23-01-2021 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 2
MŠK Žilina MŠK Žilina
  • 89'
    Gol w ostatniej akcji meczu! Piłkę do siatki kieruje Daniel Pik! Po niezłym meczu wygrywamy 3:2!
  • 87'
    Rzut wolny z boku pola karnego. Ponownie dośrodkowywał Thiago, niestety niecelnie.
  • 83'
    Próby przedarcia się przez obronę rywali kończą się na ostatnim obrońcy, ciągle brakuje ostatniego podania.
  • 81'
    Rzut rożny dla Pasów, dośrodkowanie minimalnie za wysokie dla Piszczka.
  • 79'
    Błyskawiczna próba odpowiedzi, w polu karnym rywali istny fliper, po którym piłka opuszcza boisko.
  • 78'
    Gol dla Żyliny. Jedenastkę na gola zamienia Wahan Biczachczian.
  • 77'
    Będzie rzut karny dla gości. Niemczycki faulował Kurminowskiego.
  • 75'
    Rywale w kontrataku, na posterunku obrońcy Pasów. Niemczycki wznowi od bramki.
  • 73'
    Powtórka akcji sprzed chwili, znów próbował Filip Piszczek, ale w ogromnym zamieszaniu w polu karnym lepiej odnaleźli się obrońcy rywali.
  • 71'
    Kolejny rzut rożny. Thiago na głowę Piszczka, ten minimalnie obok bramki.
  • 68'
    Thiago z rzutu rożnego wprost w ręce bramkarza.
  • 68'
    Po akcji Pika będziemy mieli kolejny rzut rożny.
  • 66'
    Rzut rożny dla Pasów. Thiago dośrodkowuje na krótki słupek, ale za bardzo dokręca piłkę, która po odbiciu się od słupka opuszcza pole gry.
  • 65'
    Piszczek miał teraz znakomitą okazję, ale uderzył głową ponad bramką.
  • 64'
    Dośrodkowanie zebrane przez obrońców, od autu wznowią goście.
  • 63'
    Długa wrzutka z rzutu wolnego w stronę Dytiatiewa, został on jednak uprzedzony przez obronę rywali. Będzie rzut rożny.
  • 61'
    Finezyjne uderzenie przewrotką obok bramki Niemczyckiego.
  • 59'
    Gardawski z autu, przez środek do Piszczka. Piłka zakręciła się przy nogach Polaka, ale została przejęta przez rywali.
  • 56'
    Strzał Lusiusza z drugiej linii, wysoko nad poprzeczką.
  • 54'
    Pik zatańczył na skrzydle, ale piłkę wybił mu obrońca gości. Aut dla Pasów.
  • 52'
    Przedzieramy się środkiem pola. Lisiusz w stronę Rivaldinho, ten na bok, do Thiago, który dośrodkował wprost pod nogi obrońcy.
  • 49'
    Thiago wygonił się z piłką za linię boczną, aut dla rywali.
  • 47'
    W drugiej połowie gramy w zestawieniu: Niemczycki - Gardawski, Szymonowicz, Dytiatiev, Ferraresso - Lusiusz, Ziewiec, Thiago, Pik - Piszczek, Rivaldo Jr.
  • 45'
    Wracamy do gry! Trener Probierz wystawił do gry zupełnie nową jedenastkę.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1, choć obie drużyny zmarnowały sporo okazji, Wracamy za około 15 minut.
  • 44'
    Tym razem to rywale atakują, chcą przed przerwą wyrównać stan rywalizacji.
  • 35'
    Faulowany Hanca, będziemy mieli rzut wolny z bocznego sektora boiska.
  • 41'
    Ależ okazję miał Fiolić! Dostał podanie lobem z głębi pola, wyprzedził obrońców i uderzył z powietrza minimalnie obok bramki!
  • 39'
    Atakowali goście, ale nasi obrońcy znakomicie poradzili sobie z zagrożeniem. Szansa na kotratak.
  • 36'
    Gola dla Pasów! Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopada Siplak i umieszcza piłkę w siatce!
  • 33'
    Naciskamy rywali, ciężar gry przeniósł się pod bramkę gości.
  • 30'
    Gra zatrzymana po raz kolejny. Rzut wolny dla gości, Loshaj stanął za blisko piłki, zatem stały fragment gry zostanie powtórzony.
  • 27'
    Rzut wolny dla Pasów. Z prawej strony dogrywał Hanca, Pelle uderzył wprost w obrońcę.
  • 25'
    Dużo szarpanej gry w środku pola w wykonaniu obu drużyn. Nie udaje się zawiązać zgrabnego ataku.
  • 22'
    Jakiś problem ma Kapralik. Sztab medyczny odprowadza strzelca gola na ławkę rezerwowych.
  • 19'
    Bramka dla gości. Zdobywcą Adrian Kapralik.
  • 18'
    Po raz kolejny próba przedarcia się prawą stroną. Hanca dorzucił do Alvareza, ten jednak był za blisko kryty.
  • 16'
    Po interwencji Rodina sędzia zasygnalizował rzut rożny. Dośrodkowanie za głębokie, bez problemu poradzili sobie z nim obrońcy.
  • 14'
    Długa piłka na lewe skrzydło, ale nie dogadali się Siplak z Hanką. Na spalonym nasz kapitan.
  • 11'
    Bramka! Płaskie dośrodkowanie z prawej strony wykończył Florian Loshaj!
  • 7'
    Dobry atak gości. W poprzeczkę uderzył Adrian Kapralik.
  • 5'
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią zawodnik gości, Enis Fazlagić.
  • 5'
    Ponownie nacieraliśmy lewym skrzydłem, tym razem na spalonym złapany Hanca.
  • 2'
    Lewym skrzydłem pociągnął Siplak, dośrodkował wprost na głowę Pelle, ten jednak uderzył niecelnie.
  • 1'
    Jedziemy! Od środka Pasy.
  • 13:03
    Piłkarze obu zespołów wyszli na murawę, za chwilę rozpocznie się mecz! Pasy w składzie: Niemczycki - Râpă, Szymonowicz, Rodin, Siplak - Fiolić, Loshaj, Sadiković, van Amersfoort, Hanca - Álvarez