Wojciech Stawowy po meczu ze Śląskiem

25.09.2013
    Cracovia wygrała ze Śląskiem Wrocław 3:0! Zobacz, co po tym meczu powiedział trener Wojciech Stawowy:

Wojciech Stawowy: - To spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie dobrze rozpoczęliśmy mecz, stworzyliśmy sobie dwie dogodne sytuacje. W 5. minucie bramkarz Śląska dostał czerwoną kartkę, była to sytuacja przez nas wypracowana. Gdy gra się o jednego zawodnika więcej, powinno grać się łatwiej. My jednak chyba się tego wystraszyliśmy, bo prezentowaliśmy się słabo w pierwszej połowie i gdyby nie Krzysiek Pilarz, to moglibyśmy przegrywać 0:2. W przerwie wprowadziliśmy kilka korekt. Druga połowa była już bardzo dobra  w naszym wykonaniu, mieliśmy kontrolę i strzeliliśmy trzy bramki. Za to mogę pogratulować mojej drużynie. Z tej części jestem zadowolony.