Jak poszło grupom młodzieżowym?

31.08.2016
    W ostatnich dniach nadszedł czas na kolejne mecze z udziałem naszych grup młodzieżowych. Przyglądamy się temu, jak poradzili sobie nasi młodzi piłkarze.

Rezerwy:

Cracovia II - Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0

W minioną niedzielę rezerwy Cracovii podjęły na własnym boisku Sosnowiankę Stanisław Dolny. Nasza drużyna świetnie weszła w spotkanie, obejmując prowadzenie już w 4. minucie za sprawą Eryka Ceglarza, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki po podaniu z lewego skrzydła Łukasza Sosnowskiego.

Więcej informacji o meczu [TUTAJ].

Juniorzy starsi:

GKS Bełchatów - Cracovia 2:3

Także i nasi juniorzy starsi zanotowali w ostatni weekend zwycięstwo, pokonując GKS Bełchatów. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu, a po stronie „Pasów" do siatki rywala trafiali Dariusz Żaba, Grzegorz Gawle i Sebastian Strózik.

Juniorzy młodsi:

Dalin Myślenice - Cracovia 1:4

Cracovia - TS Wisła 2001 Kraków 0:0

Juniorzy młodsi Cracovii rozegrali w ostatnich dniach dwa mecze - w czwartek zmierzyli się z Dalinem Myślenice, a w sobotę z TS Wisłą 2001 Kraków. W pierwszym ze spotkań odnieśli zwycięstwo 4:1, a w derbach padł bezbramkowy remis.

Więcej informacji o meczu z Dalinem [TUTAJ].

Więcej informacji o meczu z Wisłą [TUTAJ].

Trampkarze starsi:

Cracovia - MOSiR Bochnia 7:1

Limanovia Limanowa - Cracovia 3:4

Nasza drużyna trampkarzy starszych również zmierzyła się ostatnio w dwóch meczach. W sobotę zespół „Pasów" rozgromił MOSiR Bochnia aż 7:1, a także wczoraj po emocjonującym starciu udało się zdobyć trzy punkty, pokonują 4:3 Limanovię.

Więcej informacji o meczu z MOSiR-em [TUTAJ].

Więcej informacji o meczu z Limanovią [TUTAJ].