Cracovia Training Center

O CRACOVIA TRAINING CENTER

Wraz z początkiem roku 2021 pierwsza drużyna Cracovii przeniosła się do nowego ośrodka treningowego. Powstałe w miejscowości Rączna (gm. Liszki, woj. małopolskie) Cracovia Training Center to imponujący efekt ponad roku prac budowlanych, rozpoczynający nową erę w dziejach najstarszego Klubu sportowego w Polsce.


Budowa Cracovia Training Center rozpoczęła się w maju 2019 roku. Wówczas oficjalnie wbito symboliczną "pierwszą łopatę" oraz wmurowano kamień węgielny. Przez minione miesiące, na powierzchni prawie 100.000 m2, powstała nowoczesna baza treningowa z pełnym zapleczem.


Kompleks składa się z bazy treningowej z zapleczem szatniowym, budynkiem trybun oraz wewnętrznymi instalacjami. Jego częścią są m.in. wyposażone w system podgrzewania boisko główne, cztery pełnowymiarowe boiska treningowe o nawierzchni naturalnej, jedno boisko z nawierzchnią sztuczną oraz hala o konstrukcji drewnianej. Teren został zagospodarowany wraz z małą architekturą, drogami wewnętrznymi i parkingami, od tego momentu stanowiąc drugi dom dla zawodników najstarszego Klubu sportowego w Polsce.

Od początku stycznia na terenie Cracovia Training Center odbywają się codzienne zajęcia I zespołu oraz grup młodzieżowych Pasów.

DANE


Nowy ośrodek treningowy Pasów to rozbudowany i w pełni wyposażony kompleks, którego całkowita powierzchnia wynosi blisko 90 tys. metrów kwadratowych.


W jego obrębie zawodnicy mają do dyspozycji aż pięć pełnowymiarowych boisk o naturalnej nawierzchni. Boisko główne wyposażone zostało w system podgrzewania murawy, a jego zadaszona trybuna może pomieścić ponad 500 widzów.Jednocześnie w Cracovia Training Center znajduje się szeroka gama boisk o nawierzchni sztucznej, w tym boisko pełnowymiarowe, boiska do siatkonogi oraz boisko w formie krytej hali o konstrukcji drewnianej i wymiarach 52,5x33,5m. Wszystkie boiska w ramach naszego centrum powstały przy użyciu aż 16 600 m3 kruszywa. Kompleks to również 11 w pełni wyposażonych szatni (nie wliczając w to dedykowanej szatni dla pierwszej drużyny Pasów o powierzchni prawie 190m2), których powierzchnia wraz z całym zapleczem obejmuje ponad 483,52 m2.Pasiasty kompleks w gminie Liszki to także pełna infrastruktura wypoczynkowa oraz regeneracyjna, w pełni zaspokajająca potrzeby zawodników. W tym miejscu należy również wspomnieć o profesjonalnie wyposażonej siłowni, o powierzchni ponad 156m2. Na miejscu dostępnych jest blisko 50 miejsc noclegowych, w tym dwa apartamenty. W Cracovia Training Center znalazła się również restauracja wraz z zapleczem kuchni, a także sale multimedialne, konferencyjne oraz dedykowane pomieszczenia zapewniające trenującym rozrywkę i odpoczynek. Obiekt pełen jest również zieleni - specjalnie na jego potrzeby zasadzono 383 drzewa oraz ponad 1500 m2 krzewów.Cracovia Training Center to ogromny infrastrukturalny krok w jasną, pasiastą przyszłość, a od początku 2021 roku - drugi dom Cracovii. To teren, który już stał się częścią naszej pięknej historii, ale będzie również zapisywał jej kolejne, nowe karty.LICZBY


Teren inwestycji: 89 869,00 m2

Powierzchnia szatni I drużyny wraz z zapleczem: 189,30 m2

Powierzchnia pozostałych szatni wraz z zapleczem: 189,30 m2

Siłownia: 156,56 m2

Zasadzenia drzew: 383 szt.

Zasadzenia krzewów: 1 543m2

Ilość zużytego betonu: 3 600 m3

Ilość zużytych kabli: 75,01km

Ilość przeszkleń: 540m2

Pojemność trybun: 508 miejsc

Miejsca noclegowe: 49 miejsc

Liczba telewizorów: 40 szt.

Parking wewnętrzny: 91 miejsc (auta) + 4 miejsca (autokary)

PLAN SYTUACYJNY

Plan w wersji PDF dostępny [W TYM MIEJSCU].

KONTAKT

Adres:
Rączna 757
32-060 Rączna

Telefon:
(12) 29 29 103

E-mail:
centrumtreningowe@cracovia.pl

ZASADY WSTĘPU DO CTC


Wraz z początkiem 2022 roku w życie wchodzą nowe zasady wstępu na obiekt Cracovia Training Center, które będą dotyczyć wszystkich osób zainteresowanych wejściem na teren klubowej Akademii.

Celem wprowadzenia zmian w procedurze wejścia do Cracovia Training Center jest polepszenie organizacji pracy obiektu oraz ułatwienie Kibicom, rodzicom oraz uczestnikom wydarzeń sportowych poruszania się po naszej bazie treningowej.

Aby usprawnić proces wdrażania nowych zasad, przygotowaliśmy informator, na którego podstawie każda osoba zainteresowana wstępem na teren obiektu w łatwy sposób będzie mogła poznać obowiązującą dla niej procedurę wejścia.

Informator jest dostępny [W TYM MIEJSCU].

Wierzymy, że czytelny system wejścia na wydarzenia mające miejsce na terenie Cracovia Training Center zachęci wszystkich zainteresowanych do licznego uczestnictwa w meczach pasiastych drużyn i wspierania naszych młodych zawodników w walce o najwyższe cele!

UWAGA: W czasie trwania treningów pierwszej drużyny Cracovii wstęp na obiekt Cracovia Training Center nie będzie możliwy. Informacje o takiej sytuacji będziemy podawać na bieżąco.

REKLAMA I SPONSORING

Cracovia Training Center to imponujący efekt ponad roku prac budowlanych, które rozpoczynają nową erę w dziejach najstarszego Klubu sportowego w Polsce.


Bądź obecny w Cracovia Training Center i buduj swój wizerunek w powiązaniu z piękna historią najstarszego Klubu sportowego oraz w tworzeniu nowych, ekscytujących losów Pasów.

Zachęcamy do nawiązania reklamowej współpracy. To wyjątkowa okazja, aby być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia. To unikatowa okazja dla Państwa firmy, z której warto skorzystać!

Jesteś zainteresowany reklamą w Cracovia Training Center? Skontaktuj się z nami!WYNAJEM BOISK

Miło jest nam poinformować o możliwości wynajmu boisk w Cracovia Training Center. Zapraszamy do współpracy i możliwości skorzystania z profesjonalnego obiektu treningowego.

Oferta wynajmu dostępna jest [W TYM MIEJSCU] (ceny ważne od 01.10.2023 r.)

OBOZY SPORTOWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji obozów sportowych na terenie Cracovia Training Center.

Szczegóły znajdą Państwo [W TYM MIEJSCU].

REGULAMIN

Regulamin Cracovia Training Center w formie dokumentu PDF dostępny jest [TUTAJ].

Regulamin hotelu w Cracovia Training Center w formie dokumentu PDF dostępny jest [TUTAJ].

WIĘCEJ

Komplet dodatkowych informacji nt. obiektu dostępny jest w specjalnej broszurze, umieszczonej do darmowego pobrania [POD TYM ADRESEM].

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ