Wybierz sezon

PKO Ekstraklasa 2022/2023

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Wisła Płock - Logo Wisła Płock 4 4 0 0 14 - 2 12
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 14 - 2
2 Cracovia - Logo Cracovia 4 3 0 1 7 - 2 9
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 7 - 2
3 Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin 4 3 0 1 6 - 4 9
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 6 - 4
4 Stal Mielec - Logo Stal Mielec 4 2 1 1 7 - 4 7
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 7 - 4
5 Korona Kielce - Logo Korona Kielce 4 2 1 1 5 - 4 7
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 5 - 4
6 Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa 4 2 1 1 5 - 4 7
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 1
  • Porażki 1
  • Bramki 5 - 4
7 Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze 3 2 0 1 4 - 2 6
  • Mecze 3
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 4 - 2
8 Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa 3 2 0 1 4 - 3 6
  • Mecze 3
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 4 - 3
9 Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław 4 1 2 1 3 - 4 5
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 2
  • Porażki 1
  • Bramki 3 - 4
10 Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin 4 1 2 1 2 - 3 5
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 2
  • Porażki 1
  • Bramki 2 - 3
11 Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom 4 1 2 1 4 - 6 5
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 2
  • Porażki 1
  • Bramki 4 - 6
12 Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź 4 1 1 2 5 - 5 4
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 5 - 5
13 Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok 4 1 0 3 3 - 5 3
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 3
  • Bramki 3 - 5
14 Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk 3 1 0 2 3 - 6 3
  • Mecze 3
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 2
  • Bramki 3 - 6
15 Warta Poznań - Logo Warta Poznań 4 1 0 3 3 - 8 3
  • Mecze 4
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 3
  • Bramki 3 - 8
16 Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica 3 0 1 2 3 - 7 1
  • Mecze 3
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 3 - 7
17 Lech Poznań - Logo Lech Poznań 3 0 1 2 2 - 6 1
  • Mecze 3
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 2 - 6
18 Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice 3 0 0 3 0 - 5 0
  • Mecze 3
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 3
  • Bramki 0 - 5

Rozegrane

Kolejka 4

  • 05.08
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    2-0
    Cracovia - Logo Cracovia
    Relacja z meczu
  • 05.08
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-0
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 06.08
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    0-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 06.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    1-2
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 06.08
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    0-0
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 07.08
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    1-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 07.08
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 07.08
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-0
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 08.08
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    4-1
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica

Kolejka 3

  • 29.07
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    0-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 29.07
    Cracovia Cracovia - Logo
    3-0
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
    Relacja z meczu
  • 30.07
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    0-3
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 30.07
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    1-2
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 31.07
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 31.07
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-3
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 31.07
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    3-2
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 31.07
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    2-3
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 01.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    3-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław

Kolejka 2

  • 22.07
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    0-4
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 22.07
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    0-2
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 23.07
    Cracovia Cracovia - Logo
    1-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
    Relacja z meczu
  • 23.07
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-0
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 24.07
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    2-1
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 25.07
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    1-1
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom

Kolejka 1

  • 15.07
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    1-0
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 15.07
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    0-0
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 16.07
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    0-2
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 16.07
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-0
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 16.07
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 17.07
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    1-1
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 17.07
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    3-0
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 17.07
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    2-1
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 18.07
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    0-2
    Cracovia - Logo Cracovia

Nadchodzące

Kolejka 5

  • 12.08
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    18:00
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 12.08
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    20:30
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 13.08
    Cracovia Cracovia - Logo
    15:00
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 13.08
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    17:30
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 13.08
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    20:00
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 14.08
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    15:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 14.08
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    17:30
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 14.08
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    20:00
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 15.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    19:00
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań

Kolejka 6

  • 19.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    18:00
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 19.08
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    20:30
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 20.08
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    15:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 20.08
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    17:30
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 20.08
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    20:00
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 21.08
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    12:30
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 21.08
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    15:00
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 21.08
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    17:30
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 22.08
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    19:00
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec

Kolejka 7

  • 26.08
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    18:00
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 26.08
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    20:30
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 27.08
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    12:30
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 27.08
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    15:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 27.08
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    17:30
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 27.08
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    20:00
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 28.08
    Cracovia Cracovia - Logo
    12:30
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 28.08
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    15:00
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 28.08
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    17:30
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice

Kolejka 8

  • 03.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 03.09
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    15:00
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 03.09
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    17:30
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 03.09
    Cracovia Cracovia - Logo
    20:00
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 04.09
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    12:30
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 04.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    15:00
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 04.09
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    17:30
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 05.09
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    18:00
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 05.09
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    20:30
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 9

  • 10.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 10.09
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 10.09
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 10.09
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 10.09
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 10.09
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 10.09
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 10.09
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 10.09
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk

Kolejka 10

  • 17.09
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 17.09
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 17.09
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 17.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 17.09
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 17.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 17.09
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 17.09
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 17.09
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań

Kolejka 11

  • 01.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 01.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 01.10
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 01.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 01.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 01.10
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 01.10
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 01.10
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 01.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań

Kolejka 12

  • 08.10
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 08.10
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 08.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 08.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 08.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 08.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 08.10
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 08.10
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 08.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 13

  • 15.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 15.10
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 15.10
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 15.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 15.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 15.10
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 15.10
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 15.10
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 15.10
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 14

  • 22.10
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 22.10
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 22.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 22.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 22.10
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 22.10
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 22.10
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 22.10
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 22.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 15

  • 29.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 29.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 29.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 29.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 29.10
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 29.10
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 29.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 29.10
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 29.10
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław

Kolejka 16

  • 05.11
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 05.11
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 05.11
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 05.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 05.11
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 05.11
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 05.11
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 05.11
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 05.11
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom

Kolejka 17

  • 12.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 12.11
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 12.11
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 12.11
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 12.11
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 12.11
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 12.11
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 12.11
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 12.11
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 18

  • 28.01
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 28.01
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 28.01
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 28.01
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 28.01
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 28.01
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 28.01
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 28.01
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 28.01
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 19

  • 04.02
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 04.02
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 04.02
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 04.02
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 04.02
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 04.02
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 04.02
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 04.02
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 04.02
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań

Kolejka 20

  • 11.02
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 11.02
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 11.02
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 11.02
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 11.02
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 11.02
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 11.02
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 11.02
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 11.02
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 21

  • 18.02
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 18.02
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 18.02
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 18.02
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 18.02
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 18.02
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 18.02
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 18.02
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 18.02
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław

Kolejka 22

  • 25.02
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 25.02
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 25.02
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 25.02
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 25.02
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 25.02
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 25.02
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 25.02
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 25.02
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań

Kolejka 23

  • 04.03
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 04.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 04.03
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 04.03
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 04.03
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 04.03
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 04.03
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 04.03
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 04.03
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań

Kolejka 24

  • 11.03
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 11.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 11.03
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 11.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 11.03
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 11.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 11.03
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 11.03
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 11.03
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź

Kolejka 25

  • 18.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 18.03
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 18.03
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 18.03
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 18.03
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 18.03
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 18.03
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 18.03
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 18.03
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec

Kolejka 26

  • 01.04
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 01.04
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 01.04
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 01.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 01.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 01.04
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 01.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 01.04
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 01.04
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom

Kolejka 27

  • 08.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 08.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 08.04
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 08.04
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 08.04
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 08.04
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 08.04
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 08.04
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 08.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice

Kolejka 28

  • 15.04
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 15.04
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 15.04
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 15.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 15.04
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 15.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 15.04
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 15.04
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 15.04
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław

Kolejka 29

  • 22.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 22.04
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 22.04
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 22.04
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 22.04
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 22.04
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 22.04
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 22.04
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 22.04
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 30

  • 29.04
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 29.04
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 29.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 29.04
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 29.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 29.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 29.04
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 29.04
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 29.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom

Kolejka 31

  • 06.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 06.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 06.05
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 06.05
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 06.05
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 06.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 06.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 06.05
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 06.05
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec

Kolejka 32

  • 13.05
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 13.05
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 13.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 13.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica
  • 13.05
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 13.05
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 13.05
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 13.05
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 13.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock

Kolejka 33

  • 20.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    TBD
    Cracovia - Logo Cracovia
  • 20.05
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Stal Mielec - Logo Stal Mielec
  • 20.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 20.05
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 20.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 20.05
    Radomiak Radom Radomiak Radom - Logo
    TBD
    Widzew Łódź - Logo Widzew Łódź
  • 20.05
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    TBD
    Piast Gliwice - Logo Piast Gliwice
  • 20.05
    Wisła Płock Wisła Płock - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 20.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Miedz Legnica - Logo Miedz Legnica

Kolejka 34

  • 27.05
    Cracovia Cracovia - Logo
    TBD
    Wisła Płock - Logo Wisła Płock
  • 27.05
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 27.05
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 27.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 27.05
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 27.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Radomiak Radom - Logo Radomiak Radom
  • 27.05
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 27.05
    Stal Mielec Stal Mielec - Logo
    TBD
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 27.05
    Widzew Łódź Widzew Łódź - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 2

  • Mecz przełożony
    Piast Gliwice Piast Gliwice - Logo
    TBD
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • Mecz przełożony
    Miedz Legnica Miedz Legnica - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • Mecz przełożony
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ