2022 rok kończymy udanie, bo wysoko pokonujemy klub z Liptowskiego Mikułaszu. Do zobaczenia w nowym, 2023 roku na tradycyjnym treningu!
  • 88'
    Madejski pewnie chwyta piłkę po próbie gracza Tatranu z ponad 30 metrów.
  • 85'
    KOLEJNY GOL DLA PASÓW! Tym razem Przemysław Kapek trafia z bardzo bliskiej odległości!
  • 83'
    GOOOOOOL! Thiago zagrywa z prawej strony po ziemi do Balaja i nasz napastnik pewnie pokonuje bramkarza. Mamy 3-1!
  • 79'
    "Centrostrzał" z lewego skrzydła na naszej połowie, po którym Madejski pewnie chwyta futbolówkę.
  • 77'
    Na boisku obie ekipy starają się wywalczyć dominację, jednak większość akcji kończy się w środku pola.
  • 70'
    Thiago pokusił się o uderzenie z granic linii pola karnego. Bramkarz nie mógł być zaskoczony tą próbą.
  • 67'
    Kotora oddaje mocny strzał z rzutu wolnego. Piłka szybuje wysoko ponad naszą bramkę.
  • 66'
    Strzał Loshaja z rzutu wolnego wyłapany przez bramkarza.
  • 65'
    Brawo, Sebastian Madejski! Świetna interwencja naszego bramkarza po próbie Divisa na 15. metrze.
  • 61'
    GOOOOOL! Pasy obejmują ponownie prowadzenie po trafieniu Davida Jablonský'ego!
  • 59'
    Pora na serię zmian w ekipie Tatranu.
  • 57'
    Żółty kartonik dla Pieńczaka za faul na połowie rywali.
  • 54'
    Podanie Budzińskiego w uliczkę do Kapka. Młody gracz Cracovii nie sięga jednak futbolówki.
  • 54'
    Próba Mystrevskiego zza pola karnego mija prawy słupek naszej bramki.
  • 52'
    Bramka dla Tatranu. Kotora pokonuje Madejskiego z rzutu karnego.
  • 51'
    Penalty
    Sędzia wskazuje na wapno po tym, jak na murawę padł jeden z graczy gości.
  • 49'
    Dośrodkowanie Zauchy z lewego skrzydła, po którym piłka nie znajduje adresata i mija linię końcową boiska.
  • 48'
    Kapek oddaje strzał w polu karnym, po którym Svacek zmuszony został do interwencji.
  • 46'
    Skład Pasów na II połowę: Madejski - Thiago, Rapa, Jablonsky, Pieńczak, Zaucha - Loshaj, Budziński, Kapek - Myszor, Balaj.
  • 12:47
    Do przerwy Pasy prowadzą po trafieniu Benjamina Källman. Do zobaczenia za kilkanaście minut!
  • PRZERWA
  • 43'
    Jodłowski popędził pod bramkę rywali, ale jego strzał pewnie wybronił Svacek.
  • 40'
    Konoplyanka szukał górną piłką kolegi w polu karnym. Niestety, Słowacy odczytali zamiary.
  • 38'
    Odważna próba Sipl'aka z woleja w polu karnym rywali. Ostatecznie piłkę przejmują na chwilę rywale.
  • 35'
    GOOOOOOOOL! Benjamin Källman pokonuje bramkarza i obejmujemy prowadzenie!
  • 31'
    Zagranie Kallmana w poszukiwaniu kolegów w polu karnym. Niestety, żaden z zawodników Pasów nie dotarł do piłki.
  • 25'
    Jodłowski pokusił się o strzał z 25. metra. Piłka jednak wyraźnie minęła poprzeczkę bramki słowackiej ekipy.
  • 23'
    Jendrisek strzela głową w naszym polu karnym. Piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.
  • 22'
    Svacek musiał się dwoić i troić po kolejnej okazji. Najpierw wybronił strzał Makucha, a po chwili musiał sobie poradzić z uderzeniem Konoplyanki.
  • 22'
    Wrzutka Konoplyanki z lewego skrzydła. Piłkę wybijają obrońcy.
  • 21'
    Makuch strzela z kilku metrów w polu karnym rywali. Jeden z obrońców wybija piłkę z linii bramkowej i nadal mamy 0-0.
  • 20'
    Zawodnicy Cracovii znów w kontrataku, jednakże zatrzymanym przez graczy Tatranu na 30. metrze.
  • 16'
    Kolejna próba Vaclavika pod naszą bramką. Znów górą Hrosso!
  • 14'
    Pasy powoli przejmują inicjatywę po ofensywnej nawałnicy w wykonaniu rywali. Znajdują okazje do kontrataków.
  • 12'
    Zagranie Kallmana z lewego skrzydła do Makucha. Piłkę wybijają obrońcy rywali i mamy rzut rożny dla Pasów.
  • 11'
    Kolejny faul na Bieniarzu, tym razem na 20. metrze od naszej bramki.
  • 7'
    Groźne starcie Bieniarza z graczem rywali w naszym polu karnym. Obaj zawodnicy wstają jednak o własnych nogach.
  • 5'
    Żółta kartka dla Bedecsa za faul na Makuchu w środku pola.
  • 2'
    Vaclavik strzela z kilku metrów przy lewym, bliższym słupku. Hrosso broni!
  • 1'
    Tatran rozpoczął mecz od mocnej ofensywy. Wraz z momentem rozpoczęcia spotkania, Słowacy ruszyli pod naszą bramkę.