U-17: Grad goli i porażka z Escolą

28.04.2024

Juniorzy młodsi przegrali 4:7 z Escolą Varsovia w 26. kolejce grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U-17. Wszystkie gole dla naszego zespołu zdobył Dawid Kaczor.

Aż 11 goli mogli zobaczyć wszyscy, którzy zdecydowali się przyjechać do Rącznej na mecz juniorów młodszych Cracovii i Escoli Varsovia. Strzelanie zaczęły Pasy, kiedy Dawid Kaczor dobił strzał Oliviera Łętka. Jeszcze przed przerwą dwukrotnie odpowiedzieli goście, na przerwę schodząc z jednobramkowym prowadzeniem. Prawdziwa wymiana ciosów zaczęła się po zmianie stron, bo nasz zespół najpierw doprowadził do remisu 2:2, a następnie 3:3, obie bramki zdobywając w podobny sposób - wprowadzony w przerwie Wiktor Mamroł indywidualną akcją dwukrotnie zrobił przewagę, oddając groźne strzały, które skutecznie dobijał Kaczor. Goście byli dzisiaj jednak brutalnie skuteczni i w krótkim czasie zdobyli 3 gole, stawiając się w bardzo komfortowej sytuacji. Pasy odrobiły część strat po rzucie karnym, który skutecznie egzekwował Kaczor, kompletując "pokera", na sam koniec spotkania jednak Escola odpowiedziała jeszcze siódmym golem, ustalając wynik całego meczu.

Teraz przed zespołem trenera Pawła Szwajdycha wyjazd do Warszawy na mecz z liderującą w tabeli grupy wschodniej Legią. Pełna relacja z meczu z Escolą dostępna jest [W TYM MIEJSCU]

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa wschodnia | 26. kolejka

Cracovia 4:7 Escola Varsovia Warszawa

gole dla Pasów:
    24'. 47', 56', 77'(k.) Kaczor