Wojciech Stawowy: Cenne trzy punkty

04.12.2013
    Cracovia pokonała w środę Lechię Gdańsk 2:1 - Chcę pogratulować swojej drużynie ambicji i cennych trzech punktów, które były nam potrzebne po tej złej serii - mówił po meczu trener Wojciech Stawowy.

- Chcę pogratulować swojej drużynie ambicji i cennych trzech punktów, które były nam potrzebne po tej złej serii. Głowiłem się przed spotkaniem jak będzie wyglądała nasza gra pod względem fizycznym. Mieliśmy tylko dwa dni odpoczynku, a gdańszczanie prawie tydzień. Ktoś powie, że w I połowie Cracovia nie miała pomysłu na grę, ale ja tego kogoś zaproszę na boisko i niech zobaczy czy łatwo się gra przeciwko takiemu przeciwnikowi. Drugie czterdzieści pięć minut wyglądało już lepiej, wspaniały rajd Kosanovicia dał nam prowadzenie, a gola na wagę zwycięstwa akcja Saidi - Dawid Nowak, bo po faulu na tym drugim sędzia podyktował rzut karny. Powiem jeszcze, że wolę gdy gramy 11 na 11, bo w sytuacji w której moi zawodnicy mają liczebną przewagę to wydają się być tym faktem skrępowani - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Wojciech Stawowy.

Wkrótce zamieścimy materiał video z wypowiedzią trenera Stawowego.