Lech Poznań - Cracovia (dwugłos trenerski)

29.07.2013
    Cracovia zremisowała w Poznaniu z miejscowym Lechem 1:1. Zobacz, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Wojciech Stawowy (Cracovia): - Wynik 1:1 odzwierciedla to, co działo się w Poznaniu. Z pewnością nie byliśmy faworytem tego spotkania, Lech to przecież aktualny wicemistrz Polski, który w tym sezonie walczy o mistrzostwo. Dzielnie się spisywaliśmy, mieliśmy lepsze i gorsze momenty w tym spotkaniu. Najgorszym była czerwona kartka, a także stracona bramka. W tamtym momencie chyba mało kto wierzył w to, że Cracovia będzie w stanie doprowadzić do remisu. Po to się jednak jest na boisku, aby do końca szukać swojej szansy, nawet gdy gra się o jednego zawodnika mniej. Uważam, że remis 1:1 jest wynikiem sprawiedliwym. Czy Marcina Kusia czeka rozmowa wychowawcza? Zawsze po meczu jest analiza spotkania, obejrzę powtórki i wtedy zastanowię się, czy taka rozmowa się należy. Nie chcę tego oceniać na gorąco.

Mariusz Rumak (Lech): - Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu, graliśmy w niej wolno, bez przyspieszenia, a co więcej nie stwarzaliśmy sytuacji. Po przerwie było już trochę lepiej. Z pewnością spadnie na nas wiele słów krytyki, które trzeba będzie przyjąć po męsku. Musimy poprawić jakość naszej gry.