CRACOVIA KIDS - PRZYSZŁOŚĆ W PASY!

Rozpoczęła się rekrutacja do nowych roczników projektu Cracovia KIDS - unikalnego programu rozwoju sportowych zdolności u najmłodszych.

W związku ze zbliżającym się otwarciem Cracovia Training Center w Rącznej, dotychczasowa formuła pasiastych przedszkoli do lat 7 zostaje poszerzona o profesjonalne treningi w grupach młodzieżowych dla dzieci starszych! Zapraszamy małych piłkarzy z roczników 2008-14 na zajęcia naborowe przy ul. Wielickiej 101 - otwarte treningi odbywają się o stałych porach! 


COTYGODNIOWE TRENINGI NABOROWE:
 


Roczniki 2013-14 (treningi przy ul. Wielickiej 101):

- poniedziałek i środa, godz. 16:30 

Roczniki 2010-12 (treningi przy ul. Podedworze 16):

- wtorek, godz. 17:00

- środa, godz. 17:00

- piątek, godz. 18:15


O ew. zmianach w harmonogramie będziemy informować na bieżąco.


Udział w treningach nie wiąże się z jakimikolwiek płatnościami. Rekrutacja do grup młodzieżowych naszego projektu jest bezpłatna. Jednocześnie Klub będzie kontynuował współpracę z Akademią Mistrzów Cracovia.


O CRACOVIA KIDS

Cracovia to historia nie tylko wielkich sukcesów, pucharów i mistrzostw Polski. To także pokolenia ludzi wychowanych w wartościach fair play, z poszanowaniem dla przeciwnika, wyposażonych w najlepsze cechy sportowca: pracowitość, ambicję i dyscyplinę.

Projekt Cracovia KIDS stanowi bezpośrednią kontynuację szlachetnej historii wychowania pasiastej młodzieży. Wzorem najlepszych klubów świata, zapraszamy wszystkich do wspaniałej sportowej zabawy w naszych pasiastych przedszkolach (3 - 7 lat) oraz na profesjonalne treningi grup młodzieżowych (dzieci powyżej 7. roku życia)! Wychowując w duchu fair play, najważniejszej zasady sportu, poprzez ruch fizyczny chcemy budować zdrowe nawyki wśród najmłodszych. W połączeniu z indywidualnym podejściem, projekt stanowi wielką szansę na wspaniałą przygodę z piłką. A kto wie? Być może jest to okazja, by wśród zdolnej młodzieży znaleźć prawdziwy piłkarski talent.

PASIASTE PRZEDSZKOLA CRACOVIA KIDS

W ramach piłkarskich przedszkoli Cracovia KIDS chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat uczą się zdrowego trybu życia, a także rozwijają więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dzieci w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, nabywają sportowe umiejętności w drodze gier i zabaw, kształtujących koordynację ruchową.

Program przedszkoli dostosowany jest do maluchów, uczestniczących w zajęciach. W ich trakcie kształtowana jest postawa fair play oraz umiejętność zdrowej rywalizacji przy jednoczesnym wzmocnieniu naturalnej, niezbędnej dla prawidłowego rozwoju potrzeby ruchu.

Nasze piłkarskie przedszkola są otwarte na zapisy niezależnie od trwającej rekrutacji do grup młodzieżowych! Więcej informacji na ten temat można uzyskać pisząc na adres kids@cracovia.pl lub pod numerem telefonu 694 464 982.GRUPY MŁODZIEŻOWE CRACOVIA KIDS

Wraz z powstawaniem Cracovia Training Center w Rącznej, do piłkarskich przedszkoli dołączają również grupy młodzieżowe dla dzieci powyżej 7. roku życia! W ramach największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu powstaną grupy dla wszystkich roczników, nieobjętych dotychczas istniejącymi grupami młodzieżowymi. Rozpoczynający się cykl otwartych, bezpłatnych treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

Grupy młodzieżowe Cracovia KIDS docelowo zostaną objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center w Rącznej. Spróbuj swoich sił już dziś i kreuj z nami przyszłość!

Wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do wzięcia udziału w niedzielnych treningach naborowych. Trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące projektu Cracovia Kids i obecnego naboru do nowych grup. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kids@cracovia.pl oraz pod numerem tel. 660 464 493.ZGŁOSZENIE DO PROJEKTU CRACOVIA KIDS

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól obowiązkowych, łącznie z polami umożliwiającymi koordynatorowi Cracovia Kids kontakt zwrotny (e-mail oraz nr tel.). W polu "Termin zajęć" prosimy o wybranie jednego z podanych w harmonogramie terminów lub pozostawienie tego pola jako puste - koordynator Cracovia Kids skontaktuje się z Państwem w celu przekazania szczegółów dotyczących treningu.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ