20-01-2021 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
GKS Katowice GKS Katowice
  • 90'

Koniec meczu. Po dwóch zwycięstwach, niestety - przyszła porażka. W dzisiejszym meczu kontrolnym goniliśmy wynik, lecz finalnie to GKS Katowice zwycięża po bramkach Urynowicza i Gałeckiego. Dla Pasów trafił Marcos Álvarez.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

• 89'
    Hanca dośrodkowuje... nieco ponad bramką rywali.
  • 87'
    Pasy nie pozwalają wyjść gościom z własnego pola karnego. Czasu coraz mniej, gonimy wynik spotkania.
  • 86'
    Niespiesznie wznawia bramkarz rywali.
  • 85'
    Florian Loshaj do Siplaka, dośrodkowanie na van Amersfoorta - uderzenie minimalnie nad bramką!
  • 83'
    Piłkę przejmuje Hrosso, który szybko wznawia.
  • 82'
    Kontratak GKS, jednak goście zatrzymani na linii środkowej i zmuszeni do długiego podania.
  • 80'
    Dośrodkowanie Rapy wybite głową przez obrońców rywali.
  • 79'
    Oskrzydlająca akcja Pasów niestety przerwana przez gości. Piłka opuszcza boisko, będzie rzut rożny.
  • 77'
    Wracamy do gry, Pasy od środka.
  • 76'
    Bardzo mocno i precyzyjnie uderza Gałecki, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki Pasów. Niestety, ponownie będziemy odrabiać stratę.
  • 74'
    Goście od środka.
  • 73'
    Mamy wyrównanie! Bramkę dla Pasów na nieco ponad kwadrans do końca meczu zdobywa Marcos Álvarez.
  • 70'
    Dośrodkowanie Rapy głową wybite przez katowiczan.
  • 69'
    Tym razem w dynamicznej akcji Pasy, rozbija to jednak defensywa gości. Jesteśmy zmuszeni grać skrzydłami.
  • 67'
    Kontratak w wykonaniu ofensywnie nastawionych katowiczan. Na środku pewnie jednak Szymonowicz.
  • 66'
    Miękkie dośrodkowanie w pole karne Pasów, od zawodników rywali szybszy jednak Cornel Rapa.
  • 64'
    Woźniak aktywny pod bramką Pasów, jednak jego dośrodkowanie na aut wybija Dytiatiev.
  • 63'
    Wyrównana gra w ostatnich minutach. Cracovia intensywnie poszukuje wyrównującej bramki, jednak rywale umiejętnie się bronią.
  • 61'
    Blisko dobrego uderzenia Ivan Fiolić, który jednak finalnie mija się z bramką. Nadal na prowadzeniu katowicki GKS.
  • 60'
    Coraz odważniejsza gra w wykonaniu Pasów. Skrzydłem pędzi Siplak, jednak interweniują boki obrony gości.
  • 58'
    Na spalonym Marcos Alvarez, piłka dla gości.
  • 57'

Przypominamy, że spotkanie dostępne jest również w formie transmisji wideo. Znajdziecie ją na naszym kanale YouTube, link poniżej.

• 55'
    Mrozik przerzuca piłkę na prawą flankę, długie podanie do ataku. Alvarez mierzy, lecz ponad bramką katowiczan.
  • 53'
    Krótko ten rzut wolny rozgrywa Pelle, jednak umiejętnie bronią się goście.
  • 52'
    Faul w obronie na połowie GKS, piłka przyznana Cracovii w okolicach linii środkowej.
  • 50'
    Na spalonym złapany Kiebzak. Piłkę na dłużej przejmują Pasy.
  • 49'
    Przerzuty na boki w wykonaniu zespołu gości, bez efektów w postaci dobrych okazji bramkowych.
  • 48'
    Niecelne dogranie na połowie katowiczan, aut dla gości.
  • 46'
    Od środka rozpoczynają goście. Gramy w drugiej połowie!
  • 18:00

Za chwilę wracamy do gry, po przerwie Pasy w zmienionym składzie!

• 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy katowiczanie na jednobramkowym prowadzeniu, wracamy za kwadrans!
  • 43'
    Starcie w środku pola, gwizdek arbitra jednak milczy.
  • 41'
    Ponownie aktywny Kozłowski, który zgarnia piłkę w polu karnym katowiczan, blokując uderzenie.
  • 40'
    Filip Kozłowski blokuje piłkę w środku pola, przerywając kontrę, prowadzoną przez Thiago.
  • 38'
    Bezpośrednie uderzenie Thiago z rzutu wolnego zblokowane przez mur gości.
  • 37'
    Faulują katowiczanie przed własnym polem karnym. Rzut wolny dla Pasów.
  • 36'
    Pavlas szarpie skrzydłem, blokują go jednak defensorzy Cracovii. Akcja zatrzymana.
  • 34'
    Strózik wychodzi pressingiem, wybija to Bartosz Mrozek.
  • 33'
    Bardzo ofensywnie wychodzą goście, niemal w komplecie na połowie Pasów. GKS nie oddaje jednak dobrego strzału na bramkę Adama Wilka.
  • 31'
    Zmiana w zespole Pasów, Sebastian Strózik w miejsce Przemysława Kapka.
  • 30'
    Szybka, dynamiczna akcja Pasów pod bramką rywali zakończona niecelnym, lekkim uderzeniem Rivaldo Jr.
  • 29'
    Thiago tym razem na lewej stronie, próbuje dośrodkowania, głową interweniuje Błąd.
  • 27'
    Ponownie nieco defensywniej grają goście. GKS umiejętnie broni się we własnym polu karnym.
  • 26'
    Dogranie na Ziewca, ten jednak nie zdążył do piłki. GKS Katowice przejmuje futbolówkę.
  • 24'
    Sanocki na skrzydło, tam jednak piłka nie zostaje opanowana - przejmują Pasy.
  • 23'
    Blisko szybkiego wyrównania Rivaldo Jr! Nie ma jednak trzeciego kolejnego spotkania z bramką naszego napastnika - Brazylijczyk minimalnie obok.
  • 21'
    Pasy od środka.
  • 20'
    Marcin Urynowicz wykorzystuje rzut karny - wynik meczu otwierają goście.
  • 19'
    Poszkodowany w polu karnym jeden z graczy gości, arbiter decyduje się na podyktowanie rzutu karnego!
  • 18'
    Ponownie na flance aktywni goście z Katowic, którzy ponownie starają się o wrzucenie piłki w pole karne. Okres wyrównanej gry na obiektach Cracovia Training Center.
  • 16'
    Dobrze ustawiona formacja defensywna nie pozwala wrzucić piłki w pole karne.
  • 15'
    GKS próbuje odgryźć się Pasom, wyprowadzając kontrę prawą flanką. Gardawski przecina to rozegranie, mamy aut dla gości.
  • 13'
    Rozegranie Piszczka z Thiago, ten blisko uderzenia, lecz interweniuje Urynowicz - piłka wybita.
  • 12'
    Zagranie do środka pola karnego Pasów, Błąd blisko kontaktu z piłką, lecz nie dochodzi do uderzenia. Przejmujemy futbolówkę.
  • 10'
    Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłka opuszcza plac gry. Wznowi Wilk.
  • 9'
    Ofensywne wyjście Sanockiego, Diego wybija na rzut rożny.
  • 7'
    Niezmienny obraz gry w ostatnich minutach, Pasy nadal intensywnie próbują przedostać się pod bramkę katowiczan.
  • 5'
    Ponownie rywali próbuje minąć Diego, defensorzy katowiczan jednak wybijają piłkę na uwolnienie.
  • 4'
    GKS ma problemy z wyjściem ze swojej połowy. Kolejna oskrzydlająca akcja w wykonaniu Pasów.
  • 2'
    Pierwsze ofensywne rozegranie na połowie katowiczan, przerzut do Diego jednak zablokowany przez rywali.
  • 1'
    Ruszamy! Trzeci mecz kontrolny zimy 2021 rozpoczęty!
  • 17:00
    Obydwa zespoły już na murawie, ruszamy za chwilę!
  • 16:55
    Goście pierwszą część spotkania rozpoczną w zestawieniu: Mrozek - Sanocki, Błąd, Urynowicz, Pavlas, Kiebzak, Kołodziejski, Jaroszek, Janiszewski, Wojciechowski, Kozłowski.