CRACOVIA KIDS - PRZYSZŁOŚĆ W PASY!

W związku z otwarciem Cracovia Training Center w Rącznej, dotychczasowa formuła pasiastych przedszkoli do lat 7 zostaje poszerzona o profesjonalne treningi w pasiastych szkołach dla dzieci starszych do 12 roku życia! Zapraszamy młodych piłkarzy z roczników 2009-2014 na kolejne zajęcia naborowe!

W ramach największego naboru w dziejach naszego Klubu kontynuujemy nabór do niedawno utworzonych roczników pasiastych szkół Cracovia Kids. Wznowiony cykl treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

Piłkarskie szkoły Cracovia KIDS (dzieci w wieku 7-12 lat) po zamknięciu rekrutacji zostaną objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center. Spróbuj swoich sił już dziś i kreuj z nami przyszłość!

Koordynatorzy treningów naborowych:

Bartosz Poniedziałek tel. 786 232 909
Dawid Gala tel. 504 334 580

Zachęcamy do kontaktu z trenerami!O CRACOVIA KIDS

Cracovia to historia nie tylko wielkich sukcesów, pucharów i mistrzostw Polski. To także pokolenia ludzi wychowanych w wartościach fair play, z poszanowaniem dla przeciwnika, wyposażonych w najlepsze cechy sportowca: pracowitość, ambicję i dyscyplinę.

Projekt Cracovia KIDS stanowi bezpośrednią kontynuację szlachetnej historii wychowania pasiastej młodzieży. Wzorem najlepszych klubów świata, zapraszamy wszystkich do wspaniałej sportowej zabawy w naszych pasiastych przedszkolach (3 - 7 lat) oraz na profesjonalne treningi pasiastych szkół (8 - 12 lat)! Wychowując w duchu fair play, najważniejszej zasady sportu, poprzez ruch fizyczny chcemy budować zdrowe nawyki wśród najmłodszych. W połączeniu z indywidualnym podejściem, projekt stanowi wielką szansę na wspaniałą przygodę z piłką. A kto wie? Być może jest to okazja, by wśród zdolnej młodzieży znaleźć prawdziwy piłkarski talent.

PASIASTE PRZEDSZKOLA CRACOVIA KIDS

W ramach piłkarskich przedszkoli Cracovia KIDS chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat uczą się zdrowego trybu życia, a także rozwijają więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dzieci w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, nabywają sportowe umiejętności w drodze gier i zabaw, kształtujących koordynację ruchową.

Program przedszkoli dostosowany jest do maluchów, uczestniczących w zajęciach. W ich trakcie kształtowana jest postawa fair play oraz umiejętność zdrowej rywalizacji przy jednoczesnym wzmocnieniu naturalnej, niezbędnej dla prawidłowego rozwoju potrzeby ruchu.

Nasze piłkarskie przedszkola są otwarte na zapisy niezależnie od trwającej rekrutacji do grup młodzieżowych! Więcej informacji na ten temat można uzyskać pisząc na adres kids@cracovia.pl lub pod numerem telefonu 694 464 982.PASIASTE SZKOŁY CRACOVIA KIDS

Wraz z powstawaniem Cracovia Training Center w Rącznej, do piłkarskich przedszkoli dołączają również szkoły dla dzieci powyżej 7. roku życia! W ramach największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu powstają grupy dla wszystkich roczników, nieobjętych dotychczas istniejącymi grupami młodzieżowymi. Wznowiony cykl treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

Pasiaste szkoły Cracovia KIDS docelowo zostaną objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center w Rącznej. Spróbuj swoich sił już dziś i kreuj z nami przyszłość!ZGŁOSZENIE DO PROJEKTU CRACOVIA KIDS

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól obowiązkowych, łącznie z polami umożliwiającymi koordynatorowi Cracovia Kids kontakt zwrotny (e-mail oraz nr tel.). W polu "Termin zajęć" prosimy o wybranie jednego z podanych w harmonogramie terminów lub pozostawienie tego pola jako puste - koordynator Cracovia Kids skontaktuje się z Państwem w celu przekazania szczegółów dotyczących treningu.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ