Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
  • 90+4'
    Second yellow card
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Adriana Rakowskiego za odkopanie piłki po gwizdku.
  • 90+3'
    Red card
    Bezpośrednia czerwona kartka dla Adriana Szynki za obrażenie sędziego.
  • 90+1'
    Nerwowo na ławce gości - czerwoną kartkę ogląda szkoleniowiec Podhala, Grzegorz Hajnos.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Marciniak dolicza co najmniej trzy minuty.
  • 88'
    Zbyt mocne podanie Budzińskiego w kierunku Mrozika i nasz skrzydłowy zostaje uprzedzony przez interweniującego Szymajdę.
  • 86'
    Żółta kartka dla Roberta Ożóga za przeszkadzanie rywalowi w wznowieniu gry.
  • 84'
    Zmiana również w zespole gości - Cuber za Żurka.
  • 84'
    Na boisku pojawia się Maciej Mrozik, który zmienił strzelca dwóch bramek dla Pasów - Przemysława Kapka.
  • 83'
    Kolejny faul piłkarza Pasów i kolejna żółta kartka. Kartonikiem napomniany Patryk Zaucha.
  • 82'
    Żółtą kartką za faul na wysokości środkowej linii boiska ukarany Mateusz Pieńczak.
  • 81'
    Groźnie w polu karnym Pasów, ale szczęśliwie dla naszych zawodników, Adrian Rakowski przy opanowaniu piłki pomagał sobie ręką.
  • 77'
    Zmiana w zespole Pasów - Jakub Gut zastępuje Ogorzałego.
  • 76'
    3:2! Świetne wykończenie akcji przez Budzińskiego i ponownie prowadzimy!
  • 72'
    Świetne spotkanie gra dziś Szymajda! Golkiper Podhala po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą bramki - tym razem po uderzeniu Budzińskiego.
  • 71'
    Dobre minuty w wykonaniu Pasów! Ponownie bliski szczęścia Strózik, jednak jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany!
  • 68'
    Kapitalna sytuacja Strózika, który przegrał pojedynek "sam na sam" z Szymajdą.
  • 64'
    Seria rzutów rożnych dla podopiecznych trenera Ankowskiego, ale goście ofiarnie zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 61'
    Kolejna dobra okazja Pasów! Strózik podawał do Budzińskiego, który technicznym uderzeniem przeniósł piłkę minimalnie nad bramką gości.
  • 60'
    Jakub Szymajda paruje mocne uderzenie Stachery i Pasy będą miały rzut rożny.
  • 59'
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości. Kartonikiem ukarany Adrian Szynka.
  • 58'
    Podostrzyło grę Podhale - tym razem żółtym kartonikiem ukarany Jakub Burnat.
  • 56'
    Żółta kartka dla Adriana Rakowskiego za ostry faul na Ogorzałym.
  • 55'
    Own goal
    Pechowa interwencja Mateusza Pieńczaka i mamy wyrównanie.
  • 52'
    Gol dla gości. Strzelcem bramki Bartosz Żurek.
  • 49'
    Piłkarze Pasów sygnalizowali zagranie w polu karnym piłki ręką przez Petera Drobńaka, ale sędzia Robert Marciniak nie zdecydował się na użycie gwizdka.
  • 46'
    W przerwie nastąpiła jedna zmiana w zespole gości - na placu gry pojawił się Jakub Burnat, który zastąpił Mikołaja Stryczulę.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Arbiter główny nie zdecydował się przedłużać regulaminowego czasu gry i zakończył pierwszą połowę.
  • 43'
    Sprytne rozegranie rzutu rożnego przed zespół Podhala - Adrian Rakowski jednak finalnie zostaje zablokowany i goście będą mieli kolejny korner.
  • 37'
    2:0! Przemysław Kapek po raz drugi! Nasz napastnik świetnie odnalazł się w polu karnym Podhala i bezproblemowo sfinalizował dobry kontratak Pasów!
  • 32'
    Dośrodkowanie Ligienza z rzutu wolnego przelatuje nad głowami wszystkich zawodników zgromadzonych w polu karnym Pasów i grę od bramki wznowi Adam Wilk.
  • 28'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dla Pasów najwyżej w polu karnym Podhala wyskoczył Pieńczak, który minimalnie się pomylił.
  • 27'
    Uderzenie Ogorzałego zza 16. metra zablokowane przez Wiktora Żołądzia.
  • 23'
    Grzegorz Płatek ukarany żółtym kartonikiem za dyskusję z sędzią dzisiejszego meczu.
  • 22'
    Bardzo dobra dwójkowa akcja Ogorzałego i Kapka zakończona niecelnym dograniem tego pierwszego w pole karne gości.
  • 15'
    Bardzo groźnie było przed chwilą pod bramką Wilka. W narożniku pola karnego Pasów z piłką zabrał się Żurek, jednak jego uderzenie na dalszy słupek otarło się o nogę Budzińskiego i minimalnie minęło naszą bramkę.
  • 12'
    Strzał Adriana Szynki bezproblemowo złapany przez wracającego dziś do bramki Pasów - Adama Wilka.
  • 9'
    Dobre podanie w pole karne w kierunku Ogorzałego, ale nasz napastnik znajdował się na pozycji spalonej.
  • 2'
    Gool! Świetny początek Pasów! Przemysław Kapek otwiera wynik meczu!
  • 12:30
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 12. kolejki 3. Ligi, gr, IV, w którym Cracovia II, zajmujące trzecie miejsce w ligowej tabeli, zmierzy się z jedenastym NKP Podhale Nowy Targ. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00.