Zagłębie Lubin - Cracovia (dwugłos trenerski)

23.08.2013
    Piłkarze Cracovii wygrali w Lubinie z miejscowym Zagłębiem 1:0. Zobacz, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn.

Wojciech Stawowy (Cracovia): - Chcę pogratulować swojej drużynie dobrego meczu i zwycięstwa. Można powiedzieć, że stadion w Lubinie jest szczęśliwy, bo jestem tu z Cracovią drugi raz i drugi raz wygrywamy. To dopiero początek sezonu, ale lepiej już teraz gromadzić punkty i piąć się w górę tabeli. W pierwszej połowie mecz był senny, toczył się głównie w strefie środkowej. Nie stwarzaliśmy sytuacji, które moglibyśmy zamienić na bramki. Zagłębie miało swoje sytuacje i gdyby nie świetne interwencje Krzyśka Pilarza, to mogłoby być inaczej. To jednak my zdobyliśmy gola, mieliśmy optyczną przewagę. Wygraliśmy spotkanie będąc zespołem lepszym.

Adam Buczek (Zagłębie): - Jak ocenić ten mecz na gorąco? W pierwszej połowie podeszliśmy ze zbyt dużym respektem. Nie wyglądało to tak jak chcieliśmy. W drugiej podeszliśmy wyżej do Cracovii, bardziej agresywnie. Mieliśmy kilka niezłych sytuacji, ale niestety straciliśmy bramkę. Przegraliśmy i wiemy, że zawiedliśmy.