Pasiasty Rozkład Jazdy

Najbliższe mecze pasiastych drużyn:


21 września (wtorek):

I Liga Wojewódzka Młodzików: Tarnovia Tarnów - Cracovia, godz. 15:30

Boisko boczne MKS Tarnovia, ul. Wojciecha Bandrowskiego 9, Tarnów

Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia - GKS Katowice, godz. 18:30

Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, ul. Siedleckiego 7

22 września (środa):

Puchar Polski "Rejon Kraków", V runda: Błękitni Modlnica - Cracovia II, godz. 16:45

Stadion LKS Błękitni Modlnica, ul. Sportowa 19, Modlnica

23 września (czwartek):

Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału: ŁKS Łódź - Cracovia, godz. 17:30

Stadion Miejski im. Władysława Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

24 września (piątek):

Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia - KH Energa Toruń, godz. 18:30

Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, ul. Siedleckiego 7

25 września (sobota):

Małopolska Liga Trampkarzy 2008: Cracovia - Babia Góra Sucha Beskidzka, godz. 10:00

Cracovia Training Center, Rączna 757, Liszki

Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Legia Warszawa, godz. 12:00

Cracovia Training Center, Rączna 757, Liszki


Centralna Liga Juniorów U-17, grupa "D": Korona Kielce - Cracovia, godz. 12:00

Boisko przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53, Kielce

III liga, gr. IV: Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska, godz. 15:00

Cracovia Training Center, Rączna 757, Liszki

26 września (niedziela):

II Liga Wojewódzka Juniora Młodszego: Cracovia II - AP Profi Kraków, godz. 10:00

Cracovia Training Center, Rączna 757, Liszki

I Liga Okręgowa Trampkarzy C1: Kolejarz-Prokocim Kraków - Cracovia II, godz. 10:00

Boisko KS Kolejarz-Prokocim Kraków, Park Na Wrzosach

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa "D": Cracovia - Korona Kielce, godz. 12:00

Cracovia Training Center, Rączna 757, Liszki

I Liga Wojewódzka Młodzików: Cracovia - Tarnovia Tarnów, godz. 14:00

Cracovia Training Center, Rączna 757, Liszki

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ