Kaya Palazzo Belek
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 6
FC Hansa Rostock FC Hansa Rostock
  • 14:20
    Spotkanie sparingowe kończy się zwycięstwem naszych niemieckich rywali. Do zobaczenia w sobotę!
  • KONIEC
  • 87'
    Druga bramka Verhoeka, druga strzelona głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
  • 82'
    Piąta bramka dla Hansy. Martens wykorzystuje dośrodkowanie z prawej strony i z kilku metrów pokonuje Niemczyckiego.
  • 80'
    Rapa! Świetna okazja z prawej strony pola karnego, po której interweniuje Hagemoser!
  • 79'
    Podanie po ziemi z lewej strony do Kapka, jednak zamiary naszej ekipy odczytują obrońcy Hansy.
  • 72'
    Podwójna zmiana w ekipie Hansy.
  • 69'
    Kolejna bramka dla Hansy. Lee przelobował Niemczyckiego w polu karnym i podwyższył prowadzenie.
  • 65'
    Chwilka przerwy po tym, jak do siebie musiał dojść Jakub Jugas.
  • 59'
    Tracimy kolejną bramkę. Wrzutka z lewej strony i strzałem głową Niemczyckiego pokonuje Verhoek.
  • 56'
    Wrzutka Sipl'aka z lewego skrzydła w pole karne. Niestety, Strózik nie dopadł do piłki.
  • 55'
    Oshima złapany na spalonym po podaniu górą z kilkudziesięciu metrów.
  • 50'
    Konoplyanka! Świetna próba z rzutu wolnego, po którym piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczkę bramki.
  • 48'
    Pasy grają drugą połowę w następującym składzie: Niemczycki - Sipl'ak, Jugas, Jodłowski, Rapa - Budziński, Oshima, Konoplyanka - Strózik, Kapek, Kallman.
  • 47'
    Pasy ofensywnie rozpoczęły drugą część meczu. Zmienił się także skład naszej drużyny.
  • PRZERWA
  • 41'
    Kolejna próba z dystansu w wykonaniu graczy Hansy. Tym razem jednak futbolówka mija bramkę Pasów.
  • 38'
    Druga bramka dla Hansy. Rhein wykonał efektowny drybling pod naszą bramkę i posłał mocny strzał na bramkę podwyższając prowadzenie.
  • 38'
    Przewaga ekipy z Rostocku nadal jest bardzo wyraźna. Konstruują oni właśnie kolejny atak od własnej połowy.
  • 35'
    Okazja Hansy - Strzał Neidharda z dystansu, po którym piłka ląduje obok lewego słupka bramki.
  • 32'
    Zmiana w ekipie Hansy. Boisko opuszcza zdobywca bramki, Nils Fröling, a zastępuje go Morris Schröter.
  • 27'
    Powstrzymany kontratak Hansy na wysokości 20 metra.
  • 24'
    Strzał z prawej strony pola karnego w wykonaniu Hinterseera, po którym piłka minęła naszą bramkę.
  • 21'
    Nieudana wymiana podań pod naszym polem karnym w wykonaniu zawodników Hansy.
  • 18'
    Dośrodkowanie z rzuty wolnego z lewej strony, do którego jednak nie dociera żaden z zawodników Cracovii.
  • 13'
    Niecelny strzał z rzutu wolnego, po którym piłka przeleciała poszybowała obok lewego słupka.
  • 13'
    Faul na jednym z naszych zawodników pod polem karnym rywali.
  • 11'
    Ekipa niemiecka nadal przeważa w posiadaniu piłki.
  • 8'
    Bramka dla Hansy. Piłkę z najbliższej odległości do bramki pakuje Fröling.
  • 6'
    Akcja skupia się póki co w środku pola, ale przewagę optyczną mają zawodnicy Hansy.
  • 4'
    Malone wbiega w pole karne i pudłuje z kilkunastu metrów!
  • 2'
    Wrzutka w pole karne z lewego skrzydła, po której piłkę wyłapuje Hrosso.
  • 12:28
    Zawodnicy obu drużyn już są na murawie. Za moment zaczynamy mecz!
  • 12:08

Oto skład Pasów na dzisiejsze spotkanie przeciwko Hansie Rostock:

• 11:59
    Witamy serdecznie z Belek! Już za kilkadziesiąt minut rozpoczniemy pierwszy sparing Pasów podczas tureckiego zgrupowania!