Aktualności

• 2015-05-23

Deniss Rakels: Walczymy o dziewiąte miejsce [VIDEO]

- Korona postawiła nam bardzo trudne warunki, widać, że to dobry zespół. Zremisowaliśmy, ale tym samym przedłużyliśmy serię meczów bez porażki – mówi strzelec bramki w spotkaniu z Koroną Kielce (1:1) Deniss Rakels.

• 2015-05-22

Piotr Polczak: Szanujemy ten punkt [VIDEO]

- Patrząc na serię naszych spotkań to kolejny mecz bez porażki – przyznaje obrońca Cracovii Piotr Polczak. Cracovia zremisowała z Koroną Kielce 1:1 w meczu 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Mateusz Cetnarski: Ten remis będzie bardzo cenny w końcówce [VIDEO]

- Gramy co trzy dni, ale przecież cały świat tak gra. Wolimy to niż treningi, choć w końcówce już dopadło nas zmęczenie - mówi po piątkowym remisie z Koroną Kielce (1:1) pomocnik Cracovii Mateusz Cetnarski.

Dwugłos trenerski po meczu Cracovia - Korona Kielce

Dzisiejsze starcie Cracovii z Koroną Kielce zakończyło się remisem 1:1. Na pomeczowej konferencji prasowej trenerzy obu zespołów skomentowali przebieg spotkania.

Wyrównany mecz i remis Cracovii z Koroną!

Cracovia remisuje przy Kałuży z Koroną Kielce. Bramki padały dziś w pierwszej połowie po stałych fragmentach gry, a cały mecz można określić mianem wyrównanego. W końcowych minutach to "Pasy" przycisnęły, chcąc wywalczyć trzy...

Cracovia - Korona Kielce [LIVE]

Już o godzinie 20:30 Cracovia zagra u siebie z Koroną Kielce, w ramach meczu 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy! Zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej relacji LIVE.