Knapa pojawił się Radosław Kanach.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 41'
    2:0! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Krystian Bracik, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Stali!
  • 38'
    Uderzenie głową w wykonaniu Szuszkiewicza okazało się zbyt lekkie i Adam Wilk nie miał problemów ze złapaniem piłki.
  • 34'
    Ostre wejście Karola Knapa poskutkowało rzutem wolnym, który nie przyniósł bezpośredniego zagrożenia pod bramką Wilka.
  • 32'
    Próba Jodłowskiego z pokaźnego dystansu, ale bardzo niecelna.
  • 30'
    Faul Thiago w bocznej strefie boiska i od rzutu wolnego wznowi Stal.
  • 26'
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Indywidualnym napomnieniem ukarany przez sędziego został defensor Pasów - Krystian Bracik.
  • 23'
    Świetny strzał głową Budzińskiego został z najwyższym trudem obroniony przez Mikołaja Smyłka, który przeniósł piłkę na rzut rożny.
  • 21'
    Dwukrotnie piłkę w pole karne Stali próbował wrzucić Thiago i dwukrotnie futbolówkę wybijają defensorzy zespołu ze Stalowej Woli.
  • 18'
    Strzał Marcina Budzińskiego z nieprzygotowanej pozycji bezproblemowo złapany przez Mikołaja Smyłka.
  • 16'
    Kolejna dobra szansa dla naszych rywali! Po rzucie wolnym strzał głową oddawał Mariusz Szuszkiewicz, ale przeniósł on piłkę nad bramką Wilka.
  • 12'
    Świetna interwencja Bracika ratuje Pasy przed utratą bramki! Stoper Cracovii powstrzymał Jakuba Kowalskiego, który wychodził na czystą pozycję.
  • 10'
    Dobra akcja Stali zakończona niecelnym podaniem w kierunku Patryka Maruta.
  • 7'
    Na lewej stronie boiska od początku meczu aktywny jest Thiago, który napędza ataki Cracovii próbami wejścia w pole karne Stali.
  • 4'
    Cóż za początek w wykonaniu Pasów! Pierwsza groźna akcja pod bramką Stali od razu zamieniona na bramkę za sprawą Sebastiana Strózika, który wykorzystał podanie Thiago!
  • 12:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania drużyny Rezerw Cracovii, które zmierzą się dziś w meczu 1. kolejki 3. ligi, gr. IV ze Stalą Stalowa Wola. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.