Trener Wojciech Stawowy po meczu z Piastem

09.11.2013
    Zobacz, co po sobotnim meczu Cracovii z Piastem Gliwice(1:1) powiedział trener Cracovii Wojciech Stawowy:

Wojciech Stawowy (Cracovia): -  Emocje w tym meczu miały miejsce dopiero w  drugich 45. Minutach. Ta druga połowa mogła się podobać. Jeżeli chodzi o pierwszą, to z pewnością dominowaliśmy na boisku, często nie schodziliśmy z połowy Piasta, mając dwie świetne sytuacje. Cieszę się, że tak się ułożyła druga połowa, bo to dla nas lekcja. Jesteśmy beniaminkiem i wciąż się uczymy. Piast strzelił bramkę i musieliśmy się sporo namordować, by wyrównać. Chcę podziękować drużynie za to, że doprowadziła do remisu, ale mam sporo uwag za początek drugiej połowy. Jeżeli ma się przewagę, to trzeba ją wykorzystać, a nie liczyć, że przeciwnik sam się położy. Mało brakowało, a to spotkanie byśmy przegrali. Ten remis to również zasługa Krzysztofa Pilarza.