Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia (dwugłos trenerski)

24.10.2012
    Piłkarze Cracovii przegrali 0:2 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Oto, co po tym spotkaniu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Wojciech Stawowy (Cracovia): - Bardzo zależało nam na tym, by wygrać w Niecieczy, bo długo walczyliśmy o to, by zajmować miejsce premiowane awansem. Dziś mieliśmy szansę, by dalej uciekać, ale nie wykorzystaliśmy tego. Było nam w tym meczu ciężko, bo przespaliśmy pierwszą połowę, można powiedzieć, że nie dojechaliśmy na nią do Niecieczy. Po przerwie było już lepiej, być może za sprawą zmian,. Nasze indywdualne błędy przy obu bramkach sprawiły, że wracamy do Krakowa bez punktów. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania.

Kazimierz Moskal (Termalica Bruk-Bet): - Myślę, że jest to historyczne wydarzenie dla Niecieczy, bo wygraliśmy  z Cracovią. Zawodnicy dali z siebie wszystko i bardzo im za to dziękuję. Nie patrzymy na tabelę, natomiast cieszą nas zdobyte trzy punkty.