190. Wielkie Derby Krakowa (dwugłos trenerski)

24.07.2015
    190. Wielkie Derby Krakowa rozgrywane przy ulicy Kałuży zakończyły się remisem 1:1. Zobaczcie, co po spotkaniu powiedzieli trenerzy obu zespołów.

Kazimierz Moskal (Wisła): - Gra moich piłkarzy mogła się podobać. Myślę, że z każdym kolejnym meczem będziemy wyglądać coraz lepiej. Nie uważam żebym za późno dokonał zmiany Pawła Brożka. Zawodnik pokazał mi, że dłużej nie jest w stanie grać i dokonaliśmy zmiany.

Jacek Zieliński (Cracovia): - Dużo szumu i zamieszania było przed meczem derbowym. Remis jest wynikiem satysfakcjonującym dla obydwu stron. Lepiej mieć dwóch rannych, niż jednego zabitego. Zbyt luźno weszliśmy w mecz i musieliśmy gonić wynik. To nie są zespoły z grupy spadkowej. Zdajemy sobie sprawę z popełnianych błędów, ale mieliśmy takiego przeciwnika, który te błędy na nas wymuszał. W pierwszej połowie mecz przypominał walkę bokserską dlatego tempo spotkania w drugiej połowie siadło. Nie jesteśmy jeszcze do końca przygotowani, by grać na wysokim poziomie pełne 90 minut.