Cracovia Training Center, Rączna
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 4
FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
  • Faul
    Niestety, podopieczni Jacka Zielińskiego ulegli słowackiemu FK Železiarne Podbrezová, 3-4. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w przyszłym tygodniu przy okazji spotkania z Duklą Bańska Bystrzyca.
  • KONIEC
  • 83'
    Kolejny gol dla naszych rywali. Goście wykorzystali złe podanie Madejskiego i piłkę w siatce umieścił Bonsu.
  • 79'
    Goście doprowadzają do wyrówanania. Ghiță popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki, nabił Mosesa, a piłka powędrowała do siatki.
  • 73'
    Strata Jodłowskiego w środku pola mogła zakończyć się bramką. Na szczęście Jablonský był na posterunku.
  • 68'
    GOOOOL dla Pasów! Dośrodkowanie z prawej strony boiska na bramkę zamienił Filip Balaj!
  • 67'
    Okres dominacji Pasów. Rywale zamknięci pod własnym polem karnym, póki co bez efektów w postaci bramki.
  • 64'
    Świetna akcja trójki: Jodłowski, Kapek i Urban. Zabrakło jedynie finalizacji w polu karnym.
  • 56'
    Gol dla gości. Pewnie wykonany rzut karny przez Davida Mosesa.
  • 55'
    Penalty
    Faul w naszym polu karnym i goście będą mieli szansę na zdobycie bramki z jedenastu metrów.
  • 50'
    Kolejna zmiana w naszej drużynie. Na boisku zameldował się Kacper Jodłowski.
  • 47'
    Po przerwie na boisko weszli: Filip Balaj, Przemysław Kapek i Damian Urban.
  • 12:36
    Do przerwy prowadzimy z FK Železiarne Podbrezová. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 41'
    Rzut wolny dla naszych rywali z okolic szesnastki. Piłka powędrowała nad bramką Madejskiego.
  • 38'
    Tym razem Thiago, po kontakcie z rywalem, potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Brazylijczyk na szczęścia podnosi się i wraca do gry.
  • 35'
    I kolejny GOOL dla Pasów! Po zagraniu z rzutu rożnego i małym zamieszaniu w polu karnym, piłkę w siatce umieścił Cornel Râpă!
  • 33'
    GOOOL dla Pasów! Po zagraniu z rzutu rożnego piłkę do siatki kieruje Virgil Ghiță!
  • 29'
    Świetna akcja w wykonaniu Pasów. Konoplyanka wpadł w pole karne, odegrał piłkę do Thiago i tylko świetny refleks bramkarza spowodował, że nie mamy remisu na tablicy wyników.
  • 25'
    Po kilku minutach przewagi gości, pięknym rajdem lewym skrzydłem popisał się Makuch. Jego dośrodkowanie nie znalazło jednak adresata.
  • 23'
    Kontuzjowanego Takuto Oshimę, zastąpił Florian Loshaj.
  • 22'
    Groźny strzał Vasiľa nieznacznie mija bramkę Madejskiego.
  • 21'
    Japończyk, z pomocą lekarzy, opuścił boisko. Nie wygląda to dobrze.
  • 19'
    Takuto Oshima leży na murawie i widać po nim grymas bólu. Będzie potrzebna interwencja fizjoterapeutów.
  • 18'
    Kolejna długa piłka od Konoplyanki do Makucha. Niestety, nasz napastnik do niej nie doszedł.
  • 14'
    Składna akcja Knapa i Sip'laka. Po rykoszecie, bramkarz rywali musiał ratować się przed golem samobójczym.
  • 9'
    Spotkanie nieco się uspokoiło. Po straconej bramce to piłkarze Pasów częściej utrzymują się przy piłce w środku pola.
  • 5'
    Gol dla Železiarne. Po zagraniu piłki ze środka dopadł do niej Kováčik, który minął Madejskiego i strzelił do pustej bramki.
  • 11:30
    Zapraszamy na relację z meczu sparingowego pomiędzy Cracovią, a FK Železiarne Podbrezová!