Turcja
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
Sigma Ołomuniec Sigma Ołomuniec
  • 90+4'
    Jeszcze jeden strzał Sigmy, ale tym razem futbolówka przelatuje obok słupka bramki Pasów.
  • 90+2'
    Rewelacyjne minuty Madejskiego - kolejna świetna interwencja naszego golkipera!
  • 90+1'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia główny dolicza co najmniej cztery minuty.
  • 90'
    Świetna interwencja Madejskiego po rzucie rożnym i wciąż Pasy na prowadzeniu!
  • 87'
    Kolejna kartka dla zawodnika Sigmy - tym razem ukarany Hadaš.
  • 86'
    Po uderzeniu z dystansu w wykonaniu Kolca piłka minimalnie mija bramkę Sigmy!
  • 85'
    Red card
    Duże zamieszanie na obiekcie w Belek. Arbiter główny ukarał drugą żółtą kartką Jana Sedlaka, sęk w tym, że według naszych rywali ten zawodnik nie miał na koncie jeszcze kartonika. Po dyskusji z sędzią Jan Sedlak opuszcza boisko, a z uwagi na to, że jest to tylko mecz kontrolny, na placu gry w jego miejsce pojawia się Antonín Růsek.
  • 79'
    Druga połowa to prawdziwy "przegląd wojsk" w wykonaniu trenera Zielińskiego. Na boisku możemy oglądać między innymi Przemysława Kapka, Mateusza Pieńczaka, Bartłomieja Kolca, czy Kacpra Śmiglewskiego.
  • 77'
    Rzut wolny dla zawodników z Ołomuńca, ale bez przełożenia na bezpośrednie zagrożenie pod naszą bramką.
  • 75'
    Kolejna próba piłkarzy Sigmy - uderzeniem z woleja Madejskiego próbował zaskoczyć Mojmír Chytil, ale nasz bramkarz na posterunku.
  • 70'
    Blisko wyrównania Sigma! Uderzenie Jakuba Přichystala uderza w słupek bramki strzeżonej w drugiej połowie przez Madejskiego.
  • 65'
    Przyśpiesza grę Cracovia! Dobra akcja Oshimy zwieńczona minimalnie niecelnym podaniem prostopadłym do Siplaka.
  • 62'
    Zaostrzyło się nam dzisiejsze spotkanie - żółtą kartką ukarany Jan Fortelný, który ostro zaatakował Knapa.
  • 57'
    Drugi gol Knapa, drugi światowej urody! Tym razem nasz pomocnik zaskoczył bramkarza rywali pięknym uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego!
  • 49'
    Sebastian Madejski pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Jakuba Přichystala.
  • 47'
    Świetnie w środkowej boiska zastawił się Śmiglewski i rywale musieli uciec się do przewinienia.
  • Początek II połowy
  • 16:19
    Przerwa w dzisiejszym meczu potrwa 5 minut.
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Ostatni gwizdek sędziego w tej części meczu. Przerwa.
  • 41'
    Ależ blisko drugiej bramki dla Cracovii! Po rzucie rożnym do piłki najwyżej wyskoczył Sipľak, ale rewelacyjna interwencja Digaňy ratuje Sigmę.
  • 40'
    Pasy będą miały rzut rożny po tym jak w polu karnym Sigmy świetnie z piłką zastawił się Källman.
  • 34'
    Kolejna akcja Pasów przerwana gwizdkiem sędziego - tym razem na spalonym znajdował się Takuto Oshima.
  • 31'
    W dobrej sytuacji znalazł się Benjamin Källman, jednak zdaniem sędziego w momencie podania nasz zawodnik znajdował się na pozycji spalonej.
  • 25'
    Rzut karny dla Sigmy i Denis Ventúra doprowadza do wyrównania.
  • 23'
    Świetna akcja Pasów! Po otrzymaniu dobrego podania od Strózika, Stachera świetnie dograł do wbiegającego Sipľaka, a ten minimalnie się pomylił.
  • 20'
    W pole karne Pasów przedzierał się Vodháněl, jednak jego podanie prostopadłe okazało się być zbyt mocne.
  • 16'
    Dobre dośrodkowanie Stachery w kierunku Strózika, który został uprzedzony przez Slámę.
  • 10'
    GOOL! Fenomenalne uderzenie Karola Knapa wyprowadza Pasy na prowadzenie!
  • 9'
    Zagrożenie pod bramką Pasów po rzucie rożnym dla Sigmy zażegnane przez Davida Jablonskyego.
  • 5'
    Pierwsza interwencja Hroššo, który instynktownie odbił piłkę po dośrodkowaniu rywali.
  • 1'
    W Belek wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego - rozpoczynamy dzisiejsze spotkanie!
  • 15:00
    Witamy na relacji tekstowej z trzeciego sparingu Pasów podczas obozu w tureckim Belek. Dzisiejszym rywalem ekipy trenera Jacka Zielińskiego będzie czeska Sigma Ołomuniec. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 15:30.