Aktualności

Filtry
News image
20.01.2020
Konrad Gorszkow z powołaniem na konsultacje szkoleniowe reprezentacji do lat 15!
Na przełomie stycznia i lutego trener reprezentacji Polski U-15, Rafał Lasocki, przeprowadzi w Siedlcach konsultację szkoleniową dla najzdolniejszych młodych zawodników. W tym gronie znalazł się gracz zespołu Trenera Marcina Bogdana, Konrad Gorszkow - gratulujemy!
News image
17.12.2019
Piotr Kłąb stypendystą Prezesa Rady Ministrów!
W minionym tygodniu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów małopolskim stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. W tym zaszczytnym gronie znalazł się zawodnik juniorów starszych Pasów - uczący się na co dzień w krakowskim SMSie Piotr Kłąb!
News image
07.12.2019
CRACOVIA CUP - Mikołajkowy turniej piłki nożnej już za nami
W dniu dzisiejszym pod pasiastą halą pneumatyczną odbył się Mikołajkowy Turniej piłki nożnej Cracovia Cup. Rozgrywki zorganizowano we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.
News image
06.12.2019
Już w sobotę mikołajkowy turniej piłki nożnej - Cracovia CUP!
Choć trwa przerwa zimowa w rozgrywkach młodzieżowych, nie brakuje okazji do obserwowania naszych młodych graczy. Jedną z nich jest odbywający się już jutro przy ul. Wielickiej 101 Cracovia CUP - mikołajkowy turniej piłki nożnej! Rozgrywki organizowane będą we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.
News image
29.11.2019
Cracovia wyróżniona złotą gwiazdką w Programie Certyfikacji Szkółek PZPN!
Zakończył się prowadzony przez Polski Związek Piłki Nożnej program certyfikacji szkółek piłkarskich na terenie kraju. Miło nam poinformować, że szkółka najstarszego Klubu sportowego w Polsce została uhonorowana najwyższym odznaczeniem!
News image
29.11.2019
Juniorzy młodsi Pasów na treningu I drużyny
Doskonała runda jesienna w wykonaniu naszych juniorów młodszych nie umknęła uwadze sztabowi I drużyny Pasów. Po zakończeniu rozgrywek w 2019 roku, zawodnicy Trenera Andrzeja Paszkiewicza trenowali dziś z pierwszym zespołem.
News image
28.11.2019
Podsumowanie pasiastych grup młodzieżowych (tydzień 22-28 listopada 2019)
Przed nami ostatnie podsumowanie weekendowych spotkań pasiastych młodzieżówek w 2019 roku. Swój sezon w ostatnich dniach zakończyła grupa juniorów starszych, dzięki czemu wszystkie zespoły juniorskie oficjalnie rozpoczęły zimową przerwę w rozgrywkach. Zobaczmy, jak pożegnali rok zawodnicy Trenera Jakuba Dziółki.
News image
24.11.2019
Centralna Liga Juniorów U-18: Koniec rozgrywek w 2019 roku. Pasy zimują na bezpiecznej pozycji
Za nami ostatnie spotkania roku kalendarzowego 2019 w Centralnej Lidze Juniorów. Dzięki zwycięstwu nad liderem oraz równoległemu zwycięstwu Śląska Wrocław młode Pasy uciekają ze strefy spadkowej, wiosnę rozpoczynając na bezpiecznej, dwunastej pozycji.
News image
23.11.2019
Centralna Liga Juniorów U-18: Lider pokonany! Zwycięstwo z Zagłębiem po hat-tricku Rakoczego
Rok 2019 podopieczni Trenera Jakuba Dziółki kończą wygraną nad liderem Centralnej Ligi Juniorów U-18! Zagłębie Lubin na trzy bramki Michała Rakoczego odpowiedziało tylko dwoma trafieniami. Jeśli Śląsk Wrocław wygra swój mecz - Pasy skończą jesień poza strefą spadkową.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ