Cracovia Training Center

O CRACOVIA TRAINING CENTER

Wraz z początkiem roku 2021 pierwsza drużyna Cracovii przeniosła się do nowego ośrodka treningowego. Powstałe w miejscowości Rączna (gm. Liszki, woj. małopolskie) Cracovia Training Center to imponujący efekt ponad roku prac budowlanych, rozpoczynający nową erę w dziejach najstarszego Klubu sportowego w Polsce.


Budowa Cracovia Training Center rozpoczęła się w maju 2019 roku. Wówczas oficjalnie wbito symboliczną "pierwszą łopatę" oraz wmurowano kamień węgielny. Przez minione miesiące, na powierzchni prawie 100.000 m2, powstała nowoczesna baza treningowa z pełnym zapleczem.


Kompleks składa się z bazy treningowej z zapleczem szatniowym, budynkiem trybun oraz wewnętrznymi instalacjami. Jego częścią są m.in. wyposażone w system podgrzewania boisko główne, cztery pełnowymiarowe boiska treningowe o nawierzchni naturalnej, jedno boisko z nawierzchnią sztuczną oraz hala o konstrukcji drewnianej. Teren został zagospodarowany wraz z małą architekturą, drogami wewnętrznymi i parkingami, od tego momentu stanowiąc drugi dom dla zawodników najstarszego Klubu sportowego w Polsce.

Od początku stycznia na terenie Cracovia Training Center odbywają się codzienne zajęcia I zespołu, drugiej drużyny oraz grup młodzieżowych Pasów.

DANE


Nowy ośrodek treningowy Pasów to rozbudowany i w pełni wyposażony kompleks, którego całkowita powierzchnia wynosi blisko 90 tys. metrów kwadratowych.


W jego obrębie zawodnicy mają do dyspozycji aż pięć pełnowymiarowych boisk o naturalnej nawierzchni. Boisko główne wyposażone zostało w system podgrzewania murawy, a jego zadaszona trybuna może pomieścić ponad 500 widzów.Jednocześnie w Cracovia Training Center znajduje się szeroka gama boisk o nawierzchni sztucznej, w tym boisko pełnowymiarowe, boiska do siatkonogi oraz boisko w formie krytej hali o konstrukcji drewnianej i wymiarach 52,5x33,5m. Wszystkie boiska w ramach naszego centrum powstały przy użyciu aż 16 600 m3 kruszywa. Kompleks to również 11 w pełni wyposażonych szatni (nie wliczając w to dedykowanej szatni dla pierwszej drużyny Pasów o powierzchni prawie 190m2), których powierzchnia wraz z całym zapleczem obejmuje ponad 483,52 m2.Pasiasty kompleks w gminie Liszki to także pełna infrastruktura wypoczynkowa oraz regeneracyjna, w pełni zaspokajająca potrzeby zawodników. W tym miejscu należy również wspomnieć o profesjonalnie wyposażonej siłowni, o powierzchni ponad 156m2. Na miejscu dostępnych jest blisko 50 miejsc noclegowych, w tym dwa apartamenty. W Cracovia Training Center znalazła się również restauracja wraz z zapleczem kuchni, a także sale multimedialne, konferencyjne oraz dedykowane pomieszczenia zapewniające trenującym rozrywkę i odpoczynek. Obiekt pełen jest również zieleni - specjalnie na jego potrzeby zasadzono 383 drzewa oraz ponad 1500 m2 krzewów.Cracovia Training Center to ogromny infrastrukturalny krok w jasną, pasiastą przyszłość, a od początku 2021 roku - drugi dom Cracovii. To teren, który już stał się częścią naszej pięknej historii, ale będzie również zapisywał jej kolejne, nowe karty.LICZBY


Teren inwestycji: 89 869,00 m2

Powierzchnia szatni I drużyny wraz z zapleczem: 189,30 m2

Powierzchnia pozostałych szatni wraz z zapleczem: 189,30 m2

Siłownia: 156,56 m2

Zasadzenia drzew: 383 szt.

Zasadzenia krzewów: 1 543m2

Ilość zużytego betonu: 3 600 m3

Ilość zużytych kabli: 75,01km

Ilość przeszkleń: 540m2

Pojemność trybun: 508 miejsc

Miejsca noclegowe: 49 miejsc

Liczba telewizorów: 40 szt.

Parking wewnętrzny: 91 miejsc (auta) + 4 miejsca (autokary)

PLAN SYTUACYJNY

Plan w wersji PDF dostępny [W TYM MIEJSCU].

KONTAKT

Adres:
Rączna 757
32-060 Rączna

Telefon:
(12) 29 29 103

E-mail:
centrumtreningowe@cracovia.pl

REKLAMA I SPONSORING

Cracovia Training Center to imponujący efekt ponad roku prac budowlanych, które rozpoczynają nową erę w dziejach najstarszego Klubu sportowego w Polsce.


Bądź obecny w Cracovia Training Center i buduj swój wizerunek w powiązaniu z piękna historią najstarszego Klubu sportowego oraz w tworzeniu nowych, ekscytujących losów Pasów.

Zachęcamy do nawiązania reklamowej współpracy. To wyjątkowa okazja, aby być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia. To unikatowa okazja dla Państwa firmy, z której warto skorzystać!

Jesteś zainteresowany reklamą w Cracovia Training Center? Skontaktuj się z nami!WYNAJEM BOISK

Miło jest nam poinformować odostępności wynajmu boisk w Cracovia Training Center. Zapraszamy do współpracy i możliwości skorzystania z profesjonalnego obiektu treningowego.

Oferta wynajmu dostępna jest [W TYM MIEJSCU].

REGULAMIN

Regulamin Cracovia Training Center w formie dokumentu PDF dostępny jest [TUTAJ].

WIĘCEJ

Komplet dodatkowych informacji nt. obiektu dostępny jest w specjalnej broszurze, umieszczonej do darmowego pobrania [POD TYM ADRESEM].

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ