Dwugłos trenerski po meczu Cracovia - Piast [WIDEO]

17.07.2016
    Piłkarze Cracovii nie dali szans wicemistrzowi Polski Piastowi Gliwice i wygrali aż 5:1! Zobacz, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Jiři Neček (Piast): - To dla mnie przykre doświadczenie przegrać w pierwszym meczu 1:5. To było dla nas trudne spotkanie, szybko straciliśmy bramkę, a później kolejną tuż przed końcem pierwszej połowy.. W przerwie wprowadziliśmy dwie zmiany, liczyliśmy na coś więcej, niestety Cracovia strzelała kolejne bramki. Niektórzy nasi piłkarze muszą wrócić na ziemię i ponownie ciężko pracować, by grać tak jak w poprzednim sezonie.

Jacek Zieliński (Cracovia): - Duża radość, bo zwycięstwo na inaugurację zawsze cieszą. Zagraliśmy całkiem fajny mecz, choć brakuje nam jeszcze trochę spokoju, czy mądrości w rozegraniu, ale wszystko przyjdzie z czasem. Pomalutku zaczynamy odrabiać to, co straciliśmy dziesięć dni temu. Występ dwóch naszych debiutantów - Mateusza Szczepaniaka i Roberta Litauszki - oceniam bardzo pozytywnie.