Pogoń Szczecin - Cracovia 2:1 (dwugłos trenerski)

• Wideo
25.10.2014
Zobacz, co po spotkaniu Pogoń Szczecin – Cracovia (2:1) powiedzieli trenerzy obu drużyn.

Zobacz, co po spotkaniu Pogoń Szczecin - Cracovia (2:1) powiedzieli trenerzy obu drużyn.

Robert Podoliński (Cracovia): - To był szalony mecz. Mieliśmy dobre wejście w to spotkanie, ale poczuliśmy się dość pewnie. Wtedy też straciliśmy koncentrację, choć przeżyliśmy te 25 minut pierwszej połowy. Zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie wyjazdowe, byliśmy blisko zdobyczy punktowej.

Jan Kocian (Pogoń Szczecin): - W naszej grze nie wszystko było w porządku, ale wygraliśmy z dobrą drużyną. Cracovia miała przewagę w środku boiska, były momenty, w których za bardzo cofnęliśmy się w nasze pole karne. Tak nie może być. Mimo to jestem bardzo szczęśliwy ze zwycięstwa, choć nie było łatwo.