16-01-2021 13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 90'

Koniec meczu! Drugi sparing tej zimy kończymy zwycięstwem - tym razem dwubramkową wygraną w Niecieczy zapewniają nam Oleksii Dytiatiev oraz Rivaldo Junior. Brawo panowie!

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

• 89'
    Arbiter nie przedłuży tego spotkania o ani jedną minutę.
  • 88'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów ląduje prosto na głowie Alexa Dytiatieva. Gospodarze walczą o bramkę kontaktową.
  • 86'
    Jańczy i Banasik pojawiają się na boisku w zespole gospodarzy. Nowi zawodnicy na placu to gracze klubowej akademii Termaliki.
  • 85'
    Niemczycki wyłapuje piłkę, wstrzeloną w pole karne przez Radwańskiego. Niespiesznie wznawiają Pasy.
  • 83'
    W zespole Bruk-Bet Termaliki szykowana podwójna zmiana.
  • 82'
    Rozpędza się Thiago, którego jednak mocno naciskają obrońcy rywala. Nasz gracz decyduje się na próbę uderzenia lobem, wyłapuje to Kąkolewski.
  • 80'
    Piłkę w pole karne wbija Żyro, do uderzenia przewrotką składa się jeden z testowanych graczy rywala. Minimalnie obok bramki Niemczyckiego.
  • 79'
    Rzut wolny przyznany gościom na lewej flance naszej połowy.
  • 77'
    Odważne wyjście Mrozika, który balansem ciała próbuje minąć Jovanovicia! Doświadczony pomocnik Termaliki z problemami przejmuje piłkę.
  • 76'
    Naciskany przez obronę Piszczek oddaje szybki strzał z bliska, który wyłapuje Kąkolewski.
  • 74'
    Gospodarze zepchnięci do defensywy, nieliczne są wypady graczy z Niecieczy pod nasze pole karne. Pasy kontrolują przebieg meczu.
  • 73'
    Przerzut na stronę Macieja Mrozika nieco zbyt mocny. Putiwcew przejmuje futbolówkę, do której nie zdążył dotrzeć nasz pomocnik.
  • 71'
    Termalica rozpoczyna od środka.
  • 70'
    Drugi mecz kontrolny i druga bramka Rivaldo Júniora! Pewne uderzenie naszego napastnika zaskakuje Kąkolewskiego, Pasy podwyższają prowadzenie.
  • 68'
    Zaucha kieruje piłkę na skrzydle do Thiago, do którego jednak dopada Klimek. Akcja przerwana.
  • 66'
    Wycofujemy do Karola Niemczyckiego, uspokajając grę.
  • 65'
    Dwóch testowanych zawodników Termaliki rozpędza się pod naszym polem karnym. Jeden z nich uderza z dystansu, obijając słupek bramki Niemczyckiego. Drugi dobija uderzenie, lecz bramka nie zostaje uznana - spalony.
  • 63'
    Maciej Mrozik powraca na swoją połowę, by wywalczyć piłkę dla Pasów. Powstrzymany atak w wykonaniu Śpiewaka.
  • 61'
    Wznawia Kąkolewski.
  • 60'
    Michael Gardawski sprintem trąci piłkę, dogrywając ją do Mrozika. Ofensywnie zorientowany pomocnik Pasów wychodzi jednak z nią nieznacznie poza linię bramkową.
  • 59'
    Uspokaja się gra w Niecieczy. Gospodarze wciąż nie wchodzą w nasze pole karne, lecz tempo ataków Cracovii również delikatnie zwolniło.
  • 57'
    Skrzydłem szarpie Gardawski, lecz próbę dośrodkowania blokuje Pek.
  • 56'
    Aktywnie Pasy w drugiej połowie spotkania, walczymy o drugą bramkę! Ponownie dobre dogranie Thiago w pole karne, gdzie o piłkę walczy Piszczek. Interweniuje Putivcev.
  • 54'
    Termalica od środka.
  • 53'
    Pasy na prowadzeniu! Po dograniu Thiago piłkę do siatki kieruje Oleksii Dytiatiev.
  • 52'
    Ponownie aktywny Thiago, który dogrywa ze skrzydła do Piszczka. Uderzenie wybija golkiper z Niecieczy.
  • 51'
    Po chwilowej ofensywie gospodarzy do głosu dochodzą Pasy. Ze środka pola karnego sprytnie uderza Dimun, broni to pewnym chwytem golkiper Termaliki.
  • 49'
    Szybko przenosimy ciężar gry na drugą połowę. Szarpie Piszczek, dogrywając do Thiago. Ten dośrodkowuje na Dytiatieva, ale wybijają to obrońcy rywali.
  • 48'
    Ofensywne wejście gospodarzy w drugą połowę, po strzałach Gergela z bliskiej odległości Niemczycki zmuszony do interwencji.
  • 46'
    Ruszamy! Pasy od środka.
  • 14:03
    Gospodarze w drugiej połowie w zestawieniu: Kąkolewski - Kalisz, Klimek, Putivcew, Pek - Jovanović, Radwański, zawodnik testowany, Żyra, Śpiewak, zawodnik testowany.
  • 14:02

Druga połowa meczu sparingowego już za kilka chwil! Pasy przystąpią do niej w zmienionym zestawieniu:

• 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek w naszym drugim meczu kontrolnym tej zimy, wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Piłkę po dośrodkowaniu spokojnie wyprowadzają zawodnicy Termaliki.
  • 45'
    Sergiu dogrywa w pole karne, interweniuje Wasielewski, kierując piłkę na rzut rożny.
  • 44'
    Bardzo dobra sytuacja gospodarzy - z bliska uderzał Zeman, w ostatniej chwili wybijają nasi defensorzy.
  • 43'
    Wracamy do gry.
  • 41'
    W polu karnym Pasów ścierają się Rapa i Gergel, mamy przerwę w grze. Obydwaj zawodnicy potrzebują interwencji klubowych fizjoterapeutów.
  • 40'
    Próbuje dośrodkowywać Wasielewski - górą jednak Rodin, który blokuje piłkę.
  • 38'
    Prostopadłe dogranie do wychodzącego sam na sam Sergiu... niestety, arbiter odgwizduje spalonego.
  • 37'
    Ofensywnie na skrzydle wychodzi Gergel, Niemczycki i Siplak zmuszeni do gry bezpośrednimi podaniami do przodu.
  • 35'
    Skrzydłem pędzi Loshaj, Budziłek ofensywnie wychodzi z bramki i uprzedza go - piłka w rękach golkipera rywali.
  • 34'
    Rzut wolny bezpośrednio przed polem karnym wykonuje Alvarez. Piłka grzęźnie jednak w murze, natychmiastowo wybijają ją defensorzy Termaliki.
  • 33'
    Faul pod polem karnym rywali, piłka przyznana Pasom.
  • 31'
    Gergel zagrywa z narożnika do Czarnowskiego, ten mierzy prosto w Karola Niemczyckiego.
  • 30'
    Gospodarze szybko uzyskują również swój rzut rożny.
  • 29'
    Po dośrodkowaniu do uderzenia zza pola karnego dochodzi Loshaj. Budziłek z trudem, lecz zatrzymuje strzał.
  • 28'
    Gospodarze wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 26'
    Sergiu Hanca skrzydłem wdziera się w pole karne, naciskany przez dwóch defensorów z Niecieczy. Nasz kapitan popełnia faul w ataku, piłka dla rywali.
  • 24'
    Zeman poszkodowany przy linii środkowej. Chwila przerwy w grze.
  • 23'
    Rzut wolny dla gospodarzy na naszej połowie. Cornel Rapa wyłuskuje piłkę, zagraną do Gergela z boku pola karnego.
  • 22'
    Hanca dobrym, długim podaniem uruchamia Alvareza! W ostatniej chwili sprytnym wślizgiem z tyłu piłkę wydobywa Wlazło.
  • 20'
    Niespiesznie grę wznawia golkiper Bruk-Betu Termaliki.
  • 19'
    Siplak pędzi skrzydłem, podaje do Alvareza. Marcos szybko uderza, lecz piłka ląduje obok bramki Budziłka.
  • 18'
    Polem karnym Pasów przedziera się Gergel, powstrzymuje go interwencja Szymonowicza.
  • 16'
    Górna piłka dośrodkowana na Wasielewskiego, wybija to głową Rodin.
  • 15'
    Mocno sprzed pola karnego uderza Wlazło. Górna piłka ląduje na siatce bramki Niemczyckiego.
  • 13'
    Po szybkiej interwencji medyków nasz gracz jest gotów do powrotu do gry.
  • 11'
    Chwila przerwy w grze, pod naszym polem karnym poszkodowany Sadiković.
  • 10'
    Dośrodkowanie w kierunku Sergiu, lecz szybsi okazują się defensorzy Termaliki - centra przecięta.
  • 8'
    Hanca naciska na Wasielewskiego, ten zmuszony wycofać do bramkarza.
  • 7'
    Wysoki pressing rywali, Pelle dryblingiem uspokaja jednak sytuację w środku pola.
  • 5'
    Siplak szybkim podaniem uruchamia Hancę. Nasz kapitan złapany jednak na spalonym.
  • 4'
    W starciu pod naszym polem karnym faulowany Rodin. Piłka dla Pasów.
  • 2'
    Pierwszą szarżę pod pole karne Termaliki wykonuje Pelle, ale gospodarze przejmują piłkę. Akcja konstruowana od linii defensywnej.
  • 1'
    Zaczynamy! Gospodarze od środka.
  • 12:55
    Obydwa zespoły zakończyły już rozgrzewkę. Za chwilę zaczynamy!
  • 12:52
    Gospodarze w zestawieniu: Budziłek - Wasielewski, Klimek, Wlazło, Grabowski, Hubinek, Stefanik, Bezpalec, Zeman, Gergel, Czarnowski
  • 12:43

W pierwszej połowie Pasy wystąpią w składzie:

• 12:40
    Witamy z Niecieczy! Przed nami drugie kontrolne spotkanie Pasów tej zimy. Dziś zagramy z aktualnym liderem Fortuna I Ligi, Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Start punktualnie o 13:00.