13-01-2021 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
  • 90'
    Koniec! Pierwszy sparing tej zimy zakończony zwycięstwem - Pasy górą po bramkach Siplaka, Rivaldo Jr oraz Przemysława Kapka. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 88'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów przechwycone przez Łuczaka.
  • 85'
    Uspokaja się gra w ostatnich minutach. Zwycięstwo Pasów powinno pozostać niezagrożone.
  • 83'
    Ofiarna interwencja Rodina kończy atak Puszczy.
  • 80'
    Poszkodowany bramkarz gości. Potrzebna pomoc, gra przerwana.
  • 79'
    Goście od środka.
  • 78'
    Przemysław Kapek dobija piłkę, pokonując bramkarza rywali! 3:1 dla Pasów, powiększamy przewagę.
  • 75'
    Sprint Daniela Pika do piłki, przejętej w defensywie gości. Walczymy o czwartą bramkę dla Cracovii.
  • 73'
    W kontrataku ponownie Pasy. Po raz kolejny piłka na rzucie rożnym dla Cracovii.
  • 72'
    Puszcza poszukuje wyrównania. Zapędy ofensywne pod nasze pole karne są jednak powstrzymywane na skrzydłach.
  • 70'
    Goście wznawiają od środka.
  • 69'
    Faulowany napastnik Pasów zamienia rzut karny na bramkę! 2:1 dla Cracovii.
  • 68'
    Rzut karny dla Pasów! Poszkodowany w polu karnym Rivaldo Junior.
  • 66'
    Z narożnika pola karnego dośrodkowują Pasy, przejmują to jednak goście.
  • 65'
    Wybicie za boisko w wykonaniu defensywy rywali. Rzut rożny dla Pasów.
  • 63'
    Szybko rozgrywamy w defensywie, Dytiatiev przenosi piłkę nad środkiem pola. Goście zamykają się w swoim polu karnym.
  • 61'
    Z dystansu napastnik gości, obok słupka bramki Łuczaka.
  • 60'
    Pasy skrzydłem urywają się gościom, poszukujemy dośrodkowania na Rivaldo Juniora. Szybsi jednak zawodnicy rywala.
  • 58'
    Na spalonym złapany Daniel Pik.
  • 56'

Po przerwie, spowodowanej problemami technicznymi, powróciła transmisja wideo z tego spotkania. Link dostępny poniżej, za dotychczasowe usterki najmocniej przepraszamy.

• 55'
    Goście przenoszą ciężar gry na lewą flankę. Puszcza próbuje zbliżyć się do bramki Pasów.
  • 53'
    Rozegranie z Sylwestrem Lusiuszem, który kieruje piłkę do boku. Interweniują obrońcy rywali.
  • 51'
    Próba dośrodkowania na głowę jednego z napastników gości, ale szybszy Rodin.
  • 50'
    Kontra rywali wybita na rzut rożny, z narożnika gracze gości.
  • 48'
    Zamykamy gości pod ich własnym polem karnym. Szukamy okazji do strzału na bramkę Puszczy.
  • 46'
    Od środka rozpoczynają rywale. Gramy!
  • 18:08

Obydwa zespoły już na murawie. Pasy w drugiej połowie w następującym składzie:

• 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remisujemy z Puszczą Niepołomice - wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Szybkie rozegranie krótkim podaniem w defensywie rywali. Puszczy wciąż jednak brak pomysłu na grę pod naszą bramką.
  • 42'
    Thiago urywa się środkiem boiska, wrzutka do boku jednak zablokowana przez rywali.
  • 41'
    Szybką piłką grają goście, jednak nie przedzierają się przez naszą obronę. Niezmiennie widoczna optyczna przewaga Pasów.
  • 39'
    Uderzenie bezpośrednio z wolnego w boczną siatkę. Wznowi Puszcza.
  • 38'
    Pod polem karnym poszkodowany Fiolić, rzut wolny dla Pasów.
  • 37'
    Thiago prostopadłym podaniem próbuje uruchomić Alvareza, lecz przecinają to obrońcy rywali.
  • 35'
    Puszcza uspokaja grę, przenosząc ją w środek pola.
  • 34'
    Wyrównanie. Goście zdobywają bramkę na 1:1, Pasy zaczną od środka.
  • 33'
    Szybkie wznowienie golkipera niepołomiczan.
  • 32'
    Blisko szybkiego podwyższenia Pasy, ale przed stratą drugiej bramki swój zespół ofiarnie chroni bramkarz Puszczy.
  • 30'
  • Na prowadzenie wyprowadza nas Michal Siplak, z bliska umieszczając piłkę w siatce rywali!
  • 28'
    Dośrodkowanie w pole karne, duże zamieszanie pod bramką gości.
  • 25'
    Pressing Thiago skuteczny - przejmujemy piłkę na flance defensywy gości. Ci jednak szybko ją odzyskują.
  • 23'
    Skrzydłem atakuje Hanca, rozegranie jednak nie dociera w pole karne.
  • 22'
    Okres gry w środku pola. Niepołomiczanie próbują przebić się na pole karne Cracovii.
  • 20'
    Thiago przerzuca na drugą flankę, tam jednak szybsi gracze Puszczy.
  • 19'
    Alvarez zastawia się w polu karnym gości, nacisk rywali jednak nie dopuszcza do strzału.
  • 17'
    Thiago mocno z dystansu, niestety ponad bramką gości.
  • 15'
    Dośrodkowanie z narożnika w wykonaniu Fiolicia, piłkę przechwytuje defensywa gości.
  • 14'
    Hanca z lewej flanki prosto w obrońcę rywali, piłka wychodzi na rzut rożny dla Pasów.
  • 12'
    Gra przerwana, rywale złapani na spalonym.
  • 11'
    Uderzenie naszego kapitana tuż obok bramki gości.
  • 9'
    Sadiković mocno, lecz prosto w obrońcę niepołomiczan.
  • 8'
    Wysoko wychodzi atak niepołomiczan, piłkę przytrzymuje Adam Wilk. Bez zagrożenia pod naszą bramką.
  • 6'
    Dwójkowa akcja Alvareza z Fioliciem przed polem karnym. Krótkie podanie w pole karne, ale bramkarz szybszy od dochodzącego do piłki Ivana Fiolicia.
  • 5'
    Alvarez do Thiago, próba dośrodkowania na Sadikovicia wybiciem obrońców Puszczy.
  • 3'
    Rozegranie z udziałem Thiago na prawej flance, próba prostopadłego zagrania w pole karne, lecz wybijają obrońcy Puszczy.
  • 1'
    Pasy od środka, zaczynamy!
  • 16:58
    Ostatnie minuty do rozpoczęcia meczu! Za chwilę wybrzmi pierwszy gwizdek spotkania, które jest zarazem pierwszym oficjalnym starciem w naszym nowym ośrodku.
  • 16:55
    Na prośbę zespołu gości nie podajemy składu oraz ew. strzelców bramek dla Puszczy Niepołomice. Wśród rywali występuje wielu zawodników testowanych.
  • 16:53
    Pasy podczas I połowy w składzie:
  • 16:50
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami pierwsze sparingowe spotkanie tej zimy, w którym zmierzymy się z Puszczą Niepołomice. Pierwszy gwizdek już o 17:00, zapraszamy na relację tekstową z tego meczu.