01-04-2023 12:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów
  • 90+2'
    Jeszcze jedna roszada w ekipie trenera Kality - swoje minuty otrzyma Sebastian Kowalczyk, który zmienił Michała Wiśniewskiego.
  • 90+1'
    Zmiana w Pasach - Mateusz Pieńczak zastępuje Jakuba Guta.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 83'
    3:0! Kamil Ogorzały z najbliższej odległości kieruje głową piłkę do bramki Unii!
  • 80'
    Uspokoiło nam się spotkanie w Rącznej - Pasy nie forsują tempa, a grający w osłabieniu goście nie mają pomysłu na to jak zagrozić bramce Madejskiego.
  • 73'
    Żółtą kartką za faul na Janie Mrozie ukarany Bartosz Biś.
  • 73'
    Pierwsza zmiana w Pasach. Robert Ożóg pojawia się na boisko w miejsce Kacpra Nowickiego.
  • 70'
    Po kilkunastu minutach pełnej dominacji Pasów dość niespodziewanie interweniować musiał Sebastian Madejski. Golkiper Pasów zachował jednak czujność i pewnie obronił uderzenie Kamila Orlika.
  • 69'
    Zmiana w zespole gospodarzy - Dawid Sojda zastępuje Piotra Krona.
  • 66'
    Bliski szczęścia Michał Wiśniewski! Po uderzeniu naszego pomocnika piłka zmierzała do bramki Unii, ale w ostatnim momencie z linii bramkowej wybił ją Bartosz Biś!
  • 61'
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Unii - tym razem kartonikiem napomniany Piotr Łazarz.
  • 56'
    Zawodnicy Unii domagali się rzutu karnego po interwencji Jana Mroza, jednak sędzia główny uznał, że nasz obrońca powstrzymał Wiktora Putina zgodnie z przepisami.
  • 50'
    Red card
    Bezpośrednia kartka dla Szymona Midy za bezpardonowe wejście w Krystiana Boćka.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do pierwszej części spotkania sędzia Rafał Pąchalski doliczył co najmniej jedną minutę.
  • 42'
    2:0! Sebastian Strózik pewnie z jedenastu metrów!
  • 41'
    Penalty
    Rzut karny dla Pasów po zagraniu ręką Adriana Kajpusta!
  • 35'
    Nerwowo pod bramką Pasów, ale całe zamieszanie wyjaśnia Krystian Bracik, który w porę wybija futbolówkę poza pole karne ekipy trenera Mirosława Kality.
  • 33'
    Zaostrzyło się nam to spotkanie. Tym razem żółtą kartką napomniany Krystian Bociek, który w środkowej części boiska nieprzepisowo powstrzymywał Piotra Krona.
  • 31'
    Mamy pierwszą karę indywidualną w tym spotkaniu. Żółtą kartką przez arbitra ukarany skrzydłowy Unii - Szymon Mida.
  • 30'
    Gool! Marcin Budziński ładnym uderzeniem zza pola karnego wyprowadza Pasy na prowadzenie!
  • 23'
    Dobra akcja Pasów! Kamil Ogorzały zabrał się z piłką i dograł do Strózika, którego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.
  • 20'
    Spokojny fragment meczu w Rącznej - gra toczy się głównie w środkowej części boiska.
  • 12'
    Pierwsza interwencja Madejskiego - nasz bramkarz dobrze skrócił kąt i zatrzymał Szymona Midę, który próbował zmieścić futbolówkę pomiędzy jego nogami.
  • 10'
    Rzut rożny dla Pasów bez przełożenia na zagrożenie pod bramką gości.
  • 6'
    Groźnie w polu karnym Unii! Piłka uderzona głową przez Krystiana Boćka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Zająca.
  • 5'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów - prostopadłe podanie do Zauchy przecięte przez Łazarza.
  • 11:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 22. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii podejmą w Cracovia Training Center ZKS Unię Tarnów. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:00.