Filtry
News image
16.11.2019
Rezerwy: Zwycięstwo na koniec rundy jesiennej
Cracovia II oficjalnie zamknęła jesienne rozgrywki IV ligi wygraną nad MKSem Trzebinia 2:0. Zdobywcą obydwu bramek Patryk Zaucha. Tymczasowo zasiadamy również na fotelu lidera, oczekując jednak na wynik meczu Wiślan Jaśkowice.
News image
16.11.2019
Rezerwy: Cracovia II - MKS Trzebinia [RELACJA TEKSTOWA]
Przed nami ostatnie spotkanie pasiastych rezerw przed zimową przerwą. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu z MKS Trzebinia. Pierwszy gwizdek wybrzmi punktualnie w samo południe.
News image
16.11.2019
Rezerwy: Cracovia II - MKS Trzebinia, godz. 12:00
Przed nami koniec rundy jesiennej w rozgrywkach IV ligi małopolskiej, grupy zachodniej. Ostatnie spotkanie przed zimową przerwą rezerwy Pasów zagrają w roli gospodarzy, podejmując MKS Trzebinia. Pierwszy gwizdek wybrzmi w samo południe.
News image
09.11.2019
Rezerwy: Słomniczanka Słomniki - Cracovia II - porażka drużyny Pasów
Drużyna rezerw Cracovii musiała uznać wyższość drużyny Słomniczanki Słomniki. Po ciężkim meczu w trudnych warunkach Pasy przegrywają z gospodarzami 0:1. Ważną informacją jest, że 45 min rozegrał powracający po chorobie Rubio.
News image
09.11.2019
Rezerwy: Słomniczanka Słomniki - Cracovia II, godz. 13:00
Przed nami ostatnie wyjazdowe spotkanie pasiastych rezerw przed zimową przerwą w rozgrywkach. O ważne trzy punkty powalczymy dziś w Słomnikach - pierwszy gwizdek już o 13:00!
News image
02.11.2019
Rezerwy: Pasy lepsze o jedną bramkę od Węgrzcanki
Cracovia II wciąż na szczycie rozgrywek IV ligi małopolskiej, grupy zachodniej. Po jednej bramce, którą w piątej minucie zdobył dla nas Mateusz Jarzynka, pokonujemy Węgrzcankę. Pasy dominowały przez całe spotkanie, lecz doskonale spisywał się golkiper gości.
News image
02.11.2019
Rezerwy: Cracovia II - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, godz. 12:00
Otwieramy listopadowy finisz rundy jesiennej naszych rezerw! Przez najbliższe tygodnie rozegrane zostaną ostatnie trzy spotkania na poziomie IV ligi. Pierwsze z nich - już dziś w samo południe.
News image
26.10.2019
Rezerwy: Remis w Myślenicach. Cracovia II nadal liderem czwartoligowej tabeli
W 14. kolejce rozgrywek IV ligi małopolskiej rezerwy Cracovii notują swój drugi remis. Bramkę dla Pasów w pierwszej połowie spotkania zdobył Michał Wiśniewski.
News image
26.10.2019
Rezerwy: Dalin Myślenice - Cracovia II, godz. 15:00
Czas na kolejne punkty na wyjazdowym szlaku pasiastych rezerw! Tym razem zespół Trenera Piotra Gizy udaje się do Myślenic, by zagrać z tamtejszym Dalinem. Pierwszy gwizdek już o godzinie 15:00.