Cracovia Cracovia
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Dukla Bańska Bystrzyca Dukla Bańska Bystrzyca
  • 13:15
    Drugi sparing i pierwszy triumf. Podopieczni Jacka Zielińskiego wygrywają dzisiejsze spotkanie z Duklą Bańska Bystrzyca. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia za tydzień.
  • KONIEC MECZU
  • 89'
    Groźna centra w nasze pole karne z lewej strony boiska. Minęła jednak wszystkich zawodników.
  • 88'
    Kilka długich piłek posyłanych przez piłkarzy Dukli. Nasza defensywa sprawnie sobie z nimi radzi.
  • 83'
    Doskonała sytuacja Budzińskiego! Bramkarz rywali równie doskonale interweniował.
  • 79'
    Gra toczy się teraz w środku pola.
  • 76'
    Strzał Thiago zza pola karnego nieznacznie mija bramkę Dukli.
  • 73'
    W miejsce Michal Sipľaka na boisku melduje się Robert Ożóg.
  • 70'
    Jedenastkę wykonywaną przez Filipa Balaja broni golkiper rywali.
  • 70'
    Penalty
    Po indywidualnej akcji Thiago i faulu na Budzińskim mamy rzut karny!
  • 67'
    Zamieszanie pod naszą bramką. Na całe szczęście futbolówka nie znalazła się w siatce.
  • 65'
    Kolejne dwie zmiany w szeregach Pasów. Na murawie zameldowali się: Mateusz Pieńczak i Bartłomiej Kolec.
  • 63'
    Kolejna groźna akcja naszych rywali. Piłka po strzale z lewego skrzydła minęła bramkę.
  • 60'
    Błąd naszej defensywy, rywale mieli sytuacje sam na sam z bramkarzem. Na całe szczęście strzał padł wysoko ponad bramką.
  • 56'
    Kolejne zmiany w naszej drużynie. Na boisku zameldowali się Thiago Rodrigues i Patryk Zaucha.
  • 52'
    Groźna akcja w wykonaniu Pasów. Defensywa rywali bez problemu sobie z nią poradziła.
  • 47'
    Po przerwie na boisko weszli: Marcin Budziński, Filip Balaj, Florian Loshaj i Michał Stachera.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 12:15
    Do przerwy prowadzimy z Duklą. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 43'
    Râpă uderza z woleja w polu karnym, ale piłka o kilkanaście centymetrów mija spojenie bramki.
  • 41'
    Świetne zagranie Sipľaka z lewej strony. Niestety, Knap był wolniejszy.
  • 39'
    Coraz odważniej poczynają sobie nasi rywale. Tym razem przeciągnięta centra, ale mogło być groźnie.
  • 35'
    Faul przed naszym polem karnym. Uderzenie z rzutu wolnego pewnie łapie Hroššo.
  • 30'
    Skrzydłowy rywali sprytnym strzałem chciał zaskoczyć Hroššo. Nasz bramkarz przeczytał jednak jego intencje,
  • 26'
    Oblężenie bramki przyjezdnych przez naszą drużynę. Ci jednak skutecznie wychodzą z opresji.
  • 22'
    Kolejny strzał Makucha, tym razem łatwo wybroniony przez golkipera rywali.
  • 18'
    Fantastyczne podanie Kapka ze środka pola. Makuch doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale fatalnie spudłował.
  • 16'
    Akcja lewą stroną w wykonaniu Sipľaka. Centra przejęta przez słowackich defensorów.
  • 13'
    Tym razem korner dla naszych rywali. Hroššo pewnie chwyta piłkę w rękach.
  • 11'
    Kolejny rzut rożny dla drużyny Pasów. Tym razem defensywa rywali skutecznie interweniuje.
  • 8'
    Po intensywnym początku gra nieco się uspokoiła i toczy się z daleka od obu bramek.
  • 3'
    Goal
    GOOOOOOL! Benjamin Källman po dośrodkowaniu z rzutu rożnego umieszcza piłkę w siatce rywali!
  • 2'
    Mocny początek Pasów. Centra Râpy wybita jednak przez defensywę rywali.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 11:15
    Witamy w naszej relacji tekstowej! Już o 11:30 ruszy starcie Pasów z Duklą Bańska Bystrzyca, które odbędzie się w Cracovia Training Center w Rącznej.