#PasiastaWIzyta

Z wielką radością informujemy, że nasz Klub rozpoczął wyjątkową akcję pod hasłem #PasiastaWizyta. Jej celem jest, za pomocą odwiedzania przez piłkarzy Cracovii szkół na terenie Krakowa oraz okolic, promowanie sportu i idei aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Bardzo istotne jest dla nas budowanie silnych i pozytywnych relacji pomiędzy klubem, a społecznością lokalną. Ponadto, zależy nam, by grono Pasiaków przy okazji takich wizyt sukcesywnie się powiększało. 

Poprzez organizowanie akcji pod szyldem #PasiastaWizyta chcemy przede wszystkim inspirować młodych ludzi do regularnego uprawiania sportu. Zależy nam na pokazaniu im, że sport to zdrowie, zabawa i doskonały sposób na budowanie zespołowego ducha. Chcemy również, by dzieci i młodzież miały możliwość spotkania się ze swoimi sportowymi idolami. To dodatkowy aspekt, który jak mamy nadzieję, zmotywuje je do pracy nad sobą i swoimi pasjami.

Pierwszą placówką odwiedzoną w ramach akcji #PasiastaWizyta była Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima w Krakowie. [W TYM MIEJSCU] możesz zobaczyć jak to wszystko wyglądało! 

Nasze wizyty nie ograniczają się jedynie do Krakowa! W naszych planach są podróże po całym województwie, a kto wie może i jeszcze dalej. Poniżej możecie rzucić okiem na mapę, na której znajdują się punkty, które gościły w swoich progach projekt #PasiastaWizyta.

Zachęcamy inne szkoły do przyłączenia się do naszej akcji. Wszystkie zainteresowane placówki, które chciałyby gościć przedstawicieli MKS Cracovia SSA i dać swoim uczniom szansę na niezapomniane spotkanie, prosimy o kontakt na adres email: marketing@cracovia.pl.

Niech Twoją szkołę odwiedzi #PasiastaWizyta!

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ