Oglądaj mecze Pasów w Canal+ Online [REKLAMA]

Już w najbliższą niedzielę 3 niezwykle ekscytujące spotkania do zobaczenia na antenach Canal+. Mamy dla Was specjalną promocję, która potrwa od piątku wieczorem do niedzieli, 19 marca!

W niedzielę, 19 marca w angielskiej Premier League starcie lidera tabeli, Arsenalu z Crystal Palace. Początek o 15:00. Następnie, od 17:30, spotkanie na szczycie w PKO BP Ekstraklasie: Widzew Łódź kontra Lech Poznań. Na koniec niedzielnej SUPERPIŁKI hiszpański klasyk. Od 21:00, starcie FC Barcelona kontra Real Madryt! Oprócz tego, w weekend wiele atrakcyjnych spotkań w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, m.in. starcie Raków Częstochowa - Cracovia!

Chcesz obejrzeć wszystkie interesujące Cię spotkania w Canal+ Online? Zarejestruj się [W TYM MIEJSCU] i kup pakiet Canal+ w usłudze Canal+ Online w cenie 20zł miesięcznie przez 3 pierwsze miesiące! Ale to nie wszystko - Osoby rejestrujące się z linka powyżej otrzymają od nas voucher na 30 zł do wykorzystania w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Aby go odebrać, wyślij maila na adres: marketing@cracovia.pl z numerem abonenta.

Promocja obowiązuje od piątku, 17 marca do niedzieli, 19 marca.

Bądź świadkiem wielkich piłkarskich emocji - skorzystaj z Canal+ Online już dziś!

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ